KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (115)

Badania marketingowe, społeczne, użyteczności stron www****

Predykator to firma zajmującą się badaniami marketingowymi, społecznymi oraz badaniami użyteczności stron internetowych. Realizujemy projekty badawcze dla instytucji publicznych, społecznych i klientów biznesowych. Sprawdź naszą ofertę.

http://predykator.pl/ - 2 Lis 2010

Badania rynku, badania marketingowe****

Jesteśmy polską firmą zajmującą się badaniami marketingowymi, specjalizującą się w badaniach ad-hoc. Od początku swojego istnienia dostarczamy naszym klientom wiedzy o konsumentach oraz ich zachowaniach zakupowych wspierając w tworzeniu efektywnych strategii marketingowych.

http://www.case.pl/ - 2 Mar 2004

Badania rynku, badania przewag konkurencyjnych****

Badania rynku B2B skutecznie. Pokażemy mocne, słabe strony na tle konkurencji. Zrobimy pełną analizę sytuacji firmy na rynku.

http://www.badaniarynku.investzoom.pl/ - 23 Lip 2007

BAS Target testowanie i recenzowanie produktów****

BAS Target to platforma recenzentów - klientów BASa i Baskreacji. Dzięki niej możecie Państwo otrzymywać i recenzować rozmaite artykuły reklamowe będące w ofercie Baskreacji bez konieczności ich zamawiania. Uczestnicy programu testują różne produkty, w tym nowości, pod kątem ich estetyki, użyteczności oraz jakości wykonania. Test kończy napisanie krótkiej recenzji. Recenzje mogą być zamieszczane na stronie BASa i Baskreacji w celu dostarczenia klientom dodatkowych informacji o wybranych produktach. Uczestnik ma prawo do nieodpłatnego zatrzymania testowanego produktu. Jak zostać recenzentem BAS Target? Wystarczy potwierdzić swoje uczestnictwo w zakładce \"Zostań recenzentem\". Użytkownik otrzymuje email potwierdzający umieszczenie go na liście potencjalnych recenzentów. Produkty do testowania przekazywane są losowo lub według kolejności zgłoszeń. Dostarczenie produktów do recenzenta odbywa się na koszt BASa i/lub Baskreacji.

http://bastarget.pl/ - 28 Lis 2012

Beeline research - analizy rynkowe****

Marketing jest obecnie bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną. W obecnych czasach nie wystarczy stworzyć dobrego produktu, aby zaistnieć na rynku należy owy produkt wypromować i zweryfikować czy rynek jest gotowy na jego przyjęcie. Firma Beelineresearch zajmuje się głównie badaniami marketingowymi oraz analizą rynku. Werydikujemy gotowość rynku na przyjęcie danego produktu. Ponadto kolejnym bardzo istotnym elementem jest badanie satysfkacji klienta z zakupu produktu lub skorzystania z naszej usługi. W swojej ofercie posiadamy także profesjonalnie wyposażoną salę fokusową. Serdecznie zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu

http://beeline-research.pl/ - 9 Lip 2015

BiM - badania i marketing. Wrocław****

Kompleksowa obsługa marketingowa - od badań rynku poprzez wyznaczanie celów strategicznych i konstruowanie planów działań po projektowanie materiałów marketingowych. Usługi zarówno dla firm jak i dla organizacji niekomercyjnych; badania rynku i opini społecznej, konsultacje, pomoc i doradztwo z zakresu zarządzania i komunikacji w organizacji. Usługi w zakresie społecznych, rynkowych i prawnych uwarunkowań działalności gospodarczej i przedsięwzięć niedochodowych (m.in. reklama społeczna, marekting polityczny). Skuteczność i profesjonalizm gwarantowane dzięki doświadczeniu i specjalizacji.

http://www.bim.wroc.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro Badań Społecznych Obserwator Sp. z o.o. Kraków****

Firma oferuje różnego rodzaju badania, m.in. badania oddziaływania reklamy, zachowań konsumenckich, rynku, producentów, mediów, biznesowe, opinii publicznej... Na stronie znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat, informacje o metodach i cenach badań.

http://www.obserwator.com.pl/ - 23 Sty 2006

CAL. Warszawa****

Serwis kliencki firmy zajmującej się badaniem rynku FMCG przeznaczony dla klientów, wykupujacych abonament informacyjny.

http://www.cal.com.pl/ - 23 Sty 2006

Call center****

Osiąganie zysków przez firmę jest głównym powodem jej istnienia. Jest wiele czynników, które do tego prowadzą: potrzebne jest profesjonalne umawianie spotkań handlowych, przeprowadzanie ankiet, badanie satysfakcji klienta z produktu, usługi aby móc je odpowiednio modyfikować, ulepszać i wprowadzać na rynek. Ważną kwestią są także działania prosprzedażowe. Warto te wszystkie czynności powierzyć jednej firmie – callcenter, które zajmie się tym wszystkim i zagwarantuje bardzo dobrą jakość usług. Warto zaufać telemarketingowi prowadzonemu przez CCall.

http://ccall.eu/ - 29 Maj 2013

CeBRiS****

Agencja CeBRiS specjalizuje się w realizacji badaniach marketingowych, rynkowych i organizacyjnych na terenie Polski. Dodatkowo dzięki umowom partnerskim z agencjami badawczymi realizujemy projektu na terenie Europy oraz części wschodniej Azji. Kadra zarządzająca to: 3 psychologów zarządzania i marketingu, 1 statystyk, 2 ekonomistów. Jesteśmy opiekunami projektów badawczych studentów SWPS o/ Wrocław. Współpracujemy aktywnie z pracownikami naukowymi SWPS o/ Wrocław, UE Wrocław, UE Poznaniu. W codziennej praktyce adaptujemy ilościowe i jakościowe techniki zbierania danych

http://www.cebris.pl/ - 13 Gru 2014