KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > baseny (175)

POL-GLASS - AQUAPARKI. Wołczkowo****

Głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonywanie systemów zjeżdżalni wodnych oraz placów zabaw dla dzieci, aquaparków i basenów rekreacyjnych.

http://www.pol-glass.pl/ - 25 Sty 2006

Pool & Garden Party dmuchane łóżeczko turystyczne intex****

Nie masz koncepcji na zagospodarowanie ogrodu? Może warto pomyśleć o prywatnym basenie? Przedsiębiorstwo Pool & Garden Party oferuje pełen wybór różnego rodzaju basenów ogrodowych czy też artykułów do nich przeznaczonych. Pochodzą one od znanego i lubianego w branży producenta, marki Intex. W sprzedaży firmy odnajdą Państwo baseny SPA, rozporowe, stelażowe jak i dmuchane. Czeka tutaj także duży wachlarz artykułów do nauki pływania, materacy, pontonów, kajaków, bądź sprzętów do utrzymania czystości w basenie. Co najistotniejsze, są one dostępne w konkurencyjnych cenach. Na stronie internetowej opublikowana jest cała lista oferowanego towaru.

http://poolgardenparty.pl/ - 31 Sty 2017

Pool Design Company - baseny ogrodowe i kąpielowe****

Firma Pool Design Company poleca eleganckie i zarazem bardzo solidne baseny ogrodowe i kąpielowe. Producent udostępnia również rozmaite akcesoria dodatkowe, takie jak: wodoodporne oświetlenie, systemy grzewcze, instalacje filtracyjne, przykrycia oraz modną armaturę.

http://www.pool-design.pl/ - 30 Gru 2014

Poolsystem - budowa i serwis basenów****

Strona internetowa firmy Poolsystem, której specjalizacją jest budowa oraz serwis basenów, a także sprzedaż chemii, akcesoriów, oświetlenia i pomp ciepła.

http://www.poolsystem.pl/ - 8 Paź 2015

Producent - baseny, zadaszenia basenów****

Api Baseny Desjoyaux - projektowanie, serwis basenów i budowa basenów. W ofercie także zadaszenia basenów. Adaptacje istniejących obiektów, uzdatnianie wody, sprzedaż środków dezynfekujących, Welness. Zapraszamy po baseny kąpielowe oraz zadaszenia basenów.

http://www.api-baseny.pl/ - 28 Lip 2010

Producent basenów TB – technika basenowa, baseny stalowe, budowa basenu****

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że budowa basenów to odpowiedzialne zadanie. Nasza firma to doświadczony producent basenów, któremu zaufało już wielu klientów. Oferujemy baseny stalowe, murowane, sauny, fontanny czy wanny masażowe. TB - technika basenowa to godny zaufania kontrahent, dzięki któremu mogą Państwo spełnić swoje marzenia odnośnie budowy basenu.

http://www.technologie-basenowe.pl/ - 4 Wrz 2012

Projekty basenów - arwent.info****

Przedsiębiorstwo Arwent działa na rynku od kilku lat. Proponujemy usługi z obszaru budowy basenów, wentylacji, klimatyzacji wielu innych. Cała oferta spółki znajduje się na stronie arwent. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i jakości produktów tak, żeby nasze obiekty były w pełni bezpieczne. Nasi fachowcy to wykwalifikowani eksperci, którzy regularnie powiększają własne kwalifikacje. Najodpowiedniejsza rekomendacja jednostki to dotychczas przeprowadzone projekty. Ciepło zapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do współpracy.

http://arwent.info/ - 28 Sty 2016

Przykrycie basenu****

Coverlam to firma w wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu basenów kąpielowych oraz przykryć na basen. Naszą główną specjalnością w ostatnim czasie są przykrycia basenowe, które to wykonujemy na każdego rodzaju basenie zarówno budowanym jak i już wykonanym. Przykrycia basenów naszej firmy odznaczają się wysoką jakością oraz możliwością doboru różnego rodzaju kolorów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z realizacjami przykryć basenów jakie wykonaliśmy na terenie całej Polski. W razie potrzeby naszym doradztwem. Przykrycia i rolety na basen pozwolą zachować ciepło w basenie co spowoduje, mniejsze rachunki za ogrzewanie wody.

http://www.coverlam.pl/ - 31 Sie 2013

Relaks z HYDROPOOL SPA. Warszawa****

Witryna firmy zajmującej się produkcją Hot Tub, Aqua Trainerów i innych akcesoriów. Znajdziesz tu szczegółową prezentację asortymentu, informacje o posiadanych certyfikatach, profilu spółki oraz galeria i dane teleadresowe.

http://www.hydropool.pl/ - 25 Sty 2006

RK Trade s.c. baseny hotelowe - producent****

Firma znana jest jako producent i wykonawca basenów hotelowych. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można również modele ogrodowe.

http://www.rkbaseny.com.pl/ - 25 Kwi 2014