KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (114)

SMG/KRC Poland Media Research Institute. Warszawa****

SMG/KRC - instytut badań rynku i opinii publicznej zamieścił na swojej stronie (także w wersji angielskiej) informacje o firmie, produktach badawczych, metodach oraz odnośniki do stron www klientów i partnerów SMG/KRC.

http://www.smgkrc.pl/ - 23 Sty 2006

Sondaże Internetowe****

Internetowe Sondaże Tematyczne - platforma do badania opinii internautów na rożne tematy. Możliwość głosowania i obserwacji wyboru innych użytkowników internetu.

http://esondaze.pl/ - 12 Maj 2011

STAR MEDIA - Dom mediowy. Warszawa****

Strona domu mediowego zawiera informacje na temat całkowitej reklamy w każdym środku przekazu informacji. Jest tam zamieszczony także przydatny słownik pojęć branżowych. Strona jest prowadzona w dwóch językach

http://www.starmedia.com.pl/ - 23 Sty 2006

Statsa.pl****

Zabierasz się za pisanie pracy magisterskiej? Masz już temat i zbierasz niezbędne informacje? A wiesz, że potrzebne Ci będą szczegółowe analizy statystyczne? Bez względu na to na jaki temat będziesz pisać śmiało możesz zgłosić się do nas. Jesteśmy biurem, które na co dzień zajmuje się prowadzeniem takich badań i chętnie Ci pomożemy.

http://statsa.pl/ - 19 Maj 2017

Studia wykonalności inwestycji, biznesplany. Czekanów k. Gliwic****

Strona prezentuje ofertę firmy Doradztwo Gospodarcze ESTYMAT w zakresie opracowywania studiów wykonalności inwestycji, biznesplanów, analiz rynkowych, wycen przedsiębiorstw oraz pomocy w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

http://www.estymat.com.pl/ - 23 Sty 2006

Voice Center Sp. z o.o. - call center, back office****

Voice Center Sp. z o.o. w Bielsku- Białej oferuje profesjonalne usługi w zakresie umawianie spotkań handlowych, zapraszania na organizowane konferencje, tworzenia baz danych klientów, teleankiet, infolinii informacyjnych i posprzedażowych, infolinii produktowych, Biura Obsługi Klienta, Help Desk, back office, wirtualnego sekretariatu, badania satysfakcji Klientów. Usługi skierowane są do firm, które pragną rozwijać się minimalizując koszty, a maksymalizując zyski. Nasi konsultanci, to wyselekcjonowana grupa osób cechująca się dobrą dykcją, wysoką kulturą osobistą i doświadczeniem na stanowisku tele-konsultanta oraz zaangażowaniem w powierzone im zadania. Każdy z partnerów podejmujący współpracę z Voicecenter.pl jest traktowany indywidualnie. Przeprowadzamy pełen wywiad dotyczący zakresu świadczenia usługi, opracowujemy plan powierzonej kampanii, realizujemy pełen raport ze świadczonej usługi.

http://voicecenter.pl/ - 17 Kwi 2015

V&P agencja reklamowa. Poznań, Warszawa****

Strona główna agencji reklamowej V&P. Agencja prowadzi ogólnopolską kampanię reklamową dla firm Amino, Pollena, PEC, WWT i innych.

http://www.vip.com.pl/ - 23 Sty 2006

Wasilewski****

Agencja reklamowa prowadząca działalność w zakresie: organizacja krakowskich edycji "Nocy Reklamożerców"; warsztaty marketingowo-reklamowe oraz w zakresie badawczo-wydawniczym: realizacja projektu "Pionierzy i tytani polskiej reklamy"- synteza wiedzy o reklamie w Polsce w latach 90. Świadczy następujące usługi: badania rynku, produkcja filmowa, public relations, niekonwencjonalne akcje promocyjne.

http://www.wasilewski.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Wdrożenia ISO****

Agencja ISO to najlepsze oferty na wdrożenia ISO 9001, 14001, 15224, 18001, 22000, 27001 i innych. Wypełnij jeden formularz i uzyskaj oferty firm wdrażających i certyfikujących systemy ISO z całego kraju! Z nami masz pewność: najniższej ceny i wysokiej jakości usług, oferowanych przez profesjonalistów.

http://agencjaiso.pl/ - 1 Lis 2015

Zielinet****

Firma świadczy usługi z zakresu contact center takich jak obsługa klienta, infolinie, monitoring należności, back-office oraz telemarketing i telesprzedaż, a także usługi digital i pośrednictwo finansowe.

http://www.zielinet.pl/ - 28 Paź 2017