KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > BHP (533)

ECO24 - Pojemniki na odpady, produkty ekologiczne****

ECO24 to sklep z artykułami do gospodarowania odpadami oraz produktami ekologicznymi, ekologiczną żywnością i gadżetami eco. zapraszamy serdecznie wszystkich administratorów, developerów jak i prywatnych inwestorów do zakupów hurtowych pojemników na odpady, koszy na śmieci, pojemników na piasek i sól, przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://www.eco24.pl/ - 15 Sty 2013

Eko-Eka - doradztwo ochrona środowiska****

Firma zajmuje się doradztwem w kwestiach ochrony środowiska oraz BHP. Zespół specjalistów pomaga przede wszystkim przygotować sprawozdanie o odpadach oraz uzyskać zezwolenie na ich transport. Wspierają ponadto przedsiębiorców przy sporządzaniu corocznego raportu Kobize, a także pomagają otrzymać pozwolenie wodnoprawne.

http://www.eko-eka.pl/ - 27 Sty 2015

Ekofit - Kursy, Szkolenia BHP online, przez Internet****

Tylko Ekofit oferuje tak profesjonalne kursy oraz szkolenia BHP przez Internet! W ramach naszych usług przygotowaliśmy ofertę online, która z pewnością odpowie na Twoje wszelkie oczekiwania. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, dlatego właśnie oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

http://www.ekofit.pl/ - 30 Lis 2013

ELDE - buty i rekąwice roboczo-ochronne****

Dla osób, którym w szczególności zależy na bezpieczeństwie, przygotowana została oferta sklepu internetowego BHP - ELDE. Obejmuje ona buty i rękawice roboczo-ochronne, apteczki, ręczniki i wiele więcej.

http://elde.com.pl/ - 19 Paź 2018

Emiro - szkolenia BHP w Krakowie****

Firma Emiro.pl realizuje kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa pracy. Propozycja firmy obejmuje przeprowadzenie przeglądów z bhp i PPOŻ, planowanie treści zasad wewnętrznych, sporządzania dokumentacji wypadkowej, robienia warsztatów BHP. Emiro.pl cechuje głównie konkurencyjność cenowa osiągana poprzez racjonalizację wydatków własnych oraz terminowość i wielki stopień oferowanych usług. Działania firmy z pewnością są za każdym razem bezproblemowe i wydajne, przez co w dobry sposób rozwiązuje problemy dużych firm jak i mniejszych, paru osobowych firm. Zleceniodawcy firmy to instytucje prywatne, państwowe, fundacje, stowarzyszenia i także firmy europejskie.

http://www.emiro.pl/ - 18 Cze 2013

Energo Tools-BHP - narzędzia izolowane****

Przedsiębiorstwo Energo Tools-BHP udostępnia w swoim asortymencie specjalistyczne artykuły BHP, akcesoria techniczne, narzędzia dla energetyki i wiele więcej. Szczególnie polecamy uchwyty do linii napowietrznych oraz wciągnik linowy Hugo. Narzędzia izolowane charakteryzuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i dodatkowo atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie internetowej.

http://www.energotools.com.pl/ - 16 Maj 2015

EPI Complex - Internetowy Sklep BHP****

Zajmujemy się sprzedażą środków ochrony osobistej, w naszej ofercie można odnaleźć szeroką gamę produktów dla różnych grup zawodowych, znaki BHP oraz sprzęt PPOŻ.

http://www.epi-complex.pl/ - 27 Mar 2008

Ergon - Szkolenia okresowe BHP dla pracodawców, szkolenia SEP i UDT****

Firma przeprowadza szkolenia SEP i UDT, a także kursy okresowe BHP dla pracodawców.

http://www.bhp-ergon.pl/ - 19 Lut 2014

ERGOPOLIS Sklep bhp****

ERGOPOLIS prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży i obuwia roboczego oraz pozostałych art. bhp i ppoż. Ponadto w ofercie znajdują się szkolenia bhp i pierwszej pomocy oraz kompleksowa obsługa bhp firm.

http://www.ergopolis.pl/ - 22 Sty 2015

Euromarket. Toruń****

Stona firmy oferującej pełny asortyment sprzętu BHP, elektroizolacji oraz odzieży ochronnej w cenach producenta. Poza szczegółową ofertą strona zawiera informacje o firmie.

http://www.euromarket.torun.com.pl/ - 26 Sty 2006