KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (169)

Aluna - Teleskopowe Zadaszenia Basenów (producent). Poznań****

Teleskopowo składane zadaszenia basenów w dowolnych kolorach, kształtach i wymiarach. Chronią baseny przed zanieczyszczeniami, podwyższają temperaturę wody w basenie przedłużając sezon kąpielowy o kilka miesięcy. Baseny kryte, baseny prywatne, baseny publiczne.

http://www.zadaszenia.com.pl/ - 25 Sty 2006

API Baseny - akcesoria i koncentraty zapachowe do sauny****

W zakresie usług firmy znajduje się budowa jacuzzi, tarasów oraz ogrodów zimowych. API Baseny dostarcza również profesjonalne akcesoria, takie jak koncentraty zapachowe do saun oraz środki czyszczące.

http://www.apibaseny.pl/ - 4 Lip 2017

Aquapark. Sopot****

Serwis internetowy AQUA PARK SOPOT, jednego z największych i najnowocześniejszych parków wodnych w Polsce. Zamieszczono tu takie działy jak: baseny, sauny, bowling, obiekty gastronomiczne.

http://www.aquaparksopot.pl/ - 25 Sty 2006

Audio HI-FI - baseny ogrodowe****

Oferta firmy to wydajne i wytrzymałe baseny ogrodowe, jakie wykorzystywane są także na przydomowych działkach naszych klientów. Znajdziecie u nas pontony czy akcesoria do oczyszczania wody.

http://www.intex24.pl/ - 1 Mar 2014

Basen Hurt****

Zaproszenie do katalogu artykułów basenowych - oferta, realizacje, informacje.

http://www.basenhurt.pl/ - 21 Cze 2001

Basen. Lublin****

Witryna firmy, która zajmuje się basenami, techniką i automatyką basenową, chemią basenową. Na stronie prezentowana jest oferta dotycząca basenów prywatnych i publicznych.

http://www.basen.com.pl/ - 25 Sty 2006

BASENLAND - Baseny Twoich Marzeń. Opole****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową oraz sprzedażą basenów kąpielowych, ogrodowych i wewnętrznych, prywatnych i publicznych.

http://www.baseny.biz.pl/ - 25 Sty 2006

Basenowe pompy ciepła - cynkowniaslask.wertui.pl****

Specjalizujemy się w naszej firmie, która działa na rynku od 2008 roku w realizowaniu cynkowania, gdzie zapewniamy nakładanie powłok cynkowych, co realizowane jest w nowoczesnej i zautomatyzowanej linii do cynkowania słabo kwaśnego. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy sprzedaży takich urządzeń jak basenowe pompy ciepła a także osuszacze powietrza zarówno do stosowania przemysłowego a także domowego.

http://cynkowniaslask.wertui.pl/ - 29 Kwi 2017

Baseny - Elno - Warszawa****

Firma zajmuje się budową basenów kąpielowych ogrodowych i wewnętrznych. Prowadzi także doradztwo dla projektantów w zakresie projektu basenów. Buduje i modernizuje baseny publiczne i prywatne, otwarte i kryte, przelewowe i skimerowe, ceramiczne i foliowane. Wykonuje instalacje obróbki chemicznej wody basenowej i klimatyzacji hali basenowej.

http://www.elno.com.pl/ - 25 Cze 2004

Baseny - polbas.pl****

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Fakt, że się tu znaleźliście jasno wskazuje nam, że jesteście zainteresowani profesjonalnymi produktami w zakresie technologii basenowej. Wykonujemy nasze produkty z najwyższej jakości poliestrowych żywic, które są zbrojone włóknem szklanym. Daje to doskonałą odporność na promieniowanie UV oraz czynniki pogodowe. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej propozycji. W razie pytań, z chęcią udzielimy odpowiedzi. Doradzimy także wybór basenu najlepiej dopasowanego do Waszych potrzeb.

http://polbas.pl/ - 20 Sty 2016