KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > badania rynku (114)

House of Numbers analityka i badania online***

Agencja badawczo-analityczna House of Numbers oferuje nowy wymiar badań i analityki.Agencja częścią grupy Brain Juice zajmującej się szeroko pojętym marketingiem w Internecie. House of Numbers jest jedną z nielicznych firm w Polsce oferujących połączenie badań i analiz - pozwala to oferować innowacyjne usługi.

http://houseofnumbers.pl/ - 22 Maj 2009

Infobrokers.org.pl***

Służymy pomocą w zakresie: wyszukiwania informacji, head huntingu, akwizycji, wywiadu gospodarczego, badania opinii publicznej.

http://www.infobrokers.org.pl/ - 26 Lis 2007

Infowide - broker informacji***

Infowide - jednoosobowa agencja infobrokerska. Profesjonalne wyszukiwanie informacji, poszukiwanie dostawców, monitoring mediów.

http://www.infowide.pixeligence.com/ - 16 Sie 2004

InterActive - Agencja Komunikacji Marketingowej. Kraków***

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie badań społecznych i marketingowych, Public Relations oraz reklamy.

http://www.interactive.com.pl/ - 23 Sty 2006

Ipsos. Warszawa***

Witryna firmy specjalizującej się w badaniach marketingowych ilościowych i jakościowych, badaniach reklamy oraz opinii w sektorze publicznym i prywatnym. Na stronie prezentacja ekipy, opinie klientów i biuletyn.

http://www.ipsos.pl/ - 23 Sty 2006

ITK SONAR. Szczecin***

Strona agencji badań marketingowych, rynkowych i społecznych ITK SONAR.

http://www.itksonar.com.pl/ - 23 Sty 2006

Kleffmann. Suchy Las k. Poznania***

Strona międzynarodowej agencji marketingowej świadczącej usługi z zakresu badania i analizy rynku oraz marketingu bezpośredniego. Znajdziesz tu szczegóły dotyczące oferty, informacje o klientach oraz dane teleadresowe.

http://www.kleffmann.pl/ - 23 Sty 2006

KOORDYNACJA SIECI ANKIETERSKIE. Warszawa***

KSA realizuje ogólnopolskie badania marketingowe, ilościowe i jakościowe. W Warszawie dysponujemy profesjonalną pracownią do badań central location. Specjalizujemy się w badaniach cenzusowych, tworzeniu baz danych dla klientów z branży telekomunikacyjnej: operatorów telekomunikacyjnych, sieci telewizji kablowych. Firma istnieje od 2000 roku.

http://www.ksa-sieci.com.pl/ - 23 Sty 2006

Korona Konsumenta***

Ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest poszukiwanie oraz identyfikowanie najpopularniejszych produktów i marek w danych kategoriach i segmentach rynkowych.

http://www.koronakonsumenta.pl/ - 17 Paź 2011

LBS - Lokalne Badania Społeczne. Warszawa***

Lokalne Badania Społeczne to firma, która specjalizuje się w realizacji lokalnych projektów badawczych - na poziomie gminy, miasta, powiatu lub województwa. Jej klientami są gazety lokalne, samorządy, politycy, partie i komitety wyborcze oraz przedsiębiorstwa prywatne. Sztandarowym produktem LBS są badania czytelnictwa prasy lokalnej i regionalnej na obszarze całego kraju.

http://www.lokalnebadania.com/ - 23 Sty 2006