KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (532)

Dabo artykuły BHP, rękawice, odzież, ubrania, buty, obuwie bhp, kurtki, polary, kombinezony****

Informacje o firmie, ofercie, promocjach, nowościach.

http://www.dabo.pl/ - 12 Lut 2007

Delta Plus Polska. Bytom****

Delta Plus Polska (Bytom) jest dystrybutorem środków ochrony indywidualnej oferując tu środki ochrony głowy, słuchu, wzroku, rękawice, odzież ochronną oraz obuwie ochronne.

http://www.deltaplus.com.pl/ - 26 Sty 2006

DERRATA - Firma Usługowo Handlowa. Mysłowice****

DERRATA - Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "Derrata" - Mirosław Czapka Zakład Pracy Chronionej. Na stronie oferta w działach: ochrona mienia, szwalnia, edukator...

http://www.derrata.com.pl/ - 26 Sty 2006

DEZYNFEUSZ - skuteczna dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja.****

Skuteczne zabiegi dezynfekcji,dezynsekcji i deratyzacji. Rozwiązanie problemu szczurów karaluchów pluskiew pcheł owadów gniazd os szerszeni itp. Odkażanie odgrzybianie i ozonowanie pomieszczeń. Dyskrecja i długotrwały efekt. Cały Śląsk, pon-niedz. 8.00 - 20.00. Tel. 514 583 200

http://ddd-katowice.pl/ - 17 Lis 2015

DIPLOMAT. Poznań****

Firma DIPLOMAT POLAND. Jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę duńskiej firmy DIPLOMAT A/S. firma poleca separatory powietrzne do wstępnego czyszczenia i segregacji ziaren, moduł elektryczny, wagi oraz półmaski ochronne.

http://www.diplomat.com.pl/ - 26 Sty 2006

Doradztwo w zakresie ADR, BHP i PPOŻ****

Usługi w zakresie bezpieczeństwa transportu towarów niebezpiecznych (ADR), bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), ochrony przeciwpożarowej (PPOŻ). Pełninie zadań doradcy w firmie, plany ochrony, sprawozdania roczne, analiza wykresówek (tarcze tacho), intrukcje bezpieczeństwa pożarowego, ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja powypadkowa, dokumentacja zabezpieczenia przed wybuchem, szkolenia itd.

http://www.b-partner.com.pl/ - 5 Sty 2007

Dowan sp z o.o. Gdańsk****

Strona przedsiębiorstwa zajmującego się dystrybucją sprzętu ochronnego BHP. Znajdziesz tu charakterystyki oferowanych urządzeń i dane teleadresowe.

http://www.dowan.com.pl/ - 26 Sty 2006

Drzwi i bramy przeciwpożarowe oraz systemy oddymiania - Psofix****

Firma zajmuje się dystrybucją elementów wyposażenia domów i firm, takich jak klapy dymowe oraz systemy oddymiania, a także bramy i drzwi przeciwpożarowe.

http://psofix.pl/ - 30 Sty 2014

Dydona Sp. z o.o. Producent fartuchów wodochronnych fartuchy****

Przedstawiamy Państwu dynamicznie rozwijającą się firmę Dydona. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Osowiec w regionie województwa opolskiego. Jesteśmy z firmą z wieloletnim stażem. Oferta przedsiębiorstwa zawiera bogaty zestaw odzieży ochronnej. Zwracamy szczególną uwagę na to, by każdy użytkownik odnalazł w naszym sklepie fartuch przystosowany do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Najważniejszym celem jednostki jest satysfakcja każdego klienta. W tym celu absorbujemy się także adaptacją zamówień o niestandardowych i nietypowych wymiarach lub w dużej ilości. Kompletna propozycja przedsiębiorstwa jest dostępna na stronie internetowej.

http://www.dydona.pl/ - 13 Wrz 2013

ECO24 - Pojemniki na odpady, produkty ekologiczne****

ECO24 to sklep z artykułami do gospodarowania odpadami oraz produktami ekologicznymi, ekologiczną żywnością i gadżetami eco. zapraszamy serdecznie wszystkich administratorów, developerów jak i prywatnych inwestorów do zakupów hurtowych pojemników na odpady, koszy na śmieci, pojemników na piasek i sól, przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://www.eco24.pl/ - 15 Sty 2013