KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (169)

Iberia - Mozaiki szklane, antypoślizgowe, sauny i łaźnie parowe****

Firma sprzedająca szklane, antypoślizgowe mozaiki basenowe sprawdzonej, hiszpańskiej marki. Iberia jest ponadto producentem płyt budowlanych i innych elementów konstrukcyjnych z XPS przeznaczonych do budowy saun i łaźni parowych.

http://www.mozaika-basenowa.pl/ - 8 Maj 2015

JacoM - technika basenowa. Długołęka****

Podstawowym przedmiotem działalności JacoM Sp. z o.o. jest technika basenowa, fontanny i sauny na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Specjalizujemy się w budowie i modernizacjach basenów i technologiach uzdatniania wody basenowej. W swojej ofercie posiadamy także wszelkie urządzenia odnowy biologicznej: łaźnie parowe, wanny z hydromasażem, jacuzzi oraz solaria.

http://www.jacom.pl/ - 25 Sty 2006

JAK - Przedsiębiorstwo Handlowe. Warszawa****

Wyposażenie sanitariatów, osprzęt dla inwalidów, armatura, technika laboratoryjna. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.jak.waw.pl/ - 20 Sty 2006

Kathay-Haster sp.j. - baseny i pontony Intex****

Firma sprzedaje ogrodowe i stelażowe baseny Intex Polska dla dzieci oraz większe, kąpielowe bez ograniczeń wiekowych. W ofercie dostępne są również dmuchane place zabaw i zabawki, kajaki, materace oraz pontony. Asortyment obejmuje także jacuzzi.

http://www.intexdevelopment.pl/ - 3 Paź 2014

Klubben Polska - atrakcje wodne i wanny z hydromasażem****

W asortymencie firmy Pool Expert znajdują się atrakcje wodne i inne akcesoria basenowe, wykorzystywane na pływalniach miejskich oraz w basenach prywatnych. Oferowane są także wanny z hydromasażem.

http://www.poolexpert.pl/ - 13 Lis 2013

Kr-Center - Baseny ogrodowe, wanny spa i kabiny prysznicowe...****

Najlepsze baseny ogrodowe w Polsce. Wanny spa oraz kabiny prysznicowe. Gwarantujemy szybką realizację zamówień jak i solidne wykonanie.

http://www.kr-center.pl/ - 29 Lut 2008

Masterpool - budowa basenów****

Firma Masterpool zajmuje się budową basenów hotelowych i prywatnych - ogrodowych. Oferuje także szeroki wybór elementów wyposażenia, a także zadaszenia.

http://masterpool.pl/ - 23 Mar 2015

Mazur****

Na stronie oferta produkcji i montażu zjeżdżalni wodnych; technika basenowa, filtry, fontanny.

http://www.mazur.net.pl/ - 26 Lis 2001

MazurSpa - wanny z hydromasażem, spa ogrodowe****

Produkcja i import wysokiej jakości wanien z hydromasażem, kabin prysznicowych, spa ogrodowych, saun i jacuzzi. Ponad 100 modeli produktów.

http://www.mazurspa.com/ - 5 Gru 2017

Minibaseny i domowe wanny spa - EuroSpas****

Główny obszar działalności przedsiębiorstwa to dystrybucja nowych i powystawowych minibasenów oraz domowych wanien SPA liczących się światowych (np. Nordic Hot Tubs) i europejskich (np. 4SeasonsSpa) marek. Ponadto firma prowadzi sprzedaż chemii basenowej i saun.

http://www.eurospas.com.pl/ - 20 Wrz 2013