KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (114)

Mands badania rynku****

Badania Rynku i Opinii publicznej; Focus we Wrocławiu; badania Telefoniczne CATI

http://www.mands.pl/ - 24 Lis 2006

Metodolog Biznes - Władzą jest wiedza o źródłach zmienności****

Metodolog zajmuje się analizą statystyczną danych w nauce (analizujemy wynik prac magisterskich, licencjackich, doktorskich i habilitacyjnych). Jesteśmy profesjonalistami i działamy od wielu lat.

http://www.nauka.metodolog.pl/ - 18 Sty 2016

NIPPO Corporation - polski przyczółek w Japonii****

Jesteśmy działającą w Kioto, prowadzoną przez Polaków firmą doradczo-tłumaczeniową. Prowadzimy również sklep internetowy, w którym chcemy promować polskie produkty w Japonii. Służymy Państwu swoją znajomością rynku i realiów japońskich. Strona zawiera ofertę naszych usług i zaproszenie do współpracy.

http://www.nippo.tv/pl/index.htm - 12 Lis 2004

Ośrodek Badań Prasoznawczych. Kraków****

Na stronie głównej Ośrodka Badań Prasoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie znajdziecie informacje ogólne, bilans X dekady, działalność dydaktyczną, Pracownię Badań Rynku, Katalog Mediów Polskich, bibliotekę, archiwum oraz wydania Zeszytów Prasoznawczych.

http://www.onet.pl/obp/katalog.htm - 23 Sty 2006

PBS Sopot - Pracownia Badań Społecznych. Sopot, Warszawa****

Pracownia Badań Społecznych w Sopocie - firma proponuje pełen zakres badań rynkowych i społecznych na terenie całego kraju. Na stronach WWW znajdują się prezentacje wyników badań, informacje o firmie oraz opis oferowanych usług.

http://www.pbssopot.com.pl/ - 23 Sty 2006

Pentor S.A. Web Site. Warszawa, Poznań****

Pentor - Instytut Badania Opinii i Rynku S.A. wykonuje badania ilościowe, jakościowe i typu desk research: konsumenckie, biznesowe i opinii publicznej. Domeną Pentora są badania "ad hoc", realizowane pod kątem indywidualnych, specyficznych potrzeb zamawiających. Na stronie znajdziecie ofertę, opis metod wykorzystywanych przy badaniach oraz więcej informacji o firmie.

http://www.pentor.com.pl/ - 23 Sty 2006

Projekt i budowa stron internetowych www****

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Pozycjonowanie stron Projektowanie logotypów Formatowanie dysku, podział na partycje Instalacja systemu operacyjnego Instalacja i konfiguracja oprogramowania

http://www.web-spy.pl/ - 23 Sty 2015

Quality Watch - customer experience management****

Firma Quality Watch podejmuje się badań satysfakcji Klienta. Oferujemy takie usługi jak mystery shopping, czyli tajemniczy klient, jak również customer experience management.

http://qualitywatch.pl/ - 5 Lip 2016

Ranking Informacji - określenie aktualnych trendów w Internecie****

Dabu.pl to serwis, który tworzony jest przez jego użytkowników. Informacje i linki z nimi powiązane mogą być dodawane, czytane i oceniane poprzez głosowanie. W ten sposób tworzony jest ranking - określenie aktualnych trendów w Internecie.

http://dabu.pl/ - 31 Paź 2006

Sesta. Warszawa****

Witryna firmy zajmującej sie przeprowadzaniem wszelkiego rodzaju badań rynku. Na stronie oferta, cennik, referencje, kontakt.

http://www.sesta.pl/ - 23 Sty 2006