KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > automatyka przemysłowa (1 443)

STERNET sp. z o.o.*****

Autoryzowany dystrybutor w zakresie techniki napędowej firmy Siemens i okablowania firmy Helukabel. Witryna internetowa firmy prezentuje szzegółowo produkty a także umożliwia ich zakup w sklepie internetowym.

http://www.sternet.pl/ - 19 Mar 2004

Urządzenia i maszyny do pakowania - E-pakowarka.pl*****

E-pakowarka to dystrybutor maszyn pakujących do zastosowań profesjonalnych. W ofercie znajdują się wysokiej jakości urządzenia i automaty do pakowania: foliarki, zgrzewarki (kątowe,próżniowe, liniowe), linie pakujące, flow packi, owijarki palet, tunele obkurczające, obkuraczrki. Maszyny nadają się do pakowania żywności (mięso, drób, warzywa i owoce), materiałów sypkich. Wykwalifkowany zespół specjalistów od maszyn w swojej ofercie posiada serwis urządzeń pakujących oraz szkolenia z obsługi maszyn.

http://e-pakowarka.pl/ - 7 Lip 2015

Wiaty*****

Wiaty oferowane przez naszą firmę są to typowe wiaty przystankowe. Wiaty te są dostepne w ciągu zaledwie kliku dni od dnia złożenia zamówienia. Nasza oferta zbudowana jest z przystanków kilku rodzaji: wiaty dwu-modułowe, trzy-modułowe oraz cztero i sześcio modułowe. Sprzedaż wiat to nie wszystko. Oferujemy ich pełen serwis jak i obejmujemy nasze wiaty pełną gwarancją zależną od wielkości zamówienia. Profit jest producentem wiat, także oferujemy pełny wachlarz części zamiennych do sprzedawanych przez nas wiat. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i dokonania zakupu.

http://www.wiaty.com.pl/ - 19 Paź 2010

Zenex - Materiały elektryczne, automatyka - Kup on-line*****

Sklep internetowy Hurtowni Elektrotechnicznej ZENEX. Produkty: Schneider Electric (Telemecanique, Merlin Gerin), Lapp Kabel, Wieland, Efen, Haupa, Legrand, ABB, Hager.

http://sklep.zenex.pl/ - 30 Maj 2006

ZPAS*****

Witryna Zakładu Produkcji Automatyki Sieciowej w Przygórzu. Na stronach informacje o firmie, oferta zakładu: okablowanie strukturalne, szafy energetyczne, pulpity sterownicze. Znajduje się tu też sklep internetowy, w którym możesz dokonać zakupu interesującego cię artykułu.

http://www.zpas.com.pl/ - 4 Lip 2000

Grupa Firm Unicard****

Grupa Firm Unicard jest dostawcą Systemów Automatycznej Identyfikacji ( AutoID ) w Polsce w oparciu o karty plastikowe ( magnetyczne i elektroniczne ).

http://www.unicard.com.pl/ - 17 Paź 2000

230VOLT.PL sklep elektryczny online****

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego sklepu internetowego z artykułami elektrotechnicznymi i automatyką przemysłową, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy 230volt.pl. W naszym asortymencie znaleźć można m.in. gniazdka i wyłączniki, oświetlenie, automatykę domową, aparaturę modułową, rozdzielniki, domofony, dzwonki, alarmy, osprzęt kablowy, przedłużacze, akumulatory i wiele innych produktów. Nasi profesjonalni pracownicy chętnie pomogą Państwu w razie wątpliwości oraz dołączą wszelkich starań, aby współpraca przebiegała szybko oraz w miłej atmosferze. Szczegóły naszej oferty umieściliśmy na stronie.

http://www.230volt.pl/ - 23 Lis 2016

AAGAARD - wentylator transportowy****

Firma zajmuje się zarówno projektowaniem i produkcją, jak i montowaniem systemów BHP dla przemysłu drzewnego i meblowego. W jej ofercie znaleźć można instalacje odpylania, wentylatory transportowe oraz silosy na trociny.

http://www.aagaard.pl/ - 13 Sie 2014

Abaks-System - kamery****

Zapraszamy do skorzystania z propozycji przygotowanej przez pracowników sklepu internetowego Abaks- System z siedzibą w Lublinie. Proponujemy systemy technicznej ochrony mienia. Dystrybuujemy sprzęt najlepszej jakości, o wielokrotnie sprawdzonej skuteczności oraz jakości działania. Firmują go swymi markami najlepsi światowi fabrykanci, co jest gwarancją jego niezawodności. Nasi doświadczeni pracownicy nie tylko doradzą, jakie rozwiązanie będzie w danym przypadku najkorzystniejsze, ale zajmą się też profesjonalnym montażem, konserwacją oraz serwisowaniem sprzedanego przez nas urządzenia- zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można bliżej zapoznać się ze zrealizowanymi przez nas zadaniami, referencjami naszych zadowolonych Kontrahentów, a dodatkowo złożyć zamówienie.

http://abaks-system.pl/ - 18 Wrz 2013

ABC Colorex - malowanie, lakierowanie obróbka metalu****

Profesjonalizm i rzetelność to motto naszej firmy ABC Colorex. Wyspecjalizowaliśmy się w obróbce aluminium i malowaniu proszkowym. Podejmujemy się wszystkich zleceń, posiadamy niezwykle doświadczony zbiór ekspertów, którzy z całkowitym zaangażowaniem realizują zlecenia. Innowacyjne i w pełni wyposażone warsztaty zaręczają wysoką jakość oferowanych za pomocą nas usług. ABC Colorex posiada wieloletnie doświadczenie w proszkowaniu i obróbce metali - działamy na rynku od dekady świadcząc usługi w których jesteśmy coraz to lepsi.

http://abc.colorex.pl/ - 10 Gru 2013