KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (115)

B u j n o w i c z . p l : Serwis branży Fast Moving Consumer Goods. Tychy, Warszawa***

Bujnowicz.pl to serwis branży FMCG, mozna w nim znaleźć informacje, porady, forum dyskusyjne, sondaże, ogłoszenia... wszystko co dotyczy branży Fast Moving Consumer Goods i nie tylko.

http://www.bujnowicz.pl/ - 23 Sty 2006

Badania marketingowe***

Prowadzimy badania we wszystkich ważnych obszarach rynku. Aby się podzielić naszą wiedzą, prowadzimy Klub Inquiry - rozbudowany serwis poświęcony badaniom marketingowym.

http://www.inquiry.com.pl/ - 9 Lip 2009

Badania marketingowe rynku - system identyfikacji wizualnej TMG***

Przedsiębiorstwo Target Marketing Group to wielodziedzinowe rozwiązania dla poprawienia sytuacji firmy na każdym rynku. Przeprowadzane badania marketingowe rynku oraz precyzyjny system identyfikacji wizualnej pozwalają na obranie właściwej strategii rozwoju własnej marki.

http://www.t-m-g.pl/ - 31 Mar 2011

Badania rynku i opinii publicznej - ARC Rynek i Opinia. Warszawa***

ARC Rynek i Opinia to instytut badawczy w Polsce i członek sieci niezależnych instytutów badawczych IriS oraz MSPA Europe. Firma przeprowadza badania marketingowe oraz sondaże opinii publicznej. W ofercie ARC Rynek i Opinia znajdują się także: badania rynkowe (rynek finansowy, budowlany, telekomunikacyjny), wywiady telefoniczne CATI, internetowe i ankiety pocztowe.

http://www.arc.com.pl/ - 17 Sty 2006

BAZY DANYCH FIRM- FIRMY POLSKIE, FIRMY EUROPY. Warszawa***

Bazy danych firm - firmy polskie - 900.000 firm, firmy Europy - 600.000 firm, szczegółowe dane. Polandexport - promocja polskiego eksportu.

http://www.bizdata.pl/ - 23 Sty 2006

BCMM - badania marketingowe i szkolenia sp. z o.o. Warszawa, Katowice***

Strona ta poświęcona jest firmie specjalizującej się w badaniach rynkowych (ilościowych i jakościowych) oraz szkoleniach marketingowych i treningach handlowców.

http://www.bcmm.com.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro Obrotu Wierzytelnościami i Windykacji RYMESA. Olsztyn***

Profesjonalna windykacja wierzytelności. Wywiad gospodarczy. Monitoring należności.

http://rymesa.w.interia.pl/ - 23 Sty 2006

Centrum Ekspertyz Gospodarczych. Poznań***

Firma zajmująca się przeprowadzaniem ekspertyz gospodarczych. Na stronie: o firmie, oferta oraz opis wcześniejszych doświadczeń.

http://www.ceg.com.pl/ - 23 Sty 2006

CGS-AUDYTOR Sp. z o.o. Poznań***

Spółka CGS-AUDYTOR jest polską, profesjonalną firmą funkcjonującą na rynku usług audytorskich od listopada 1992 roku. Na stronie znajdziecie informacje o spółce, aktualności, przedmiot działania, informacje o klientach.

http://www.cgs-audytor.pl/ - 23 Sty 2006

EEI Market Research. Warszawa***

Strona firmy badań rynku EEI Market Research. Znajdziecie tu informacje o rodzajach badań prowadzonych przez firmę, listę klientów. Witryna również w angielskiej wersji językowej.

http://www.eei.com.pl/ - 23 Sty 2006