KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (174)

Sternicki - producent saun Vital Sauna, solaria, baseny, sprzęt fitness, wanny do hydromasażu. Szczecin****

STERNICKI - producent saun Vital Sauna, autoryzowany partner Ergoline Polska, dystrybutor: solariów, sprzętu sportowo-rekreacyjnego, wanien do hydromasażu, sprzętu fitness, basenów. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty, opisy urządzeń.

http://www.vitalsauna.pl/ - 25 Sty 2006

Strona firmy INSTAL - BASEN. Łódź****

Strona zawiera ofertę dotyczącą budowy i modernizacja basenów kąpielowych. hydromasażu. A także wanien, fotann, oraz saun.

http://www.instalbasen.com.pl/ - 25 Sty 2006

Swim Spas****

W ofercie firmy SwimSpas znajduje się nowoczesna bieżnia pływacka polecana przez samego Michaela Phelpsa. Polecamy również baseny z przeciwprądem, które pomogą zachować zdrowie oraz dobrą formę. Zapraszamy także do poznania całego asortymentu dostępnego na naszej stronie internetowej.

http://www.swimspas.pl/ - 26 Mar 2018

Tara JV Technika Basenowa. Luboń****

Witryna firmy specjalizującej się w technologii basenowej. Na stronie pełne wyposażenie dla basenów, środki uzdatniania wody oraz czyszczące, maszyny do czyszczenia dna i boków w basenach.

http://www.tara-j-v.com.pl/ - 25 Sty 2006

Termabialka.pl****

Terma Białka to miejsce, w którym możesz zażyć relaksu albo aktywnie spędzić czas. Do wyboru masz park wodny, SPA lub wody termalne. Z tego wszystkiego możesz korzystać w otoczeniu gór. Wnętrze centrum nawiązuje do górskiego, a zarazem nowoczesnego klimatu. Zerknij na stronę i zapoznaj się ze szczegółową ofertą.

http://www.termabialka.pl/ - 12 Mar 2014

Termy Cieplickie - baseny termalne****

Pływanie to jedna z najlepszych dyscyplin sportowych. Korzystnie oddziałuje na całe ciało, a jednocześnie oszczędza kręgosłup i stawy. Aktywny wypoczynek w wodzie cenią też najmłodsi. Park Wodny Termy Cieplickie oferują najlepsze baseny termalne w Polsce. Zapraszamy do naszego nowoczesnego aquaparku.

http://www.termycieplickie.pl/ - 15 Lis 2016

Transcom Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy w ofercie, której znajdziesz systemy uzdatniania wody,chemia basenowa tworzywa sztuczne oraz systemy kontroli dostępu.Autoryzowany serwis Dinotec GmbH

http://www.transcom.pl/ - 25 Sty 2006

Wannyspa-mega.pl****

Firma "MEGA" zajmuje się projektowaniem, wykonaniem oraz montażem kominków. Prowadzimy również sprzedaż kominków do samodzielnego montażu, wkładów kominkowych, pieców wolnostojących wiodących producentów : Seguin Duteriez, KFD, Sparke, JC Bordelet, Chazelles, Focus, Northstar, Unico Realizujemy zlecenia według naszych projektów, jak również powierzonych. W naszej ofercie znajdują się kominki: tradycyjne, nowoczesne, portale Posiadamy duży zbiór katalogów i fotografii naszych prac. Nasza oferta obejmuje również urządzenia Wellness & Spa. - wanny SPA - amerykańskiej firmy D1SPAS - sauny renomowanej szwedzkiej firmy "Tylö" - solaria Philips - kominy

http://www.wannyspa-mega.pl/ - 18 Maj 2009

"Wilga" Sp. z o.o. Częstochowa****

Firma "Wilga" Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie ogrzewnictwa, ciepłownictwa, wentylacji, klimatyzacji, technologii wody, technik basenowych i technik solarnych. Na stronach preznentacja asortymentu, informacje o firmie i aktualności.

http://www.wilga.pl/ - 25 Sty 2006

WODEX budowa basenu****

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, budowaniu oraz sprzedaży i remontach basenów. Baseny Wodex to firma z Warszawy, jakiej początki sięgają 1997 roku. Do tej pory udało się nam wybudować wiele obiektów basenowych oraz możemy śmiało powiedzieć, iż jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. W naszej propozycji znajdziecie Państwo między innymi baseny betonowe wykładane specjalną wykładziną PVC o grubości 0,55 mm lub 0,75 mm, a także zbrojoną 1,5 mm.

http://baseny-wodex.pl/ - 10 Lut 2016