KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (169)

Termy Cieplickie - baseny termalne****

Pływanie to jedna z najlepszych dyscyplin sportowych. Korzystnie oddziałuje na całe ciało, a jednocześnie oszczędza kręgosłup i stawy. Aktywny wypoczynek w wodzie cenią też najmłodsi. Park Wodny Termy Cieplickie oferują najlepsze baseny termalne w Polsce. Zapraszamy do naszego nowoczesnego aquaparku.

http://www.termycieplickie.pl/ - 15 Lis 2016

Transcom Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy w ofercie, której znajdziesz systemy uzdatniania wody,chemia basenowa tworzywa sztuczne oraz systemy kontroli dostępu.Autoryzowany serwis Dinotec GmbH

http://www.transcom.pl/ - 25 Sty 2006

Wannyspa-mega.pl****

Firma "MEGA" zajmuje się projektowaniem, wykonaniem oraz montażem kominków. Prowadzimy również sprzedaż kominków do samodzielnego montażu, wkładów kominkowych, pieców wolnostojących wiodących producentów : Seguin Duteriez, KFD, Sparke, JC Bordelet, Chazelles, Focus, Northstar, Unico Realizujemy zlecenia według naszych projektów, jak również powierzonych. W naszej ofercie znajdują się kominki: tradycyjne, nowoczesne, portale Posiadamy duży zbiór katalogów i fotografii naszych prac. Nasza oferta obejmuje również urządzenia Wellness & Spa. - wanny SPA - amerykańskiej firmy D1SPAS - sauny renomowanej szwedzkiej firmy "Tylö" - solaria Philips - kominy

http://www.wannyspa-mega.pl/ - 18 Maj 2009

"Wilga" Sp. z o.o. Częstochowa****

Firma "Wilga" Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie ogrzewnictwa, ciepłownictwa, wentylacji, klimatyzacji, technologii wody, technik basenowych i technik solarnych. Na stronach preznentacja asortymentu, informacje o firmie i aktualności.

http://www.wilga.pl/ - 25 Sty 2006

WODEX budowa basenu****

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, budowaniu oraz sprzedaży i remontach basenów. Baseny Wodex to firma z Warszawy, jakiej początki sięgają 1997 roku. Do tej pory udało się nam wybudować wiele obiektów basenowych oraz możemy śmiało powiedzieć, iż jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. W naszej propozycji znajdziecie Państwo między innymi baseny betonowe wykładane specjalną wykładziną PVC o grubości 0,55 mm lub 0,75 mm, a także zbrojoną 1,5 mm.

http://baseny-wodex.pl/ - 10 Lut 2016

Wodne place zabaw - Atis Jasienica****

Najistotniejszym punktem wodnych placów zabaw, parków lub aquaparków są fontanny, wodne atrakcje takie jak: gejzery, armatki wodne, tunele, grzybki, kwiatki i parasole. Firma Atis Jasienica wytwarza doskonałej klasy stalowe elementy za pomocą gięcia rur i profili, które w efekcie tworzą unikalne formy imponujące swoją praktycznością przede wszystkim dzieciom. Atis dysponuje w swojej propozycji dziesiątki różnorodnych wodnych zabawek aktywujące osoby odwiedzające aquaparki, dzięki którym wspólne rodzinne chwile na basenie będą niezapomniane. Większość zabawek jest interaktywnych i posiada specjalne aktywatory, co uatrakcyjnia zabawę.

http://atis-jasienica.pl/ - 12 Sie 2015

Wodny Park. Warszawa****

Strona Wodnego Parku mieszczącego się w Warszawie. Na jej łamach znajdziesz prezentację oferty Parku oraz jego dane teleadresowe.

http://www.wodnypark.com.pl/ - 25 Sty 2006

Wyposażanie i budowa saun****

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piece do sauny - eletryczny i opalany drewnem, kominek, kocioł na wodę, kuchnie opalane drewnem, fajerki, generator pary. Oferujemy części zamienne, europejskie grzałki do sauny, grzałki do generatora, kamienie do sauny. Nasz asortyment to także kabiny i wanny z hydromasażem, promienniki IR infrared i generatory pary oraz akcesoria do sauny takie jak aromat i zapach do sauny, chochla, ceber, termometr, higrometr. Na miejscu posiadamy serwis, oferujemy również projekt i budowę sauny fińskiej.

http://saunatech.pl/ - 14 Lut 2014

Zadaszenie i budowanie basenów, wyposażenie Spa ogrodowe, sauny fińskie****

Szeroka propozycja firmy Spa Ogrodowe oferuje wyposażenie Spa oraz zadaszenie basenów. Proponujemy sauny renomowanych producentów w tym także sauny fińskie Ori. Budowa basenów oraz domowe Spa serdecznie zapraszamy!

http://www.spaogrodowe.pl/ - 21 Gru 2012

Znoszenie barier architektonicznych w budynkach użyteczności publicznej i na basenach. Łódź****

Schodolazy, windy, podnośniki, basenowe, wyposażenie DPS szpitali, osób niepełnosprawnych.

http://euromobil.ultra.pl/ - 25 Sty 2006