KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > automatyka przemysłowa (1 436)

Axyz - maszyny numeryczne****

AXYZ Automation Sp. z o.o. Katowice. Firma oferuje maszyny numeryczne i maszyny cnc - plotery frezujące, obrabiarki, frezarki cnc, plotery numeryczne, frezy.

http://www.axyz.pl/ - 7 Gru 2006

Badania Nieniszczące NDT - ProEuro.pl****

Firma P.H.U. PROEURO Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 2000. Działalność naszej firmy obejmuje badania nieniszczące (NDT) metodami: wizualną (VT), ultradźwiękową (UT), w tym pomiary grubości (UTT), magnetyczno-proszkową (MT) i penetracyjną (PT). Nasi specjaliści posiadają certyfikaty 2 i 3 stopnia na każdą z oferowanych przez nas metod badawczych. Oferujemy również doradztwo i ekspertyzy techniczne w zakresie oceny stanu technicznego konstrukcji stalowych i urządzeń ciśnieniowych. W ramach działalności oferujemy także kompleksowe usługi doradcze od konsultacji poprzez pomoc w redagowaniu dokumentacji, przeprowadzanie audytów, szkolenie pracowników aż po reprezentowanie zainteresowanych firm w kontaktach z jednostkami certyfikującymi.

http://www.proeuro.pl/ - 12 Lip 2013

BALTKAM SP. Z O.O. - elektronarzędzia i akcesoria. Warszawa****

Na stronie firmy Baltkam znajdziecie ofertę hurtową (m.in. osprzęt do elektronarzędzi i do obróbki drewna) oraz ofertę detaliczną (m.in. osprzęt do obróbki betonu, metalu, drewna i tworzyw). Jest także oferta promocyjna oraz mapka dojazdu.

http://www.baltkam.com.pl/ - 16 Sty 2006

Barel****

Witryna Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego "BAREL". Na stronie informacje o firmie, produktach, cenniki, nowości. Na stronie tablica ogłoszeń branżowych.

http://www.barel.waw.pl/ - 4 Lip 2000

BAT Forum - paletyzatory i owijarki do palet****

Firma BAT Forum od wielu lat produkuje owijarki do palet i dostarcza swoim Klientom funkcjonale paletyzatory do worków.

http://www.owijarki-bt.com.pl/ - 22 Mar 2016

BCP Broadcast Centrum Poland****

Firma oferuje takie urządzenia jak: video, audio, telekomunikacyjne, systemy montażu nieliniowego, oprogramowanie, systemy oświetleniowe, zasilające, statywy oraz przyrządy pomiarowe dla Telewizji, Radia i Telewizji Kablowych. Na stronie znajdziecie szczegółową ofertę.

http://www.bcp.com.pl/ - 8 Mar 2000

BDT Automatyka Podkarpacka****

BDT to kompleksowe dostawy komponentów automatyki przemysłowej, napędów, smarów do specjalnych zastosowań, łożysk. Automatyka produkcji: Sick, Balluff, Wenglor, Omron, Sels, Sensopart, Baumer, Selet, Turck, Crouzet, Telco, KV, Festo, Rexroth, Airtec, Kuhnke, Camozzi, Prema, Pulsotronic, SMC, Legris, Infra, Seka Takex.

http://www.bdt.eu/ - 18 Paź 2006

Bemes Control- komponenty kontroli automatyki budynkowej****

Sklep internetowy Bemes Control oferuje bezprzewodowe zestawy kontroli ogrzewania podłogowego, zawory strefowe, grzejnikowe, termostaty oraz wysokiej jakości siłowniki termiczne i elektryczne. Komponent kontroli automatyki budynkowej takie jak czujniki i przetworniki temperatury, ciśnienia oraz wilgotności

http://e-bemescontrol.pl/ - 26 Kwi 2013

Bergerat Monnoyeur Sp. z o. o.****

Autoryzowany dealer maszyn Caterpillar i Bitelli w Polsce. Na stronie oferta maszyn dla kopalń i kamieniołomów, prac ziemnych, drogownictwa, leśnictwa, rolnictwa.

http://www.entrak.com.pl/ - 3 Gru 2001

Best-light - Alarmy, monitoring, instalacje elektryczne, sieci komputerowe, automatyka w Białystoku****

Firma świadczy profesjonalne usługi na terenie Białegostoku, obejmujące między innymi instalację elektryki oraz automatyki. Best-light specjalizuje się w szczególności w sieciach komputerowych, a także zestawach alarmowych i monitoringu.

http://bestlight.com.pl/ - 26 Wrz 2018