KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (532)

BHP Kraków****

Nasza firma działająca na rynku usług BHP posiada wszystkie niezbędne świadectwa, certyfikaty, atesty bezpieczeństwa i dokumenty niezbędne do realizowania zleceń na wysokim poziomie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów telefonując do naszego konsultanta i umawiając się na spotkanie z wyceną.

http://krakowbhp.net/ - 21 Cze 2013

Bhp Łódź****

Jesteśmy grupą specjalistów BHP. Nasze bogate doświadczenie, kierunkowe wykształcenie i spora wiedza pozwalają na skuteczne ale też interesujące przeprowadzanie szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na sam koniec zorganizujemy egzamin oraz wydamy zaświadczenie będące potwierdzeniem odbycia kursu. Zapraszamy do kontaktu w dni robocze.

http://bhplodz.net/ - 25 Cze 2013

BHP nawigator****

Firma zajmuje się kompleksową dystrybucją specjalistycznych artykułów dla pracowników. W ofercie BHP Nawigator znaleźć można m.in.: nauszniki przeciwhałasowe, okulary i rękawice antyprzecięciowe. Ponadto w asortymencie znajdziecie sprzęt do pracy na wysokości, zatyczki do uszu i maski ochronne.

http://www.bhpnawigator.com.pl/ - 4 Lip 2017

BHP od A do Z - Kraków****

Strona krakowskiej firmy BHP od A do Z świadczącej usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

http://bhpkrakow.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003

BHP Opole - Lexlabor.pl****

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie BHP na terenie Opola i całej Opolszczyzny. Prowadzimy szkolenia w zakresie BHP, pełnimy nadzór oraz opiekę w przedsiębiorstwach.

http://lexlabor.pl/ - 19 Paź 2017

BHP Partner - szkolenia, nadzór, ocena ryzyka zawodowego****

BHP Partner - kompleksowa obsługa BHP we Wrocławiu i okolicach. W naszej ofercie znajduje się między innymi ocena ryzyka zawodowego, oraz szkolenia z zakresu BHP.

http://www.bhppartner.com/ - 26 Cze 2015

BHP Podyplomowe Studia w Wakacje 2013 od maja do października****

Masz dość dotychczasowej pracy Szukasz pracy ta oferta jest dla Ciebie

http://bhp.org.pl/ - 23 Wrz 2013

Bhp Rybnik****

Firma zapewnia wysokiej jakości szkolenia i kursy z zakresu Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz bogatej wiedzy jest w stanie w przystępny sposób przekazywać wiedzę. W swej ofercie posiada również usługi z zakresu prowadzenia wymaganych rejestrów, analizy stanu BHP w przedsiębiorstwie oraz doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad BHP. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę firmy, gdzie można znaleźć dodatkowe informacje o świadczonych usługach.

http://seguro-bhp.pl/ - 13 Cze 2015

BHP Service - odzież robocza, doradztwo i szkolenia bhp. Warszawa ****

Sklep internetowy - sprzedaż: sprzęt bhp i ppoż, usługi, doradztwo, odzież robocza. Firma z Warszawy oferuje kompleksową obsługę bhp, doradztwo, szkolenia, pomiary, przeglądy gaśnic, instrukcje bhp, sprzęt, odzież bhp produkty ppoż itp. Na stronie asortyment wraz z cenami.

http://www.bhpservice.com.pl/ - 26 Sty 2006

BHP Serwis - ocena ryzyka zawodowego****

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją szkoleniową przygotowaną przez firmę BHP Serwis z rezydencją w Majdanach pod Chrostkowem w województwie kujawsko- pomorskim. Nasze kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i przeciwpożarowe niezmiennie charakteryzują się największą jakością prowadzonych zajęć. Przekazujemy wiedzę w zgodzie z najważniejszymi obowiązującymi standardami, biorąc pod uwagę najnowsze regulacje i rozwiązania zarówno legislacyjne, jak i praktyczne. Dzięki nowoczesnej procedurze przekazywania wiedzy w lekkiej atmosferze, nasze kursy przynoszą wymierne skutki. Dbamy o to, aby wiedzę przekazywać w sposób wyrazisty i zrozumiały a także by podawać ją w formie łatwej do zapamiętania i odtworzenia w przypadku konieczności. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.szkoleniabhptorun.pl/ - 12 Cze 2013