KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (114)

Acord - usługi dla biznesu***

Usługi marketingowe, badania rynku i opinii, kompleksowa obsługa promocji, usługi reklamowe.

http://www.acord.rii.pl/ - 16 Mar 2004

AGB Polska. Warszawa***

AGB Polska jest oddziałem włoskiej firmy AGB Italia, firma zajmuje się prowadzeniem badań telemetrycznych, opracowuje statystyki dotyczące oglądalności telewizji. Swoim klientom oferuje specjalistyczne oprogramowanie służące do obróbki danych. Na stronie znajduje się pełna oferta firmy wraz z opisem zastosowanych rozwiązań.

http://www.agbnielsen.pl/ - 23 Sty 2006

Agencja Badawcza "Ewaluator". Warszawa***

Witryna agencji badawczej, specjalizującej się w badaniach efektywności i jakości programów, badaniach jakości pracy szkół, organizacji, ewaluacji szkoleń, monitorowaniu realizacji programów. Oferta przeznaczona jest dla samorządów, szkół, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych.

http://www.ewaluator.com.pl/ - 23 Sty 2006

Agencja Holding Profit. Kraków***

Strona konsultantów: MARKETINGU STRATEGICZNEGO; KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ I WIZERUNKOWEJ, oraz działających pod ich nadzorem agencji: BADANIA RYNKU I OPINII; KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ (reklama klasyczna i alternatywna; PR).

http://www.hprofit.pl/ - 23 Sty 2006

Agencja Komunikacji Marketingowej - Martin & Jacob Sp z o.o. Wrocław***

Pierwsza w Polsce Agencja Marketingowa specjalizująca się w rynku agrarnym. Prowadzi projekt Agriculture Monitoring System. Informacje, wskaźniki, dane kontaktowe...

http://www.agrims.pl/ - 23 Sty 2006

AM Consulting***

Kojarzenie partnerów gospodarczych z Polski i Holandii, doradztwo w pozyskiwaniu funduszy z UE, organizacja wizyt studialnych, udziału w targach i wystawach na terytorium Beneluxu.

http://www.amconsulting.nl/ - 22 Wrz 2004

AMPS Agencja Marketingowa Sp. z o.o. Warszawa***

AMPS Agencja Marketingowa Sp. z o.o. firma realizująca wyłącznie badania typu mystery shopper, mystery shopping (tajemniczy klient)- audyt sieci sprzedaży.

http://www.amps.pl/ - 23 Sty 2006

Ankietki.com - płatne ankiety internetowe, badania rynkowe***

Serwis o płatnych ankietach internetowych i badaniach marketingowych. Prezentuje najlepsze firmy, do których można się zarejestrować, aby móc wypełniać ankiety, jak również podpowiada jak poruszać się w świecie ankiet. Na stronie jest też dużo informacji na temat badań marketingowych, można tu znaleźć organizacje i portale tematyczne, najlepsze agencje badawcze, fokusownie, itp.

http://www.ankietki.com/ - 30 Wrz 2008

ASDIC - badania marketingowe, rynkowe i społeczne. Warszawa***

Profesjonalne usługi w zakresie badania rynku po przystępnych cenach i w krótkich terminach realizacji, specjalizujemy się w badaniach satysfakcji pracowników i klientów.

http://asdic.pl/ - 23 Sty 2006

B u j n o w i c z . p l : Serwis branży Fast Moving Consumer Goods. Tychy, Warszawa***

Bujnowicz.pl to serwis branży FMCG, mozna w nim znaleźć informacje, porady, forum dyskusyjne, sondaże, ogłoszenia... wszystko co dotyczy branży Fast Moving Consumer Goods i nie tylko.

http://www.bujnowicz.pl/ - 23 Sty 2006