KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (174)

Budowa i wyposażenie basenów publicznych i prywatnych. Warszawa****

Baseny publiczne i prywatne, wanny z hydromasażem, fontanny, projekt, dostawa, montaż i rozruch instalacji, sprzedaż środków chemicznych, dezynfekcja ozonem, UV, serwis, technologie niemieckie.

http://www.nautilus-baseny.com.pl/ - 25 Sty 2006

Centrum Rekreacji - kręgielnia i klub fitness w Kielcach****

Zlokalizowane w Kielcach, nowoczesne Centrum Rekreacji zaprasza do skorzystania z licznych atrakcji. W obiekcie działa klub fitness, kręgielnia, a także basen, na którym prowadzone są zajęcia z nauki pływania dla dzieci.

http://www.rekreacja.hotellamar.pl/ - 16 Gru 2015

Chemia basenowa, akcesoria do basenów - basenylux.pl****

Firma basenylux.pl oferuje wysokiej jakości produkty chemii basenowej do wykorzystania w basenach domowych i ogrodowych. W ofercie także akcesoria do basenów różnego rodzaju oraz urządzenia do czyszczenia basenów. Nasza firma to również sprzedaż basenów oraz ich projektowanie. Zapraszamy.

http://www.basenylux.pl/ - 6 Lis 2012

Chemiapool - akcesoria do basenów****

W firmie Chemiapool zaopatrujemy pływalnie w niezbędną dla bezpieczeństwa sanitarnego użytkowników chemię oraz akcesoria. Działamy jako dystrybutor i dostawca markowych rozwiązań. W naszym sklepie znajdziecie Państwo takie produkty, jak pompa i filtr do basenu, odkurzacze, urządzenia do ogrzewania i uzdatniania wody.

http://www.chemiapool.pl/ - 9 Sie 2016

Delfin, baseny. Kraków****

Firma handlowo-usługowa DELFIN oferuje na swojej stronie baseny, lampy, podgrzewacze wody, izolację, wodospady, wymienniki ciepła, przeciwprąd, grzybki powietrzne. Poza ofertą na stonie znajdziecie także informacje o firmie.

http://www.baseny-delfin.pl/ - 25 Sty 2006

Envolab****

Strona internetowa producenta i dystrybutora nadtlenku wodoru. Produkt posiada właściwości utleniające, wybielające i bakteriobójcze. Jednocześnie w przeciwieństwie do chlorowych wybielaczy jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Stosowany m.in. w przetwórstwie drewna oraz w chemii basenowej.

http://envolab.pl/ - 19 Kwi 2018

Firma Komfort & Relaks. Toruń****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i wykonastwem basenów kąpielowych - prywatnych i publicznych. Osiem lat doświadczenia. Kompleksowa obsługa w zakresie techniki basenowej, bogata oferta.

http://www.komrel.com.pl/ - 25 Sty 2006

Fitnet - Oprogramowanie dla obiektów sportowych****

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który opracowuje rozwiązanie informatyczne na potrzeby ośrodków rekreacji i sportu. Nasze rozwiązania są dedykowane dla siłowni, klubów fitness, kortów tenisowych i squash. Świetnie sprawdza się również w miejscach gdzie odbywają się cykliczne zajęcia grupowe. Program pozwala na odpowiednie zarządzanie bazą klientów, sprzedaż usług, towarów i karnetów. W ramach naszych podstawowych usług dostarczamy cały potrzebny sprzęt informatyczny i oprogramowanie. Zaplanujemy i wyposażymy szatnię bez klucza, wyprodukujemy karty członkowskie dla klientów. Zlecenie nam uruchomienie obiektu "pod klucz" umożliwia zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

http://www.fitnet.pl/ - 14 Mar 2014

Fotometry****

Dezynfekcja wody to niezbędna czynność, którą można zrobić na wiele sposobów. Nasza firma oferuje rozwiązania całościowe. Pompy dozujące firmy EMEC to polecane urządzenia do dozowania chemii basenowej na rynku Polskim. Pompy te najdokładniej dostarczają chemie basenową zapobiegając zanieczyszczeniom i dezynfekując wodę basenową. Pewna współpraca z różnorodnymi stacjami dozującymi osiągnięta została poprzez użycie najnowocześniejszych technologii w dziedzinie dostarczania automatycznego w basenach prywatnych i publicznych. Pompy EMEC to jedne z najlepszych pomp dozujących na rynku współpracujące bezproblemowo w systemie opartym na zautomatyzowanych stacjach dozujących.

http://www.maytronics.pl/ - 20 Lis 2012

Green Square - Automatyczne systemy nawadniania ogrodu****

Strona internetowa firmy Green Square, której specjalnością jest projektowanie i pielęgnacja terenów zielonych. Oferujemy wykonanie basenów naturalnych i stawów kąpielowych, a także automatycznych systemów nawadniania ogrodu.

http://www.green-square.pl/ - 25 Maj 2016