KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (169)

Niagara - producent oferujący folie basenowe i do oczek wodnych****

Firma produkująca folie do oczek wodnych oraz basenowe zaprasza do zapoznania się z ofertą. Dostępna jest również wysokiej jakości geomembrana.

http://www.foliadooczek.pl/ - 2 Lip 2015

Ogrody Wodne - Projektwanie i budowa oczek wodnych, stawów kąpielowych Lublin, Rzeszów****

Prowadzimy firmę ogrody-wodne.pl, która zajmuje się budową oczek wodnych i stawów kąpielowych. Wykonujemy profesjonalne projekty zbiorników wodnych. Do budowy oczek wodnych wykorzystujemy sprzęt i materiały pioniera światowego marki OASE living water. Prowadzimy sprzedaż sprzętu do budowy stawów kąpielowych i oczek wodnych. Oferujemy całoroczny serwis zbiorników wodnych, wymieniamy filtry wodne i lampy UV. W naszej ofercie znajdziecie również czyszczenie stawów kąpielowych i oczek wodnych.

http://ogrody-wodne.pl/ - 7 Lut 2017

OSiR Ośrodek Sportu i Rekreacji. Stargard Szczeciński****

Strona stworzona na potrzeby OSiR-u. Opisy proponowacych ofert na aktywne spędzanie wolnego czasu. Siłownia, basen, hala sportowa i fitness club.

http://www.osir.stargard.pl/ - 25 Sty 2006

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Morsko****

Na stronie oferta ośrodka położonego na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Hotel, sale konferencyjne, domki kempingowe, basen, stok narciarski.

http://www.morsko.com.pl/ - 6 Wrz 2001

Park Wodny. Tarnowskie Góry****

Strona Parku Wodnego z Tarnowskich Gór. Można tu informacje na temat tego krytego kompleksu basenowego z mnóstwem wodnych atrakcji.

http://www.parkwodny.com.pl/ - 25 Sty 2006

PHU Anita - Baseny****

Nasza firma to zespół kilku doświadczonych osób zajmujących się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów kąpielowych, zadaszeń basenowych, okien i drzwi PCV. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jako jedyni w kraju produkujemy baseny izolowane. Nasze produkty sprzedawane są także w innych krajach Europy.

http://www.phuanita.com/ - 20 Maj 2008

PLSwimming****

Nauka i doskonalenie pływania oraz Korektywa.

http://www.plswimming.zin.pl/ - 18 Sie 2005

POL-GLASS - AQUAPARKI. Wołczkowo****

Głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonywanie systemów zjeżdżalni wodnych oraz placów zabaw dla dzieci, aquaparków i basenów rekreacyjnych.

http://www.pol-glass.pl/ - 25 Sty 2006

Pool & Garden Party dmuchane łóżeczko turystyczne intex****

Nie masz koncepcji na zagospodarowanie ogrodu? Może warto pomyśleć o prywatnym basenie? Przedsiębiorstwo Pool & Garden Party oferuje pełen wybór różnego rodzaju basenów ogrodowych czy też artykułów do nich przeznaczonych. Pochodzą one od znanego i lubianego w branży producenta, marki Intex. W sprzedaży firmy odnajdą Państwo baseny SPA, rozporowe, stelażowe jak i dmuchane. Czeka tutaj także duży wachlarz artykułów do nauki pływania, materacy, pontonów, kajaków, bądź sprzętów do utrzymania czystości w basenie. Co najistotniejsze, są one dostępne w konkurencyjnych cenach. Na stronie internetowej opublikowana jest cała lista oferowanego towaru.

http://poolgardenparty.pl/ - 31 Sty 2017

Pool Design Company - baseny ogrodowe i kąpielowe****

Firma Pool Design Company poleca eleganckie i zarazem bardzo solidne baseny ogrodowe i kąpielowe. Producent udostępnia również rozmaite akcesoria dodatkowe, takie jak: wodoodporne oświetlenie, systemy grzewcze, instalacje filtracyjne, przykrycia oraz modną armaturę.

http://www.pool-design.pl/ - 30 Gru 2014