KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (115)

Centrum Badania Opinii Społecznej. Warszawa****

Strony zawierają informacje o firmie, zakresie i sposobach prowadzenia badań opinii publicznej. Znajduje się tu obszerna baza danych z wynikami badań na rozmaite tematy.

http://www.cbos.org.pl/ - 23 Sty 2006

Centrum Badań Sfery Publicznej****

Stowarzyszenie zajmuje się badaniami społecznymi i marketingowymi oraz działalnością szkoleniowo-edukacyjną.

http://cbsp.org.pl/ - 19 Sty 2017

CENTRUM DORADCZO-SZKOLENIOWE izar. Katowice****

Głównym obszarem działalności CENTRUM DORADCZO - SZKOLENIOWEGO izar jest działalność szkoleniowa i doradcza, mająca na celu wzmacnianie umiejętności i kompetencji pracowników. Ponadto CDS izar zajmuje się organizowaniem konferencji i realizacją projektów badawczych w oparciu o obowiązujące standardy badań konsumenckich.

http://www.cdsizar.info/ - 23 Sty 2006

CONSUL - Analizy i doradztwo marketingowe. Katowice****

Relizujemy projekty badawcze mające na celu określenie pozycji firmy na rynku oraz kierunków i sposobów jej dalszego rozwoju. Wykonujemy wszelkie niezbędne analizy dla celów złożenia wniosków o różnego rodzaju dotacje, biznes plany oraz studia wykonalności.

http://www.consul.com.pl/ - 23 Sty 2006

ContactPoint. Warszawa****

Firma świadczy usługi dla przedsiębiorstw: call center, contact center, telemarketing, infolinie, monitoring i windykacja należności, outsourcing obsługi klienta, obsługa programów lojalnościowych. Na stronie FAQ, aktualności, przykładowa prezentacja analizy projektów prowadzonych przez firmę.

http://www.contactpoint.pl/ - 23 Sty 2006

Diament. Częstochowa****

Diament zajmuje się systemami zabezpieczeń komputerowych, świadczeniem usług związanych z badaniem rynku i doradztwem w zakresie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstw. Świadczy także usługi internetowe (serwery www i konta e-mail, tworzenie stron www).

http://www.diament.pl/ - 23 Sty 2006

ERPreview.com - wortal monitorujący polski rynek erp oraz crm.****

Wortal specjalizuje się w dostarczaniu informacji związanych z polskim rynkiem producentów systemów: ERP, CRM oraz SCM. Opisuje najnowsze trendy, produkty, przykłady wdrożeń oraz ciekawe rozwiązania oferowane na polskim rynku.

http://www.erpreview.com/ - 9 Gru 2004

Fieldwork - badania marketingowe, badania rynku, marketing, agencje badawcze****

Fieldwork to agencja badania rynku. Firma przeprowadza badania marketingowe, badania rynku, badania konsumencie i biznesowe. Przy zastosowaniu tzw. metody fieldworku agencja oferuje badania konkurencyjne cenowo niż inne agencje badawcze.

http://www.fieldwork.com.pl/ - 30 Kwi 2003

Fokusownia - kompleksowa realizacja badań****

Nasza firma zajmuje się koordynacją i realizacją badań rynkowych od 2002 roku. Nasza fokusownia mieści się w Radomiu. Doświadczenie z zakresu badań marketingowych zdobywamy dzięki współpracy z ACNielsen, PBS DGA, CBM Indicator, EEI oraz z wieloma innymi firmami. Posiadamy grupę ankieterów z różnym, często średnim wykształceniem w zróżnicowanych przedziałach wiekowych.

http://www.fokusownia.radom.pl/ - 9 Wrz 2013

Grupa Badawcza DSC - badania ilościowe i jakościowe CATI, IDI, PAPI****

Specjalnością firmy są strategie rozwiązywania problemów społecznych oraz wykonywanie badań ilościowych i jakościowych. Stosujemy takie techniki, jak Mystery Shopper (tajemniczy klient), IDI, PAPI, CAWI. Zadania realizuje Studio CATI.

http://www.grupa-dsc.eu/ - 18 Lut 2016