KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (174)

Baseny przydomowe****

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która zajmuje się sprzedażą, montażem oraz budową basenów przydomowych, betonowych, poliestrowych oraz wewnętrznych. Posiadamy również do nich niezbędne akcesoria takie jak pompy ciepła, oświetlenie czy zestawy filtracji, a na życzenie klienta możemy wykonać również zadaszenie basenowe.

http://basenyogrodowe24.pl/ - 26 Paź 2017

Baseny. Warszawa****

Strona prezentująca pływalnię Ośrodka Sportu i Rekreacji Żoliborz. Znajdziesz tu informacje o wodnych atrakcjach, aktualny cennik i promocje, galerię ze zdjęciami oraz porady jak trafić na miejsce.

http://www.osir-zoliborz.waw.pl/ - 25 Sty 2006

Basenyintex.pl****

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości basenów ogrodowych firmy Intex. W sprzedaży mamy baseny stelażowe prostokątne i okrągłe dostępne w różnych wymiarach i wersjach, a także akcesoria basenowe. Bogaty wybór i różnorodne warianty pozwalają na łatwy wybór basenu odpowiednio do oczekiwań i możliwości finansowych.

http://basenyintex.pl/ - 23 Sie 2016

BasenySpa.eu - sklep internetowy z basenami****

Sklep internetowy Basenyspa.eu z siedzibą w Łodzi prezentuje szeroką ofertę basenów ogrodowych. Asortyment firmy obejmuje także baseny SPA i minibaseny pływackie.

http://www.basenyspa.eu/ - 12 Gru 2014

Bassau - fotometry i inne akcesoria basenowe****

Strona internetowa firmy oferującej chemię basenową oraz akcesoria do sauny i łaźni parowej. Produkty dostępne w asortymencie Bassau to m.in. fotometr, solanka termalna czy produkty do dezynfekcji powierzchni.

http://www.bassau.pl/ - 4 Lip 2017

BioKalonit****

Minerały do stawu kąpielowego, oczka wodnego lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Mieszanki filtracyjne do filtrów bagiennych, oczyszczalni hydrobotanicznych i stref regeneracyjnych w stawach kąpielowych. Profesjonalne złoża filtracyjne.

http://www.biokalonit.com/ - 17 Lut 2015

Bowman - wymienniki ciepła****

Firma Olsson w swojej ofercie posiada tytanowe wymienniki ciepła renomowanej marki Bowman. Wymienniki ciepła stosuje się do ogrzewania wody w basenach wypełnionych wodą słoną i wodą chlorowaną. Wymienniki ciepła przekazują ciepło z wody grzewczej do wody w basenie. Dzięki zastosowanemu materiałowi (tytan) są bardzo odporne na działanie wody słonej i wody chlorowanej.

http://www.bowman.pl/ - 19 Lut 2014

BTH Elmes Białystok, kominki, sauny, pokrycia dachowe, wanny SPA, izolacje, stolarka****

Firma Elmes zajmuje się sprzedażą i montażem kominków, saun, wanien SPA, pokryć dachowych, izolacją, stolarki. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz prezentacja oferty.

http://www.elmes.bialystok.pl/ - 8 Lut 2005

Buchtal: Baseny - firma ANCORA. Wrocław****

Baseny, basen, buchtal - Firma ANCORA projektuje pływalnie, dostarcza materiały. Na stronie Ancory znajdziesz informacje o ofertach, referencjach. Buchtal - baseny kąpielowe, baseny hotelowe, basen domowy, obiekty sportowe i publiczne wykorzystujące płytki ceramiczne.

http://www.ancora.wroc.pl/ - 25 Sty 2006

Budowa basenu www.Starpool-Unipool.pl****

STARPOOL to firma rodzinna, powstała w 1984 roku w Berlinie, z czasem jednak siedzibę otworzono w Polsce. Od 1998 roku firma oferuje usługi planowania, doradzania i montażu ekskluzywnych basenów kąpielowych. Ma swój transport i zaplecze technologiczne. Zatrudnia doświadczoną ekipę montażowo serwisową. Oferuje głównie baseny poliestrowe, stalowe i murowane, a także sauny suche i parowe, wanny z hydromasażem oraz akcesoria.

http://www.starpool-unipool.pl/ - 1 Lip 2014