KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (175)

Baseny - polbas.pl****

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Fakt, że się tu znaleźliście jasno wskazuje nam, że jesteście zainteresowani profesjonalnymi produktami w zakresie technologii basenowej. Wykonujemy nasze produkty z najwyższej jakości poliestrowych żywic, które są zbrojone włóknem szklanym. Daje to doskonałą odporność na promieniowanie UV oraz czynniki pogodowe. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej propozycji. W razie pytań, z chęcią udzielimy odpowiedzi. Doradzimy także wybór basenu najlepiej dopasowanego do Waszych potrzeb.

http://polbas.pl/ - 20 Sty 2016

BASENY - TECHNIKA BASENOWA. Nowy Targ****

Firma EKOSERVISPOL poleca ofertę na baseny kąpielowe z polipropylenu, baseny kompozytowe compass, baseny foliowe, technika basenowa.

http://www.ekobasen.pl/ - 25 Sty 2006

Baseny i wanny SPA****

Jako producent basenów zapewniamy niskie ceny oraz fachowe doradztwo poparte kilkunastoletnim doświadczeniem. Jesteście Państwo w dobrym miejscu! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą prezentowaną na internetowej stronie, a w razie pytań z przyjemnością na nie odpowiemy. Główny profil naszej działalności stanowią baseny - produkcja i montaż. Prócz tego zapewniamy wszystko co niezbędne do utrzymania zadbanego basenu, w tym także zadaszenia. Odpowiednio zadaszony basen ogrodowy znacząco zwiększa jego funkcjonalność. Zadaszenia umożliwiają korzystanie z basenu od późnej wiosny nawet do wczesnej jesieni. Jeśli baseny nie mają podgrzewanej wody zadaszenia mogą wydłużyć sezon nawet o kilka miesięcy. Temperatura wody w takim basenie jest wyższa nawet o 6-8 stopni. Poliwęglan jest to materiał użyty do produkcji zadaszeń. Skutecznie zapobiega stratom ciepła, zmniejszając zużycie energii niezbędnej do utrzymania temperatury płynu.

http://producent-basenow.com.pl/ - 16 Gru 2014

Baseny kąpielowe - oczka-wodne.pl****

Świadczymy profesjonalne usługi budowy oczek wodnych. Stosujemy doskonałą folię Plawil, która występuje w gramaturach 500, 630, 750, 900 oraz 1100 zapewniając nam bardzo szerokie możliwości. Cały czas inwestujemy w poszerzanie naszych możliwości i dlatego też możemy zagwarantować, że każdy kto zdecyduje się na nasze usługi będzie w 100% z nich zadowolony. W głównej mierze obsługujemy klientów ze Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.

http://oczka-wodne.pl/ - 27 Sie 2017

Baseny kąpielowe, baseny ogrodowe Basen-Ogród-baseny murowane, zadaszenia basenowe, serwis basenowy. Trzebiechów****

Basen-Ogród-baseny kąpielowe, baseny ogrodowe, zadaszenia basenowe, a także chemia basenowa. Zajmujemy się projektowaniem i budową basenów kąpielowych, a także ogrodów i oczek wodnych. Polecamy baseny murowane oraz ogrodowe.

http://www.basenogrod.pl/ - 25 Sty 2006

Baseny kąpielowe i ogrodowe****

W ramach asortymentu firmy dostępne są baseny kąpielowe. Zajmujemy się produkcja kąpielisk, jakie montowane są w przydomowych ogrodach.

http://www.basenykowalko.com/ - 11 Lut 2014

Baseny naturalne Gordo Studio****

Najnowocześniejszy i naturalny design w budowie basenów. Projektowanie i budowa basenów naturalnych i basenów o naturalnym wyglądzie. Ekologiczne techniki filtrowania wody w basenach przydomowych.

http://www.basenynaturalne.com/ - 17 Lut 2015

Baseny ogrodowe, chemia basenowa, akcesoria. Kołobrzeg****

Baseny ogrodowe - INTEX. Na stronie zapoznasz sie ze szczegółami oferty i danymi kontaktowymi.

http://www.baseny.intex.pl/ - 25 Sty 2006

Baseny ogrodowe, e-papierosy elektroniczne, listwy, oświetlenie led - sklep Elektrofull.pl****

Elektrofull.pl - sklep internetowy oferuje e-papierosy (papierosy elektroniczne) oraz różne akcesoria takie jak np. olejki. Ponadto w ofercie listwy led i oświetlenie led, a także baseny ogrodowe. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep Elektrofull.pl zaprasza do zapoznania się z bogata ofertą.

http://www.elektrofull.pl/ - 1 Cze 2010

Baseny ogrodowe, fontanny ogrodowe, wentylacja i klimatyzacja. Bielsko - Biała****

Profesjonalna budowa basenów ogrodowych krytych, osuszanie hal basenowych.

http://www.bielwod.com/ - 25 Sty 2006