KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (114)

Główny Urząd Statystyczny. Warszawa*****

Witryna Głównego Urzędu Statystycznego zawiera mnóstwo informacji. Zamieszczono schemat organizacji urzędu (także w terenie), zasady udostępniania i sprzedaży danych, serwis informacyjny, opis wydawnictw i publikacji GUS. Są odnośniki do zagranicznych instytucji statystycznych, informacje o bibliotece. Można ściągnąć program do rejestracji sprawozdania. Strona opracowana w wersji polskiej i angielskiej.

http://www.stat.gov.pl/ - 23 Sty 2006

Badania Satysfakcji Klientów i Pracowników*****

Jesteśmy mikro firmą konsultingowo-badawczą kompleksowo realizującą badania satysfakcji klientów i pracowników. W ramach naszych usług tworzymy kwestionariusze ankiet satysfakcji, realizujemy badania ankietowe (w tym ankiety on-line) oraz wykonujemy statystyczne analizy wyników badań wraz z raportami. Przedstawiamy rekomendacje wskazujące konkretne obszary w firmie wymagające poprawy z punktu widzenia oczekiwań jej klientów i pracowników. Zajmujemy się również świadczeniem usług doradczych w zakresie badania i monitorowania poziomów satysfakcji.

http://www.amrconsulting.pl/ - 5 Paź 2010

CEM - Badania marketingowe - badania opinii publicznej. Kraków*****

CEM z Krakowa wykonuje badania marketingowe i badania opinii publicznej w całej Polsce. Na stronie prezentujemy zakres badań, stosowane metody badań oraz ofertę gotowych raportów desk research. Polecamy również Poradnik marketera.

http://www.cem.pl/ - 23 Sty 2006

Firma Regionu. Ogólnopolski Program Certyfikacji Firm. Solidna i Rzetelna Firma Regionu.*****

Certyfikat "Firma Regionu" to ogólnopolski program weryfikacji solidności i rzetelności firm. Certyfikat "Firma Regionu" przyznawany jest na podstawie badania opinii klientów, konsumentów. Certyfikat "Firma Regionu" to nagroda, która jest potwierdzeniem za zaufanie klientów i konsumentów do wybranych produktów i usług.

http://firmaregionu.pl/ - 5 Paź 2010

I-Metria S.A. -Badania Internetu. Warszawa*****

Strona firmy badawczej I-Metria S.A., specializującej się w badaniach Internetu.

http://www.imetria.com/ - 23 Sty 2006

Ośrodek Badania Opinii Publicznej. Warszawa*****

Opracowana po polsku i angielsku strona jednej z najważniejszych firm badawczych w Polsce. Są szczegółowe informacje o firmie, oferta badań, archiwum

http://www.obop.com.pl/ - 23 Sty 2006

2Dkody.pl Wizytówka towjego sukcesu !!! Mobilny marketing w nowym wymiarze, Strony mobilne z kodemQR****

Mobilna strona internetowa to wizytówka nowoczesnej firmy, która jest zawsze pod ręką i przedstawia wszystkie potrzebne w danej chwili informacje. Mobilna kampania reklamowa zapewni nieograniczony dostęp do najciekawszych informacji i nowości w twojej firmie. Wystarczy zeskanować jeden kod aby otrzymać tysiące informacji. Aplikacje z kodem 2D Informacja bez nośnika jest ulotna. Zastosowanie kodu 2D na wizytówce, ulotce reklamowej czy gadżecie przeniesie informacje do nieograniczonej liczby odbiorców. Nasza technologia pozwala na aplikacje kodu na każdej powierzchni i na dowolnym materiale jeśli tylko da się z niego sczytać kod. Nas nie ogranicza nawet wyobraźnia.

http://2dkody.pl/ - 14 Mar 2012

ABC Direct Contact. Warszawa****

Firma ABC Direct Contact z Warszawy zajmuje się kompleksową obsługą kampanii marketingu bezpośredniego, zajmuje się także dystrybucją katalogu firm "Panorama Firm". Na stronie można znaleźć informacje o działalności spółki, ofercie. Serwis dostępny jest także w języku angielskim.

http://www.abc-dc.com.pl/ - 23 Sty 2006

Agencja Informacyjna Enter. Łódź****

Strona agencji zajmującej się zbieraniem informacji gospodarczych i ich dalszym udostępnianiem.

http://www.enter.com.pl/ - 23 Sty 2006

Badania marketingowe - Izmalkowa****

Izmalkowa jest ośrodkiem badawczym skupiającym się w egzekwowaniu planów badawczych dokładnie przystosowanych do potrzeb klienta. Propozycja badań prowadzonych przez Izmalkowa dotyczy przede wszystkim pomiary jakościowe przede wszystkim prowadzone techniką etnograficzną. Pracownia posiada sieć ankieterów w każdym regionie kraju, kooperujemy z największymi organizacjami. Nasza firma angażuje wysoko wykwalifikowanych praktyków, którzy znają się na swojej pracy. Sprawdź swoją branżę, zleć nam badania marketingowe.

http://www.izmalkowa.com/ - 23 Maj 2013