KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (174)

Wodne place zabaw - Atis Jasienica****

Najistotniejszym punktem wodnych placów zabaw, parków lub aquaparków są fontanny, wodne atrakcje takie jak: gejzery, armatki wodne, tunele, grzybki, kwiatki i parasole. Firma Atis Jasienica wytwarza doskonałej klasy stalowe elementy za pomocą gięcia rur i profili, które w efekcie tworzą unikalne formy imponujące swoją praktycznością przede wszystkim dzieciom. Atis dysponuje w swojej propozycji dziesiątki różnorodnych wodnych zabawek aktywujące osoby odwiedzające aquaparki, dzięki którym wspólne rodzinne chwile na basenie będą niezapomniane. Większość zabawek jest interaktywnych i posiada specjalne aktywatory, co uatrakcyjnia zabawę.

http://atis-jasienica.pl/ - 12 Sie 2015

Wodny Park. Warszawa****

Strona Wodnego Parku mieszczącego się w Warszawie. Na jej łamach znajdziesz prezentację oferty Parku oraz jego dane teleadresowe.

http://www.wodnypark.com.pl/ - 25 Sty 2006

Wyposażanie i budowa saun****

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piece do sauny - eletryczny i opalany drewnem, kominek, kocioł na wodę, kuchnie opalane drewnem, fajerki, generator pary. Oferujemy części zamienne, europejskie grzałki do sauny, grzałki do generatora, kamienie do sauny. Nasz asortyment to także kabiny i wanny z hydromasażem, promienniki IR infrared i generatory pary oraz akcesoria do sauny takie jak aromat i zapach do sauny, chochla, ceber, termometr, higrometr. Na miejscu posiadamy serwis, oferujemy również projekt i budowę sauny fińskiej.

http://saunatech.pl/ - 14 Lut 2014

Zadaszenie i budowanie basenów, wyposażenie Spa ogrodowe, sauny fińskie****

Szeroka propozycja firmy Spa Ogrodowe oferuje wyposażenie Spa oraz zadaszenie basenów. Proponujemy sauny renomowanych producentów w tym także sauny fińskie Ori. Budowa basenów oraz domowe Spa serdecznie zapraszamy!

http://www.spaogrodowe.pl/ - 21 Gru 2012

Znoszenie barier architektonicznych w budynkach użyteczności publicznej i na basenach. Łódź****

Schodolazy, windy, podnośniki, basenowe, wyposażenie DPS szpitali, osób niepełnosprawnych.

http://euromobil.ultra.pl/ - 25 Sty 2006

Akwen - pływalnia ze zjeżdżalnią w Koziegłowach k/Poznania***

Pływalnia AKWEN oferuje: basen, jaccuzi, sauna, zjeżdżalnia, hydromasaż, płytki basen z zabawkami dla małych dzieci oraz sala fitness, masaż, solarium.

http://www.akwenczerwonak.pl/ - 19 Paź 2005

AQUA PARK - Oczka wodne, baseny, ogrody. Łazy***

Na stronie oferta firmy AQUA PARK - oczka wodne, baseny, ogrody, firma zajmuje się szeroko rozumianą architekturą krajobrazu.

http://www.apark.com.pl/ - 25 Sty 2006

Aqua Tech - baseny, ogrody zimowe, zbiorniki. Bydgoszcz***

Baseny, sauny, technologia uzdatniania wody, wentylacja, ogrzewanie solarne, pompy ciepła, zbiorniki, stolarka aluminiowa, zadaszenia basenowe, świetliki, konstrukcje zadaszone, ogrody zimowe.

http://www.aquatech.pl/ - 25 Sty 2006

Aquamonde. Kraków***

Wanny Aquamonde są jedynymi na świecie, które mogą być indywidualnie zaprojektowane i dzięki systemowi JetPak umożliwiają dostosowanie rozmieszczenia i rodzaju dysz do indywidualnych potrzeb terapeutycznych. Aquamonde SwimSPA to unikalna kombinacja wanny spa i basenu pływackiego w jednym kompaktowym urządzeniu. Silny 2-dyszowy przeciwprąd zumożliwia sportowe pływanie, trening wytrzymałościowy, jak również naukę pływania, jogging czy aerobik. Na stronie: informacje o technologii, modelach, systemie jetpak, możliwość zaprojektowania wanny.

http://www.aquamonde.pl/ - 25 Sty 2006

AstralPool - producent basenów zewnętrznych i wewnętrznych***

Astral Pool Polska jest polskim oddziałem ogólnoświatowego holdingu AstralPool zajmującego się produkcją oraz dystrybucją urządzeń i technologii basenowych. AstralPool produkuje baseny zewnętrzne i wewnętrzne.

http://www.astralpool.pl/ - 7 Mar 2014