KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (175)

MazurSpa - wanny z hydromasażem, spa ogrodowe****

Produkcja i import wysokiej jakości wanien z hydromasażem, kabin prysznicowych, spa ogrodowych, saun i jacuzzi. Ponad 100 modeli produktów.

http://www.mazurspa.com/ - 5 Gru 2017

Minibaseny i domowe wanny spa - EuroSpas****

Główny obszar działalności przedsiębiorstwa to dystrybucja nowych i powystawowych minibasenów oraz domowych wanien SPA liczących się światowych (np. Nordic Hot Tubs) i europejskich (np. 4SeasonsSpa) marek. Ponadto firma prowadzi sprzedaż chemii basenowej i saun.

http://www.eurospas.com.pl/ - 20 Wrz 2013

Niagara - producent oferujący folie basenowe i do oczek wodnych****

Firma produkująca folie do oczek wodnych oraz basenowe zaprasza do zapoznania się z ofertą. Dostępna jest również wysokiej jakości geomembrana.

http://www.foliadooczek.pl/ - 2 Lip 2015

Ogrody Wodne - Projektwanie i budowa oczek wodnych, stawów kąpielowych Lublin, Rzeszów****

Prowadzimy firmę ogrody-wodne.pl, która zajmuje się budową oczek wodnych i stawów kąpielowych. Wykonujemy profesjonalne projekty zbiorników wodnych. Do budowy oczek wodnych wykorzystujemy sprzęt i materiały pioniera światowego marki OASE living water. Prowadzimy sprzedaż sprzętu do budowy stawów kąpielowych i oczek wodnych. Oferujemy całoroczny serwis zbiorników wodnych, wymieniamy filtry wodne i lampy UV. W naszej ofercie znajdziecie również czyszczenie stawów kąpielowych i oczek wodnych.

http://ogrody-wodne.pl/ - 7 Lut 2017

OSiR Ośrodek Sportu i Rekreacji. Stargard Szczeciński****

Strona stworzona na potrzeby OSiR-u. Opisy proponowacych ofert na aktywne spędzanie wolnego czasu. Siłownia, basen, hala sportowa i fitness club.

http://www.osir.stargard.pl/ - 25 Sty 2006

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Morsko****

Na stronie oferta ośrodka położonego na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Hotel, sale konferencyjne, domki kempingowe, basen, stok narciarski.

http://www.morsko.com.pl/ - 6 Wrz 2001

Park Wodny. Tarnowskie Góry****

Strona Parku Wodnego z Tarnowskich Gór. Można tu informacje na temat tego krytego kompleksu basenowego z mnóstwem wodnych atrakcji.

http://www.parkwodny.com.pl/ - 25 Sty 2006

Passion Spa - komfortowe wanny SPA z hydromasażem****

Stwórz swoje SPA w domu lub ogrodzie i ciesz się jego zaletami przez cały rok. Wanny z hydromasażem to połączenie relaksu, komfortu i głębokiego odprężenia. Zobacz kolekcję luksusowych jacuzzi Passion Spa.

http://www.passionspa.pl/ - 13 Kwi 2018

PHU Anita - Baseny****

Nasza firma to zespół kilku doświadczonych osób zajmujących się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów kąpielowych, zadaszeń basenowych, okien i drzwi PCV. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jako jedyni w kraju produkujemy baseny izolowane. Nasze produkty sprzedawane są także w innych krajach Europy.

http://www.phuanita.com/ - 20 Maj 2008

PLSwimming****

Nauka i doskonalenie pływania oraz Korektywa.

http://www.plswimming.zin.pl/ - 18 Sie 2005