KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (544)

Bhp Rybnik****

Firma zapewnia wysokiej jakości szkolenia i kursy z zakresu Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz bogatej wiedzy jest w stanie w przystępny sposób przekazywać wiedzę. W swej ofercie posiada również usługi z zakresu prowadzenia wymaganych rejestrów, analizy stanu BHP w przedsiębiorstwie oraz doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad BHP. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę firmy, gdzie można znaleźć dodatkowe informacje o świadczonych usługach.

http://seguro-bhp.pl/ - 13 Cze 2015

BHP Service - odzież robocza, doradztwo i szkolenia bhp. Warszawa ****

Sklep internetowy - sprzedaż: sprzęt bhp i ppoż, usługi, doradztwo, odzież robocza. Firma z Warszawy oferuje kompleksową obsługę bhp, doradztwo, szkolenia, pomiary, przeglądy gaśnic, instrukcje bhp, sprzęt, odzież bhp produkty ppoż itp. Na stronie asortyment wraz z cenami.

http://www.bhpservice.com.pl/ - 26 Sty 2006

BHP Serwis - ocena ryzyka zawodowego****

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją szkoleniową przygotowaną przez firmę BHP Serwis z rezydencją w Majdanach pod Chrostkowem w województwie kujawsko- pomorskim. Nasze kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i przeciwpożarowe niezmiennie charakteryzują się największą jakością prowadzonych zajęć. Przekazujemy wiedzę w zgodzie z najważniejszymi obowiązującymi standardami, biorąc pod uwagę najnowsze regulacje i rozwiązania zarówno legislacyjne, jak i praktyczne. Dzięki nowoczesnej procedurze przekazywania wiedzy w lekkiej atmosferze, nasze kursy przynoszą wymierne skutki. Dbamy o to, aby wiedzę przekazywać w sposób wyrazisty i zrozumiały a także by podawać ją w formie łatwej do zapamiętania i odtworzenia w przypadku konieczności. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.szkoleniabhptorun.pl/ - 12 Cze 2013

BHP Skabat****

BHP SKABAT to firma usługowo-szkoleniowa, która postawiła sobie za cel kształcenie oraz doskonalenie umiejętności naszych klientów w dziedzinie BHP i PPOŻ. Aby zapewnić naszym klientom bezwzględne bezpieczeństwo pracy, oparliśmy naszą ofertę na takich usługach z branży BHP jak: szkolenia pierwsza pomoc, obsługa BHP, szkolenia BHP, szkolenia PPOŻ, nadzór BHP. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi dopasowane były do stale zmieniających się wymagań współczesnego pracodawcy i pracownika. Zapraszamy na naszą stronę w sieci: www.bhpskabat.pl.

http://www.bhpskabat.pl/ - 21 Mar 2016

BHP -sklep internetowy****

W ofercie pełna gama sprzętu i akcesorii BHP.

http://www.ebhp.pl/ - 6 Kwi 2004

BHP Stempień - odzież i obuwie BHP, akcesoria ochronne****

Propozycja przygotowana przez sklep internetowy BHP Stempień. W sprzedaży znajdują się ochronne ubrania, takie jak spodnie, fartuchy i bluzy, a także solidne buty i praktyczne okulary.

http://bhp-stempien.pl/ - 19 Wrz 2016

Bhp w Warszawie, mazowieckie****

Aktyw-bhp w Warszawie - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Serdecznie zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp w Warszawie, woj. mazowieckie.

http://www.aktyw-bhp.com.pl/ - 27 Sie 2012

Bhpenergetyka.pl sprzęt ochronny i BHP****

Zajmujemy się edukacją w dziedzinie BHP w branży energetyki. Pozwolimy na rozwiązanie problemów związanych ze stosowaniem przepisów na miejscu pracy i dostarczymy komplet branżowych informacji. Odpowiemy również na każde pytanie!

http://www.bhpenergetyka.pl/ - 27 Gru 2017

BHPEX - odzież robocza, obsługa BHP, pomiary i sporządzanie dokumentacji****

Firma BHPEX prowadzi sprzedaż artykułów BHP, PPOŻ, HACCP oraz GIODO. Jesteśmy producentem instrukcji sanitarnych, przeciwpożarowych, a także kart oceny ryzyka zawodowego. Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe z bezpieczeństwa i higieny pracy przez internet.

http://www.bhpex.pl/ - 3 Sty 2018

BHPProtection - Szkolenia wstępne i okresowe w zakresie BHP****

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy i ochrony środowiska. W szczególności: prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe w zakresie BHP i P.POŻ, przygotowujemy dokumentację i sprawozdania związane z ochroną środowiska, prowadzimy dochodzenia powypadkowe i sporządzamy pełną ich dokumentację, opracowujemy ocenę ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, przeprowadzamy przegląd i konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

http://bhpprotection.pl/ - 10 Sty 2017

Informacje dodatkowe