KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (117)

LEMON MEDIA Agencja Reklamowa. Wrocław****

Agencja Reklamowa oferuje: usługi poligraficzne, projektowanie stron WWW, badania marketingowe (ankiety, postrzeganie marki), system identyfikacji wizualnej, pozycjonowanie stron www. Prowadzi także sprzedaż artykułów reklamowych.

http://www.lemonmedia.pl/ - 23 Sty 2006

Mands badania rynku****

Badania Rynku i Opinii publicznej; Focus we Wrocławiu; badania Telefoniczne CATI

http://www.mands.pl/ - 24 Lis 2006

Metodolog Biznes - Władzą jest wiedza o źródłach zmienności****

Metodolog zajmuje się analizą statystyczną danych w nauce (analizujemy wynik prac magisterskich, licencjackich, doktorskich i habilitacyjnych). Jesteśmy profesjonalistami i działamy od wielu lat.

http://www.nauka.metodolog.pl/ - 18 Sty 2016

NIPPO Corporation - polski przyczółek w Japonii****

Jesteśmy działającą w Kioto, prowadzoną przez Polaków firmą doradczo-tłumaczeniową. Prowadzimy również sklep internetowy, w którym chcemy promować polskie produkty w Japonii. Służymy Państwu swoją znajomością rynku i realiów japońskich. Strona zawiera ofertę naszych usług i zaproszenie do współpracy.

http://www.nippo.tv/pl/index.htm - 12 Lis 2004

Ośrodek Badań Prasoznawczych. Kraków****

Na stronie głównej Ośrodka Badań Prasoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie znajdziecie informacje ogólne, bilans X dekady, działalność dydaktyczną, Pracownię Badań Rynku, Katalog Mediów Polskich, bibliotekę, archiwum oraz wydania Zeszytów Prasoznawczych.

http://www.onet.pl/obp/katalog.htm - 23 Sty 2006

Palab Sp. z o.o.****

Zajmujemy się świadczeniem usług polegających na przeprowadzaniu badań nieniszczących dla firm branży NDT. Badania i ekspertyzy przeprowadzane przez Palab techniczne pozwalają na znalezienie wad w konstrukcji na różnych etapach procesu wytwórczego: od kontroli materiałów wyjściowych, poprzez obserwacje międzyoperacyjne, do kontroli odbiorczej.

http://palab.pl/ - 4 Sty 2019

PBS Sopot - Pracownia Badań Społecznych. Sopot, Warszawa****

Pracownia Badań Społecznych w Sopocie - firma proponuje pełen zakres badań rynkowych i społecznych na terenie całego kraju. Na stronach WWW znajdują się prezentacje wyników badań, informacje o firmie oraz opis oferowanych usług.

http://www.pbssopot.com.pl/ - 23 Sty 2006

Pentor S.A. Web Site. Warszawa, Poznań****

Pentor - Instytut Badania Opinii i Rynku S.A. wykonuje badania ilościowe, jakościowe i typu desk research: konsumenckie, biznesowe i opinii publicznej. Domeną Pentora są badania "ad hoc", realizowane pod kątem indywidualnych, specyficznych potrzeb zamawiających. Na stronie znajdziecie ofertę, opis metod wykorzystywanych przy badaniach oraz więcej informacji o firmie.

http://www.pentor.com.pl/ - 23 Sty 2006

PROJECTON - Innowacje, zmiany w firmie, produktach, usługach****

Realizujemy projekty rynkowe i społeczne. Specjalizujemy się w doskonaleniu produktów, usług, procesów, wdrożeniach innowacji oraz zmian. Zapewniamy pełny zakres usług, m.in.: prace przygotowawcze, doradztwo strategiczne, zarządzanie zmianą, marketing innowacji, badania produktowe, rynkowe i społeczne, szkolenia. Gwarantujemy spójne i skuteczne programy działań.

http://projecton.pl/ - 10 Kwi 2019

Projekt i budowa stron internetowych www****

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Pozycjonowanie stron Projektowanie logotypów Formatowanie dysku, podział na partycje Instalacja systemu operacyjnego Instalacja i konfiguracja oprogramowania

http://www.web-spy.pl/ - 23 Sty 2015

Informacje dodatkowe