KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (114)

Locus- wycena nieruchomości***

Witryna rzeczoznawcy majątkowego, świadczącego usługi z zakresu wyceny nieruchomości - wycena mieszkań, domów, hal, magazynów, działek budowlanych i rekreacyjnych, itp. Ponadto w ofercie: analizy rynku nieruchomości. Doradztwo w obrocie nieruchomościami.

http://www.locus.biz.pl/ - 14 Lut 2006

Maison Research Consulting - badania marketingowe. Warszawa***

Witryna firmy Maison Research Consulting oferującej pełen zakres usług w dziedzinie badań marketingowych: zaawansowany konsulting badawczy, projektowanie metodologii badawczych, wykorzystanie badań w budowaniu strategii marketingowych, doradztwo strategiczne oraz szkolenia

http://www.maison.pl/ - 15 Lut 2006

MOAI-STATS - Statystyki odwiedzalności stron internetowych***

Statystyki odwiedzalności stron internetowych pozwalające na monitorowanie wszystkich stron serwisu.

http://www.moai-stats.pl/ - 9 Mar 2004

Noblestar Polska. Warszawa***

Podstawowa działalność firmy Noblestar to: dystrybucja i wdrażanie rozwiązań firmy PeopleSoft Incorporation, E-Business, rozwiązania mobilne oraz zarządzanie organizacją IT.

http://www.noblestar.com.pl/ - 23 Sty 2006

partacze.net - forum, opinie i porady jak uniknąć partacza***

Wszystko o nierzetelnych, niesolidnych pseudo fachowcach - partaczach. Szukasz porady, opinii, nie wiesz jakiego fachowca wybrać a jakiego unikać? Pomożemy Ci za darmo jak rozpoznać partacza. Ostrzeżemy przed nieuczciwymi usługodawcami oraz rzemieślnikami którzy partaczą swoją robotę.

http://partacze.net/ - 30 Lip 2010

Perspecto Marketing Systems - badania Tajemniczy Klient***

Od 5 lat specjalizujemy się w badaniach Tajemniczy Klient. Naszym celem jest dostarczenie rzetelnych i wiarygodnych wyników badań, które przyczynią się do podejmowania trafnych decyzji, przekładających się na coraz większe sukcesy rynkowe naszych klientów. Wyniki badań pogłębiamy przeprowadzając badania fokusowe wśród audytorów. Posiadamy własne studio fokusowe.

http://www.perspecto.pl/ - 8 Lip 2009

POL-HISPA Wejście na rynek hiszpański to już nie problem. Katowice***

Firma pomaga w nawiązaniu i utrzymaniu kontaktu z hiszpańskimi dystrybutorami, potencjalnymi klientami, dostawcami, organizacjami branżowymi, izbami handlowymi, itp. Wykonuje analizy branżowe i badania rynku.

http://www.polhispa.republika.pl/ - 23 Sty 2006

Polskie Centrum Marketingowe. Warszawa***

Witryna firmy zajmującej się zajmuje się marketingiem, promocją, reklamą kierunkową i usługami poligraficznymi. Na stronie znajdują się adresowe i branżowe bazy danych firm i gospodarstw domowych, oferta usługowa firmy, informacje o konkursach, organizowanych konferencjach i lista referencyjna.

http://www.pcm.com.pl/ - 23 Sty 2006

Polskie Serwisy Ekonomiczne. Warszawa***

Serwis prowadzony przez Agencję AIR zapewnia: wybór kilkuset najważniejszych informacji biznesowych każdego tygodnia, specjalistyczne raporty roczne, uaktualnianą od 1994 r. bazę danych z ponad 100 000 usystematyzowanych rekordów, tworzących kompleksową wiedzę, niezbędną w prowadzeniu biznesu w Polsce. Na stronie znajdują się szczegóły tej oferty oraz informacje o działalności agencji.

http://www.air.com.pl/ - 23 Sty 2006

SecretClient - Wiemy to co Twoi klienci. Wrocław***

SecretClient jest analizą systemu obsługi, dokonywaną w ukryty sposób przez niezależnych od firmy obserwatorów, przyjmujących rolę klientów. Jak działa, korzyści, programy, o firmie, kontakt.

http://www.secretclient.com/ - 23 Sty 2006