KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (532)

BHP Skabat****

BHP SKABAT to firma usługowo-szkoleniowa, która postawiła sobie za cel kształcenie oraz doskonalenie umiejętności naszych klientów w dziedzinie BHP i PPOŻ. Aby zapewnić naszym klientom bezwzględne bezpieczeństwo pracy, oparliśmy naszą ofertę na takich usługach z branży BHP jak: szkolenia pierwsza pomoc, obsługa BHP, szkolenia BHP, szkolenia PPOŻ, nadzór BHP. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi dopasowane były do stale zmieniających się wymagań współczesnego pracodawcy i pracownika. Zapraszamy na naszą stronę w sieci: www.bhpskabat.pl.

http://www.bhpskabat.pl/ - 21 Mar 2016

BHP -sklep internetowy****

W ofercie pełna gama sprzętu i akcesorii BHP.

http://www.ebhp.pl/ - 6 Kwi 2004

BHP Stempień - odzież i obuwie BHP, akcesoria ochronne****

Propozycja przygotowana przez sklep internetowy BHP Stempień. W sprzedaży znajdują się ochronne ubrania, takie jak spodnie, fartuchy i bluzy, a także solidne buty i praktyczne okulary.

http://bhp-stempien.pl/ - 19 Wrz 2016

Bhp w Warszawie, mazowieckie****

Aktyw-bhp w Warszawie - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Firma z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Serdecznie zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp w Warszawie, woj. mazowieckie.

http://www.aktyw-bhp.com.pl/ - 27 Sie 2012

Bhpenergetyka.pl sprzęt ochronny i BHP****

Zajmujemy się edukacją w dziedzinie BHP w branży energetyki. Pozwolimy na rozwiązanie problemów związanych ze stosowaniem przepisów na miejscu pracy i dostarczymy komplet branżowych informacji. Odpowiemy również na każde pytanie!

http://www.bhpenergetyka.pl/ - 27 Gru 2017

BHPEX - odzież robocza, obsługa BHP, pomiary i sporządzanie dokumentacji****

Firma BHPEX prowadzi sprzedaż artykułów BHP, PPOŻ, HACCP oraz GIODO. Jesteśmy producentem instrukcji sanitarnych, przeciwpożarowych, a także kart oceny ryzyka zawodowego. Organizujemy szkolenia wstępne i okresowe z bezpieczeństwa i higieny pracy przez internet.

http://www.bhpex.pl/ - 3 Sty 2018

BHPProtection - Szkolenia wstępne i okresowe w zakresie BHP****

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy i ochrony środowiska. W szczególności: prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe w zakresie BHP i P.POŻ, przygotowujemy dokumentację i sprawozdania związane z ochroną środowiska, prowadzimy dochodzenia powypadkowe i sporządzamy pełną ich dokumentację, opracowujemy ocenę ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, przeprowadzamy przegląd i konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

http://bhpprotection.pl/ - 10 Sty 2017

Biuro rachunkowe, usługi księgowe - Topeco Toruń****

Biuro rachunkowe Topeco z siedzibą w Toruniu oferuje usługi księgowe, doradztwo i konsultacje w zakresie finansów oraz obsługę kadrowo-płacową.

http://www.topeco.com.pl/ - 21 Gru 2013

BoxMet. Pieszyce****

Strona producenta wyrobów przeciwpożarowych, hydrantów wewnętrznych centr gaśniczych i sprzętu do udzielania pierwszej pomocy. Strona zawiera informacje o firmie, prezentację oferty i dane teleadresowe.

http://www.boxmet.com.pl/ - 26 Sty 2006

Boxmet Trade - gaśnice halonowe, śniegowe i proszkowe****

Firma dostarczająca sprzęt PPOŻ. W ofercie znajdują się takie pozycje, jak nowoczesna gaśnica ABC, CO2, halonowa, proszkowa, śniegowa, pianowa i samochodowa oraz o pojemności 6kg.

http://boxmet-trade24.pl/ - 14 Paź 2015