KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > biura detektywistyczne (114)

Grupa Kapitałowa TelNet. Warszawa***

Strony firm oferujących usługi w zakresie: monitoringu pojazdów i innych działań związanych z wykorzystaniem GPS, ochrony i detektywistyki, pomocy drogowej, ubezpieczeń. Także centrum handlowe i kształcenia.

http://www.telnet.pl/ - 25 Sty 2006

Grupa OMEGA - Trudne sprawy - Windykacja w oszustwach. Bytom***

Windykacja w sprawach oszustw, przywłaszczeń, wyłudzeń, kradzieży. Sprawy trudne (przestępstwa gospodarcze i kryminalne), wywiad gospodarczy. Teren działania Polska, Europa Wschodnia i Zachodnia, USA.

http://biznes.grupa-omega.dnc.pl/ - 25 Sty 2006

JADRAN SECURITY - Biuro Ochrony Osób i Mienia***

JADRAN SECURITY, ochrona osób, ochrona mienia, ochrona osób i mienia, Wrocław, Wrocław, Dolnyśląsk, Biuro Ochrony Osób i Mienia, Polska

http://www.jadran.pl/ - 30 Cze 2005

Licencjonowana Agencja Ochrony, Usługi detektywistyczne***

Detektyw, Ochrona? Tylko z nami! Naszą dewizą jest profesjonalizm. Licencjonowana agencja detektywistyczna ochrony osób i mienia. Oferujemy ochronę osób, ochronę masowych imprez oraz usługi detektywistyczne.

http://lider-ochrona.pl/ - 15 Maj 2008

Master - Departament Bezpieczeństwa Gospodarczego***

Departament świadczący uslugi dla towarzystw leasingowych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz sektora prywatnego - poszukiwanie pojazdów jak i przedmiotów utraconych.

http://www.master-dbg.com/ - 18 Lut 2004

Ochrona fizyczna i techniczna SUMA. Chorzów***

Na stronie znajdziesz informacje z zakresu usług ochrony fizycznej mienia i imprez, montażu systemów telewizji przemysłowej, systemów alarmowych jak i ofertę dystrybucyjną produktów JVC Professional i AXIS Communications.

http://suma.com.pl/ - 25 Sty 2006

OCHRONA i ZABEZPIECZENIA.***

Znajdziesz tu informacje branżowe: terminy i miejsca targów, informacje o wystawach i konferencjach w Polsce i na świecie. Strona ogłoszeń pracodawców o wolnych stanowiskach pracy oraz osób poszukujących pracy w obszarze ochrona i zabezpieczenia.

http://www.ochroniarz.pl/ - 4 Lut 2003

Ochrona Osób i Mienia. Łobez***

Firma zajmuje się ochroną w systemie monitoringu wraz z patrolami interwencyjnymi, ochroną fizyczną, imprez masowych. Wykonujemy instalacje systemów:sygnalizacji włamania i napadu, pożaru, telewizji przemysłowej, rejestracji czasu pracy.

http://ochronalobez.prv.pl/ - 25 Sty 2006

OCHRONA-DOMU***

Tworząc ten dział kierowaliśmy się chęcią stworzenia oddzielnej komórki Agencji Ochrony, która przywiązując szczególną wagę do jakości dobieranych podzespołów (CCTV i SSWiN) oraz należytego i sumiennego wykonania montażu przyczyni się do lepszej obsługi klienta końcowego , a system zabezpieczenia jaki zostanie zainstalowany będzie się odznaczał niezawodnością i skutecznością w spotkaniu z intruzami dla których zostały zainstalowany. Oferujemy rozwiązania kompleksowe jak i jednostkowe elementy służące rozbudowie czy też wymianie w już istniejących konfiguracjach. Zapewniamy fachową poradę oraz wybór optymalnego rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.

http://www.ochrona-domu.pl/ - 3 Sie 2010

Perfekt Service. Częstochowa***

"Perfekt-Service" - ochrona obiektów, imprez masowych, osób i mienia, konwojowanie, samoobrona, patrole interwencyjne i doradztwo prawne, usługi detektywistyczne, szkolenia i monitoring. Oto oferta firmy. Szczegóły na temat usług znaleźć można na stronie.

http://www.perfekt-service.pl/ - 25 Sty 2006