KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (544)

BeDeWu s.c. Olsztyn****

Biuro Doradczo-Wydawnicze prowadzi kursy i szkolenia z zakresu BHP, a także świadczy inne usługi w tej branży (służby BHP, ocena ryzyka zawodowego). W ofercie firmy znajdziesz również wydawnictwa i druki dotyczące tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

http://www.bedewu.olsztyn.pl/ - 26 Sty 2006

Behap - Szkolenia BHP****

Aktualnie bardzo ciężko jest odnaleźć przyszłościowe miejsce zatrudnienia, ale nasza firma oferuje szkolenia i kursy potrzebne do objęcia pracy w ciekawych zawodach. Nie posiadamy jednej siedziby, tylko mamy wiele oddziałów które znajdują się w największych miastach w Polsce. Spośród oferowanych kursów dużym wzięciem cieszą się kursy [url=http://behap.pl/kursy/uprawnienia-sep/]SEP Łódź[/url] dzięki którym otrzymają Państwo szansę zdobycia energicznej i dobrze płatnym zawodzie. Oprócz tego typu kursów realizujemy również konieczne w przypadku wielu działalności szkolenia BHP, ale w firmie Behap s.c jest opcja zrealizowania szkolenia z BHP przez internet po bajecznie atrakcyjnej kwocie. Na naszej witrynie znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące szkoleń które realizujemy oraz miejscowości gdzie położone są nasze oddziały – Gorąco zapraszamy!

http://behap.pl/ - 17 Paź 2013

Bezpieczeństwo i higiena na stanowisku pracy. Maty antypoślizgowe, antyzmęczeniowe****

Bezpieczeństwo i higiena na stanowisku pracy. Maty antypoślizgowe, antyzmęczeniowe Nowe metody ograniczenia wycieków, maty, chodniki, rękawy sorpcyjne

http://www.cc-bhp.pl/ - 10 Gru 2007

Bezpieczeństwo procesowe - BHP Consulting****

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z doradztwem w zakresie technicznego i organizacyjnego zabezpieczenia stanowisk pracy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w nadzorze nad warunkami bezpieczeństwa pracy. Zajmujemy się oceną zagrożeń oraz ochorną przeciwpożarową.

http://www.dzpw.pl/ - 14 Lis 2012

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe - Ochrona ppoż****

Ogień to jeden z najbardziej niebezpiecznych żywiołów. Dlatego trzeba się z nim odpowiednio obchodzić i zabezpieczać się na wypadek wybuchnięcia pożaru. Bardzo ważna jest więc ochrona przeciwpożarowa i wszystko co się z nią wiąże.

http://ppoz.net.pl/ - 1 Sie 2013

BHP - Kamel24 Piotr Borowczyk****

Strona firmy szkoleniowej Kamel24 z Warszawy. Działalność prowadzi od 2006 roku. W swojej ofercie posiada szkolenia BHP i ppoż. oraz kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Firma proponuje klientom stały nadzór w zakresie BHP i ppoż. w tym przejęcie od pracodawcy wszelkich obowiązków w tym zakresie.

http://www.kamel24.pl/ - 27 Mar 2013

BHP - Szkolenia - Pomiary oświetlenia. Warszawa****

Placówka kształcenia w zakresie BHP dla wszystkich grup zawodowych oraz pracodawców - Warszawa. Pomiary oświetlenia na stanowiskach pracy. Kompleksowa obsługa zakładów pracy w zakresie BHP. Wykonywanie zadań służby BHP. Ocena ryzyka zawodowego, doradztwo BHP i inne usługi BHP.

http://www.bhp-pomiary.pl/ - 5 Wrz 2007

BHP DUO - prawdopodobnie najtańsza hurtownia art. BHP na Podkarpaciu****

BHP DUO. Hurtownia internetowa art. BHP - odzież robocza i ochronna, obuwie robocze, rękawice, sprzęt ochrony pracy, instrukcje BHP, znaki ewakuacyjne, chemia gospodarcza.

http://www.bhpduo.pl/ - 5 Cze 2006

BHP i Prawo Pracy****

Autorzy niniejszych stron WWW starają się dostarczyć osobom zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących BHP oraz ochrony p. poż. Na stronach znajdują się więc przepisy prawne, wzory odpowiednich regulaminów, FAQ, baza danych dostawców środków BHP, organizatorów kursów i szkoleń oraz wydawnictw zajmujących się tą problematyką.

http://www.bhp.com.pl/ - 14 Lut 2000

BHP INKA - usługi i szkolenia BHP****

Strona internetowa firmy oferującej kompleksowe rozwiązania w dziedznie BHP i PPOŻ. Specjaliści oferują szkolenia, outsourcing usług, nadzór i obsługę postępowań powypadkowych. Szczegóły dostępne na stronie.

http://www.inkabhp.com/ - 23 Wrz 2017

Informacje dodatkowe