KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (117)

KOORDYNACJA SIECI ANKIETERSKIE. Warszawa***

KSA realizuje ogólnopolskie badania marketingowe, ilościowe i jakościowe. W Warszawie dysponujemy profesjonalną pracownią do badań central location. Specjalizujemy się w badaniach cenzusowych, tworzeniu baz danych dla klientów z branży telekomunikacyjnej: operatorów telekomunikacyjnych, sieci telewizji kablowych. Firma istnieje od 2000 roku.

http://www.ksa-sieci.com.pl/ - 23 Sty 2006

Korona Konsumenta***

Ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest poszukiwanie oraz identyfikowanie najpopularniejszych produktów i marek w danych kategoriach i segmentach rynkowych.

http://www.koronakonsumenta.pl/ - 17 Paź 2011

LBS - Lokalne Badania Społeczne. Warszawa***

Lokalne Badania Społeczne to firma, która specjalizuje się w realizacji lokalnych projektów badawczych - na poziomie gminy, miasta, powiatu lub województwa. Jej klientami są gazety lokalne, samorządy, politycy, partie i komitety wyborcze oraz przedsiębiorstwa prywatne. Sztandarowym produktem LBS są badania czytelnictwa prasy lokalnej i regionalnej na obszarze całego kraju.

http://www.lokalnebadania.com/ - 23 Sty 2006

Locus- wycena nieruchomości***

Witryna rzeczoznawcy majątkowego, świadczącego usługi z zakresu wyceny nieruchomości - wycena mieszkań, domów, hal, magazynów, działek budowlanych i rekreacyjnych, itp. Ponadto w ofercie: analizy rynku nieruchomości. Doradztwo w obrocie nieruchomościami.

http://www.locus.biz.pl/ - 14 Lut 2006

Maison Research Consulting - badania marketingowe. Warszawa***

Witryna firmy Maison Research Consulting oferującej pełen zakres usług w dziedzinie badań marketingowych: zaawansowany konsulting badawczy, projektowanie metodologii badawczych, wykorzystanie badań w budowaniu strategii marketingowych, doradztwo strategiczne oraz szkolenia

http://www.maison.pl/ - 15 Lut 2006

MOAI-STATS - Statystyki odwiedzalności stron internetowych***

Statystyki odwiedzalności stron internetowych pozwalające na monitorowanie wszystkich stron serwisu.

http://www.moai-stats.pl/ - 9 Mar 2004

Noblestar Polska. Warszawa***

Podstawowa działalność firmy Noblestar to: dystrybucja i wdrażanie rozwiązań firmy PeopleSoft Incorporation, E-Business, rozwiązania mobilne oraz zarządzanie organizacją IT.

http://www.noblestar.com.pl/ - 23 Sty 2006

partacze.net - forum, opinie i porady jak uniknąć partacza***

Wszystko o nierzetelnych, niesolidnych pseudo fachowcach - partaczach. Szukasz porady, opinii, nie wiesz jakiego fachowca wybrać a jakiego unikać? Pomożemy Ci za darmo jak rozpoznać partacza. Ostrzeżemy przed nieuczciwymi usługodawcami oraz rzemieślnikami którzy partaczą swoją robotę.

http://partacze.net/ - 30 Lip 2010

Perspecto Marketing Systems - badania Tajemniczy Klient***

Od 5 lat specjalizujemy się w badaniach Tajemniczy Klient. Naszym celem jest dostarczenie rzetelnych i wiarygodnych wyników badań, które przyczynią się do podejmowania trafnych decyzji, przekładających się na coraz większe sukcesy rynkowe naszych klientów. Wyniki badań pogłębiamy przeprowadzając badania fokusowe wśród audytorów. Posiadamy własne studio fokusowe.

http://www.perspecto.pl/ - 8 Lip 2009

POL-HISPA Wejście na rynek hiszpański to już nie problem. Katowice***

Firma pomaga w nawiązaniu i utrzymaniu kontaktu z hiszpańskimi dystrybutorami, potencjalnymi klientami, dostawcami, organizacjami branżowymi, izbami handlowymi, itp. Wykonuje analizy branżowe i badania rynku.

http://www.polhispa.republika.pl/ - 23 Sty 2006

Informacje dodatkowe