KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (532)

Fastpol Invest - spodnie robocze, buty zimowe i wodery****

Prezentowana oferta firmy Fastpol Invest, to możliwość zakupienia odzieży i butów roboczych. Proponujemy wytrzymałe wodery, zimowe modele Urgent, a także rękawice, spodnie i wiele innych.

http://www.bhpfast.pl/ - 17 Gru 2015

F.H.U. Max-Pol - rękawice i buty ochronne****

Oferujemy Państwu odzież dla pracowników branży przemysłowej i produkcyjnej. Wśród propozycji F.H.U. Max-Pol znajdują się czepki i fartuchy jednorazowe, zarękawki, buty ochronne, a także bawełniane i antyprzecięciowe rękawice.

http://www.maxpol.net.pl/ - 11 Paź 2016

F.H.U. MICHNIEWSKI szkolenia BHP****

Reguły bezpieczeństwa i higieny pracy są niezwykle istotne zarówno w dużej jak i małej firmie. Zatem jeśli poszukujesz profesjonalnych usług związanych ze szkoleniami BHP to F.H.U. MICHNIEWSKI jest najlepszym wyborem! Współpracujemy jedynie z najlepszymi ekspertami i prelegentami, ale w jak najbardziej efektywny sposób przeobrazić wiedzę teoretyczną w praktyczną i zapewnić kompletne bezpieczeństwo. Aby spełnić Państwa wszystkie wymagania nieustannie poszerzamy naszą ofertę i na ten moment proponujemy również usługi z takich zakresów jak: maszyny, systemy zarządzania jakością, pomiary środowiska pracy i wiele innych. W czasie swojej działalności współpracowaliśmy z wieloma znanymi firmami, co świadczy o naszym profesjonalizmie i wszechstronności. Dokładne informacje dostępne na stronie.

http://bhpmichniewski.pl/ - 17 Sty 2013

F.H.U. TOMEX****

Strona internetowa sklepu BHP, oferującego wysokiej jakości odzież ochronną, idealną do pracy. Polecamy w szczególności trwałe ubrania spawalnicze, kombinezony malarskie, a także rękawice Granberg.

http://www.sklep.art-bhptomex.pl/ - 16 Lut 2016

Firma sprzątająca****

Firma Margo świadczy szeroko pojęte usługi porządkowe. W ofercie znaleźć można usługi standardowe takie jak: mycie szyb, czyszczenie wykładzin czy sprzątanie obiektów, jak również specjalne: usuwanie graffiti, czy dezynfekcja. Jeśli nie chcesz tracić czasu na sprzątanie - zleć je nam. Zaufaj firmie z kilkunastoletnią tradycją.

http://margo-sprzatanie.pl/ - 26 Maj 2015

Firma sprzątająca Kraków****

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej DDDCzystość. Firma sprzątająca DDDCzystość posiada bogaty wachlarz usług. Firma sprzątająca DDDCzystośc oferuje między innymi usługi DDD - Dezynsekcja, Dezynfekcja oraz Deratyzacja. Kolejna usługą jest renowacja posadzek. Firma sprzątająca DDDCzystość prowadzi również szkolenia BHP jak również opiekę BHP. Firma DDDCzystość prowadzi swoją działalność na terenie Krakowa. Sama firma DDDCzystość mieści się na ulicy Suchej 6a, 30-601 Kraków. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą sprzątającą! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia! Zapraszamy!

http://www.dddczystosc.pl/ - 19 Maj 2011

Firma Wielobranżowa ALLES produkcja odzieży roboczej - Gostyń****

ALLES Przedsiębiorstwo Wielobranżowe zajmuje się kompleksową produkcją odzieży roboczej. Produkuje rękawice ochronne, ubrania robocze, kamizelki ostrzegawcze, odzież ochronną oraz środki czystości i chemię gospodarczą. Bardzo ważna gałęzią produkcji są artykuły BHP do ochrony głowy, słuchu, dróg oddechowych oraz wzroku.

http://www.alles-bhp.pl/ - 4 Maj 2009

GAMEL. Jaworzyna Śląska****

GAMEL: producent wyrobów dla branży BHP. Wszystkie nasze wyroby posiadają dopuszczenia WUG i CIOP.

http://www.gamel.pl/ - 26 Sty 2006

Gaśnice, Gaśnica proszkowa - Producent gaśnic GAZ-TECH****

Producent gaśnic GAZ-TECH zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoja stronę internetową celem zapoznania się z ofertą obejmującą m.in. gaśnice proszkowe, proszkowe, gastronomiczne, samoczynne, oraz przewoźne.

http://www.gaztech.pl/ - 28 Lis 2012

Gaśnice proszkowe, kombinezony robocze, buty gumowe, obuwie robocze****

Sklep BHP Amar to profesjonalne gaśnice proszkowe, buty gumowe, kombinezony robocze, a także podstawowe wyposażenie dla każdego pracownika takie jak odzież robocza i obuwie ochronne.

http://www.bhpamar.pl/ - 12 Sty 2012