KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (174)

Aquapark - Centrum Wodne Laguna. Gryfino*****

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego oficjalnego serwisu internetowego poświęconego Centrum Wodnemu Laguna - największego zespołu basenów w województwie zachodnio-pomorskim. Zapoznaj się z atrakcjami, jakie czekają tu na Ciebie, Twoja rodzinę i Twoich bliskich ...

http://www.cwlaguna.pl/ - 25 Sty 2006

Basencomplex - Baseny i Ogrody. Opole*****

BASENY I OGRODY - Baseny kąpielowe wewnętrzne, zewnętrzne, prywatne, publiczne - projekt, budowa, montaż, sprzedaż, serwis - najnowsze technologie wykonania.

http://www.basencomplex.pl/ - 25 Sty 2006

Euro-Ekolas baseny - projektowanie i budowa basenów. Warszawa, Biłgoraj, Chorzów*****

Specjalizacja firmy to baseny. Budowa i projektowanie basenów kąpielowych z polipropylenu dla szkół, ośrodków wczasowych, klientów indywidualnych. Zapewniamy: akcesoria do basenów, szybkie terminy realizacji, różne kształty i wymiary, gwarancje na baseny.

http://www.baseny.euroekolas.pl/baseny/ - 25 Sty 2006

Europool- producent basenów kąpielowych*****

Firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem, sprzedażą, transportem oraz montażem basenów kąpielowych oraz zadaszeń basenowych. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym co umożliwia nam wdrażanie rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią jakość i komfort.

http://www.europool.pl/ - 28 Wrz 2010

Folkpool - budowa basenów, akcesoria basenowe. Warszawa*****

Oferta to budowa basenów - baseny, mini-baseny z hydromasażem, akcesoria basenowe, wanny i baseny spa.

http://www.folkpool.pl/ - 25 Sty 2006

Osuszacze CALOREX - odwilżacze, osuszanie, systemy osuszania, odzysk ciepła, osuszanie basenu. Kraków*****

Osuszacze CALOREX - odwilżacze, osuszanie, systemy osuszania, odzysk ciepła, osuszanie basenu, hale basenowe, basen, klimatyzacja. Przedstawiciel brytyjskiej firmy Calorex: urządzenia do osuszania, odzysk ciepła i klimatyzacja basenów kąpielowych.

http://www.calorex.pl/ - 25 Sty 2006

Park Wodny. Kraków*****

Strona Parku Wodnego z Krakowa. Znajdziesz tu informacje na temat tego krytego kompleksu basenowego z mnóstwem wodnych atrakcji.

http://www.parkwodny.pl/ - 25 Sty 2006

Abatec- baseny ogrodowe****

Producent basenów drewnianych i produktów ogrodowych. Wysoka jakość wykonania zgodnie z oczekiwaniami klienta z wykorzystaniem doskonałych materiałów i nowoczesnej technologii. Najlepsze standardy estetyczne i jakościowe. Firma proponuje projekty zarówno basenów o standardowych wymiarach jak i według indywidualnego zamówienia ze strony klienta.

http://www.abatec.pl/ - 4 Lut 2013

AD Baseny - producent basenów****

Firma zajmuje się produkcją basenów. W ofercie posiada modele ogrodowe oraz hotelowe. Oprócz tego proponuje również budowę konstrukcji zabezpieczających, w tym zadaszeń.

http://adbaseny.pl/ - 11 Kwi 2017

ALUMEX - płytki kamionkowe, Casalgrande Padana. Poznań****

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Oferta: płytki, płytki kamionkowe, mozaika szklana i ceramiczna, izolacje, izolacje tarasów, iniekcje, osuszanie budynków, renowacja budynków, posadzki techniczne, antystatytczne, kwasoodporne, fugi chemoodporne, ceramika podłogowa.

http://www.granitogres.com.pl/ - 25 Sty 2006