KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (117)

Quality Watch - customer experience management****

Firma Quality Watch podejmuje się badań satysfakcji Klienta. Oferujemy takie usługi jak mystery shopping, czyli tajemniczy klient, jak również customer experience management.

http://qualitywatch.pl/ - 5 Lip 2016

Ranking Informacji - określenie aktualnych trendów w Internecie****

Dabu.pl to serwis, który tworzony jest przez jego użytkowników. Informacje i linki z nimi powiązane mogą być dodawane, czytane i oceniane poprzez głosowanie. W ten sposób tworzony jest ranking - określenie aktualnych trendów w Internecie.

http://dabu.pl/ - 31 Paź 2006

Sesta. Warszawa****

Witryna firmy zajmującej sie przeprowadzaniem wszelkiego rodzaju badań rynku. Na stronie oferta, cennik, referencje, kontakt.

http://www.sesta.pl/ - 23 Sty 2006

SMG/KRC Poland Media Research Institute. Warszawa****

SMG/KRC - instytut badań rynku i opinii publicznej zamieścił na swojej stronie (także w wersji angielskiej) informacje o firmie, produktach badawczych, metodach oraz odnośniki do stron www klientów i partnerów SMG/KRC.

http://www.smgkrc.pl/ - 23 Sty 2006

Sondaże Internetowe****

Internetowe Sondaże Tematyczne - platforma do badania opinii internautów na rożne tematy. Możliwość głosowania i obserwacji wyboru innych użytkowników internetu.

http://esondaze.pl/ - 12 Maj 2011

STAR MEDIA - Dom mediowy. Warszawa****

Strona domu mediowego zawiera informacje na temat całkowitej reklamy w każdym środku przekazu informacji. Jest tam zamieszczony także przydatny słownik pojęć branżowych. Strona jest prowadzona w dwóch językach

http://www.starmedia.com.pl/ - 23 Sty 2006

Statsa.pl****

Zabierasz się za pisanie pracy magisterskiej? Masz już temat i zbierasz niezbędne informacje? A wiesz, że potrzebne Ci będą szczegółowe analizy statystyczne? Bez względu na to na jaki temat będziesz pisać śmiało możesz zgłosić się do nas. Jesteśmy biurem, które na co dzień zajmuje się prowadzeniem takich badań i chętnie Ci pomożemy.

http://statsa.pl/ - 19 Maj 2017

Studia wykonalności inwestycji, biznesplany. Czekanów k. Gliwic****

Strona prezentuje ofertę firmy Doradztwo Gospodarcze ESTYMAT w zakresie opracowywania studiów wykonalności inwestycji, biznesplanów, analiz rynkowych, wycen przedsiębiorstw oraz pomocy w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

http://www.estymat.com.pl/ - 23 Sty 2006

Voice Center Sp. z o.o. - call center, back office****

Voice Center Sp. z o.o. w Bielsku- Białej oferuje profesjonalne usługi w zakresie umawianie spotkań handlowych, zapraszania na organizowane konferencje, tworzenia baz danych klientów, teleankiet, infolinii informacyjnych i posprzedażowych, infolinii produktowych, Biura Obsługi Klienta, Help Desk, back office, wirtualnego sekretariatu, badania satysfakcji Klientów. Usługi skierowane są do firm, które pragną rozwijać się minimalizując koszty, a maksymalizując zyski. Nasi konsultanci, to wyselekcjonowana grupa osób cechująca się dobrą dykcją, wysoką kulturą osobistą i doświadczeniem na stanowisku tele-konsultanta oraz zaangażowaniem w powierzone im zadania. Każdy z partnerów podejmujący współpracę z Voicecenter.pl jest traktowany indywidualnie. Przeprowadzamy pełen wywiad dotyczący zakresu świadczenia usługi, opracowujemy plan powierzonej kampanii, realizujemy pełen raport ze świadczonej usługi.

http://voicecenter.pl/ - 17 Kwi 2015

V&P agencja reklamowa. Poznań, Warszawa****

Strona główna agencji reklamowej V&P. Agencja prowadzi ogólnopolską kampanię reklamową dla firm Amino, Pollena, PEC, WWT i innych.

http://www.vip.com.pl/ - 23 Sty 2006

Informacje dodatkowe