KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (543)

Dowan sp z o.o. Gdańsk****

Strona przedsiębiorstwa zajmującego się dystrybucją sprzętu ochronnego BHP. Znajdziesz tu charakterystyki oferowanych urządzeń i dane teleadresowe.

http://www.dowan.com.pl/ - 26 Sty 2006

Drzwi i bramy przeciwpożarowe oraz systemy oddymiania - Psofix****

Firma zajmuje się dystrybucją elementów wyposażenia domów i firm, takich jak klapy dymowe oraz systemy oddymiania, a także bramy i drzwi przeciwpożarowe.

http://psofix.pl/ - 30 Sty 2014

Dydona Sp. z o.o. Producent fartuchów wodochronnych fartuchy****

Przedstawiamy Państwu dynamicznie rozwijającą się firmę Dydona. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Osowiec w regionie województwa opolskiego. Jesteśmy z firmą z wieloletnim stażem. Oferta przedsiębiorstwa zawiera bogaty zestaw odzieży ochronnej. Zwracamy szczególną uwagę na to, by każdy użytkownik odnalazł w naszym sklepie fartuch przystosowany do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Najważniejszym celem jednostki jest satysfakcja każdego klienta. W tym celu absorbujemy się także adaptacją zamówień o niestandardowych i nietypowych wymiarach lub w dużej ilości. Kompletna propozycja przedsiębiorstwa jest dostępna na stronie internetowej.

http://www.dydona.pl/ - 13 Wrz 2013

ECO24 - Pojemniki na odpady, produkty ekologiczne****

ECO24 to sklep z artykułami do gospodarowania odpadami oraz produktami ekologicznymi, ekologiczną żywnością i gadżetami eco. zapraszamy serdecznie wszystkich administratorów, developerów jak i prywatnych inwestorów do zakupów hurtowych pojemników na odpady, koszy na śmieci, pojemników na piasek i sól, przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://www.eco24.pl/ - 15 Sty 2013

Eko-Eka - doradztwo ochrona środowiska****

Firma zajmuje się doradztwem w kwestiach ochrony środowiska oraz BHP. Zespół specjalistów pomaga przede wszystkim przygotować sprawozdanie o odpadach oraz uzyskać zezwolenie na ich transport. Wspierają ponadto przedsiębiorców przy sporządzaniu corocznego raportu Kobize, a także pomagają otrzymać pozwolenie wodnoprawne.

http://www.eko-eka.pl/ - 27 Sty 2015

Ekofit - Kursy, Szkolenia BHP online, przez Internet****

Tylko Ekofit oferuje tak profesjonalne kursy oraz szkolenia BHP przez Internet! W ramach naszych usług przygotowaliśmy ofertę online, która z pewnością odpowie na Twoje wszelkie oczekiwania. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, dlatego właśnie oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

http://www.ekofit.pl/ - 30 Lis 2013

ELDE - buty i rekąwice roboczo-ochronne****

Dla osób, którym w szczególności zależy na bezpieczeństwie, przygotowana została oferta sklepu internetowego BHP - ELDE. Obejmuje ona buty i rękawice roboczo-ochronne, apteczki, ręczniki i wiele więcej.

http://elde.com.pl/ - 19 Paź 2018

Emiro - szkolenia BHP w Krakowie****

Firma Emiro.pl realizuje kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa pracy. Propozycja firmy obejmuje przeprowadzenie przeglądów z bhp i PPOŻ, planowanie treści zasad wewnętrznych, sporządzania dokumentacji wypadkowej, robienia warsztatów BHP. Emiro.pl cechuje głównie konkurencyjność cenowa osiągana poprzez racjonalizację wydatków własnych oraz terminowość i wielki stopień oferowanych usług. Działania firmy z pewnością są za każdym razem bezproblemowe i wydajne, przez co w dobry sposób rozwiązuje problemy dużych firm jak i mniejszych, paru osobowych firm. Zleceniodawcy firmy to instytucje prywatne, państwowe, fundacje, stowarzyszenia i także firmy europejskie.

http://www.emiro.pl/ - 18 Cze 2013

EM-PARTNER - usługi BHP w firmie****

Zapraszamy wszystkie małe oraz średnie przedsiębiorstwa do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy Państwu zaproponować obsługę prawną Państwa firmy, obsługę kadrowo-płacową (całkowitą albo częściową). Możemy także zadbać o zachowanie warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa firmie. Nasze usługi pozwolą zaoszczędzić na kosztach tworzenia poszczególnych działów czy kosztach doszkalania zatrudnionych w niej pracowników. Chętnie podejmiemy się dłuższej współpracy. Realizujemy jednak także pojedyncze zlecenia. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o szkolenia specjalistyczne oraz biznesowe prowadzone przez doświadczonych trenerów.

http://www.em-partner.pl/ - 1 Kwi 2019

Energo Tools-BHP - narzędzia izolowane****

Przedsiębiorstwo Energo Tools-BHP udostępnia w swoim asortymencie specjalistyczne artykuły BHP, akcesoria techniczne, narzędzia dla energetyki i wiele więcej. Szczególnie polecamy uchwyty do linii napowietrznych oraz wciągnik linowy Hugo. Narzędzia izolowane charakteryzuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i dodatkowo atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie internetowej.

http://www.energotools.com.pl/ - 16 Maj 2015

Informacje dodatkowe