KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (114)

Strona Domowa IQS and QUANT GROUP. Warszawa***

Warszawska firma zajmująca się badaniem opinii społecznej i sondażami. Na łamach stron znajdziecie charakterystykę grupy, ofertę, cennik, metody i techniki badań oraz listę klientów.

http://www.iqs-quant.com.pl/ - 23 Sty 2006

Studio Promocji 2A. Bydgoszcz***

Agencja promocyjno - reklamowa zajmująca się działaniami BTL na skalę ogólnopolską. Ponadto oferuje m.in. degustacje, animacje, samplingi, merchandising, akcje plenerowe, kolportaż ulotek itp.

http://www.2a.com.pl/ - 23 Sty 2006

Terra M Badania Marketingowe. Radostawice k. Pszczyny***

Zajmujemy się badaniem zadowolenia, preferencji i opinii Klientów instytucjonalnych. Badamy też poziom telefonicznej obsługi Klienta.Działamy na terenie południowej i centralnej Polski.

http://terra-m.pl/ - 23 Sty 2006

Veltron - specjalista na Czechy***

Oferta firmy to: marketing, przedstawicielstwo handlowe, tłumaczenia, doradztwo, informacje techniczno-handlowe, targi, analizy konkurecji, badanie rynku, prezentacja firm, reklama

http://www.veltron.cz/ - 28 Lis 2000

WINNER PRODUCTION***

Witryna biura promocji i reklamy świadczącego usługi w zakresie produkcji reklam, planowania mediów, organiazacji i produkcji imprez czy reklamy zewnętrznej. Na stronie zdjęcia oraz dane teleadresowe.

http://www.winner.pl/ - 27 Sie 2001

Wszystko o badaniach marketingowych i rynku dla firm***

Serwis BadaniadlaFirm.pl poświęcony jest tematyce badań marketingowych i rynku. Oferujemy darmowe porady oraz szeroki zakres badań marketingowych dla firm. Prosty i przyswajalny język wprowadzi cię w świat badań.

http://www.badaniadlafirm.pl/ - 22 Wrz 2010

Ankiety on-line bez ograniczeń - profesjonalny serwis ankietowy**

Dopracowany serwis ankietowy z rozbudowaną, również darmową ofertą. Największe możliwości na polskim rynku. Dodatkowo integralną część serwisu stanowi panel respondentów płatnych ankiet.

http://moje-ankiety.pl/ - 15 Wrz 2010

Fokusownia.firma.webpark.pl. Lublin**

Profesjonalna fokusownia i lokal do badań central location/hall test, sieć 25 profesjonalnych ankieterów w woj. lubelskim.

http://fokusownia.firma.webpark.pl/ - 23 Sty 2006

Instytut Doradztwa i Badań Rynku "Almares" Sp. z o.o. Warszawa**

Witryna należy do firmy ALMARES zajmującej się badaniem rynku i doradztwem. Na stronie można się zapoznać z zakresem usług oferowanych przez firmę.

http://www.almares.com.pl/ - 23 Sty 2006

Polecana Marka - Marki polecane przez Polskich Konsumentów. Głosuj na Twoją Polecaną Markę !**

Polecana Marka to Marka, godna zaufania i rekomendacji Polskich Konsumentów. Głosuj na Twoją Polecaną Markę ! Polecana MARKA to Program Konsumencki mający na celu wyłonienie pośród wielu MAREK istniejących na rynku, tych – które są warte rekomendacji Polskich Konsumentów. A jaka jest TWOJA Polecana Marka? Z której Marki Ty jesteś zadowolony/a i mógłbyś ją Polecić innym? Głosuj na TWOJĄ polecaną Markę!

http://polecanamarka.pl/ - 8 Lut 2011