KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > automatyka przemysłowa (1 433)

Firma Impall Sp. z o.o.*****

Maszyny szwalnicze, systemy CAD/CAM, urządzenia prasowalnicze i inne wyposażenie firm odzieżowych

http://www.impall.pl/ - 12 Sty 2005

Hand: sprężarka, narzędzia pneumatyczne, Atlas Copco, Ingersoll Rand *****

Doradztwo, sprzedaż oraz serwis - kompresory i sprężarki powietrza. W ofercie narzędzia pneumatyczne, doprężacze, osuszacze powietrza, sprężarki Atlas Copco, kompresory Ingersoll Rand. Zapraszamy - pneumatyka, kompresor, sprężarka i instalacje powietrza.

http://www.kompresor.net.pl/ - 26 Lut 2008

Holding KOLT S.A. Warszawa*****

Witryna holdingu KOLT S.A. W skład holdingu wchodzą firmy: KOLT Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe, KOLT Przedsiębiorstwo Kompletacji i Dostaw, KOLT Komputer i KOLT Metal. Dostępne jest omówienie dzizałalności i oferty spółek.

http://www.kolt.com.pl/ - 27 Sty 2006

Inteligentny dom - EIB - automatyka mieszkań. Borzęcin Duży*****

Firma prowadzi instalację systemów automatyzacji procesów w mieszkaniach, systemów bezpieczeństwa itp. Znajdziesz tu informacje o ofercie, jej realizacji oraz certyfikaty i referencje. Systemy EIB, Lonworks, multiroom.

http://www.ira.pl/ - 2 Sty 2006

Inteligentny dom - Multiaudio*****

Coraz popularniejsze stają się mieszkania z inteligentnymi instalacjami zarządzania. Inteligentne domy to oszczędność, komfort oraz pewność, że żelazko zostało wyłączone, po wyjściu z domu. To gorąca kawa rano, relaksująca kąpiel wieczorem. Wszystko na czas, a nawet wcześniej.

http://www.multi-audio.pl/ - 18 Lut 2009

Kaeser Kompressoren - sprężarki, pompy próżniowe, dmuchawy*****

W ofercie urządzenia do produkcji i oczyszczania sprężonego powietrza - sprężarki stacjonarne, przewoźne sprężarki śrubowe, dmuchawy walcowe Roots, pompy próżniowe, sprężarki tłokowe, osuszacze chłodnicze i adsorpcyjne, filtry do sprężonego powietrza.

http://pl.kaeser.com/ - 21 Lip 2004

KFM SA - czujniki temperatury, przetworniki ciśnienia, manometry*****

Kujawska Fabryka Manometrów to firma posiadającą ok. 90 letnie doświadczenie w zakresie produkcji przyrządów do pomiaru ciśnienia i temperatury. Sprzedajemy też produkty WIKA. W ofercie manometry, przetworniki ciśnienia, termometry, czujniki temperatury.

http://www.kfm.pl/ - 10 Maj 2005

Kompensatory, przepustnice, zasuwy, zawory kulowe i kołnierzowe*****

Medyński armatura przemysłowa - kompletacja i dostawy elementów. Armatura przemysłowa ze stali nierdzewnej i armatura kwasoodporna. W ofercie zawory kulowe i kołnierzowe, przepustnice, zasuwy, klapy, kompensatory. Zapraszamy - Medyński armatura przemysłowa.

http://www.armatura-medynski.pl/ - 22 Maj 2009

Kompresory, armatura do cystern, hydraulika siłowa, ramiona nalewcze*****

Przedstawiciel firmy HORI ENGINEERING (kompresory), EQUIPTANK (armatura i wyposażenie cystern), SILEA (pompy do paliw i LPG), MEDICION (układy pomiarowe), OMC (ramiona nalewcze).

http://www.commak.com/ - 25 Kwi 2005

Lanex*****

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą osprzętu telekomukacyjnego oraz automatyki przemysłowej. Oferta firmy, referencje, cennik, kontakt...

http://www.lanex.pl/ - 23 Maj 2002