KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > biura detektywistyczne (114)

Podsłuchy****

Przedstawiana jednostka, dostarcza Państwu profesjonalne usługi mające za zadanie wykrywanie podsłuchów. Potężne doświadczenie, nabyła zarówno w kraju jak również poza granicami RP. Gwarantuje dużą skuteczność i całkowitą dyskrecję.

http://www.podsluchy-wykrywanie.pl/ - 1 Sie 2012

PolGuard Consulting Sp. z o.o. Warszawa****

Strona firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa gosposdarczego, ochrony i organizacji szkoleń. Na stronie szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.polguard.pl/ - 25 Sty 2006

Pomorskie Biuro Śledcze - dokumentacja zdrady - licencjonowany detektyw - SOPOT, GDAŃSK, GDYNIA****

Pomorskie Biuro Śledcze jest młodym biurem, które w sposób sformalizowany działa od 2014 roku. Postępując w myśl maksymy - "jeżeli ktoś się zna na wszystkim, to nie zna się na niczym" - biuro nie posiada w swojej ofercie szeregu usług z różnych dziedzin prawa, a skupia się tylko i wyłącznie na tym, co wykonuje najlepiej - na sprawach rodzinnych. Przez co, zwiększa szanse na pozytywne rozpatrzenie zleconej sprawy. Agencja detektywistyczna działa w oparciu o Licencję Detektywawydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku oraz wpis do Rejestru Działalności Regulowanej (Rejestr Detektywów) prowadzony przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Po zakończeniu śledztwa klient otrzymuje od agencji raport z działań, który w sądzie stanowi pełnowartościowy dowód.

http://pomorskiebiurosledcze.pl/ - 11 Kwi 2014

Prywatny detektyw Defacto****

Licencjonowane Biuro Detektywistyczne DeFacto na terenie Torunia, województwa kujawsko-pomorskiego oraz całego kraju podejmie się obserwacji, poszukiwań i ustaleń dotyczących spraw prywatnych oraz biznesowych. Usługi detektywistyczne świadczone przez kobietę detektywa są wykonane profesjonalnie, z zachowaniem tajemnicy zawodowej oraz z pełnym zaangażowaniem.

http://www.detektywdefacto.pl/ - 18 Lip 2015

Prywatny detektyw Magdar - Poznań****

Świadczymy usługi detektywistyczne dla biznesu i osób fizycznych. Działamy na terenie całego kraju i za granicą, gwarantujemy pełną dyskrecję wykwalifikowanego zespołu - byłych funkcjonariuszy służb mundurowych. Zajmujemy się poszukiwaniem osób zaginionych, zbieraniem dowodów alimentacyjnych czy na potrzeby spraw rozwodowych. Ustalmy miejsce pobytu i zamieszkania, źródła dochodu czy przeszłości osoby. Prowadzimy kontrolę podczas zwolnień lekarskich. Sprawdzamy wiarygodność osób i firm, zbieramy informacje w sprawach karnych/skarbowych, weryfikujemy dokumenty. W pełni zadbamy o bezpieczeństwo biznesowe Państwa firmy. Pierwsze spotkanie z detektywem jest darmowe i ma niezobowiązujący charakter.

http://www.detektywmagdar.pl/ - 24 Maj 2016

Prywatny detektyw PiT Detektywi – biuro detektywistyczne, usługi detektywistyczne, Poznań****

PiT Detektywi to biuro detektywistyczne w Poznaniu, które świadczy usługi na terenie całego kraju. W ofercie znajdują się takie pozycje jak: weryfikacja danych osobowych, śledztwa ubezpieczeniowe, pomoc w ustalaniu sprawców kradzieży, ochrona osób i mienia, obserwacja osób i nieruchomości, ustalenie właściciela samochodu po numerze rejestracyjnym, pomoc w sprawach alimentacyjnych, weryfikacja, sprawdzenie wierności partnera. Agencja detektywistyczna PiT posiada również rozbudowaną ofertę dla firm, m.in.: wykrywanie przestępstw pracowniczych, weryfikacja zwolnień lekarskich, tajemniczy klient, zbieranie dowodów w sprawach gospodarczych, wywiad gospodarczy. Prywatni detektywi z biura PiT to zespół profesjonalistów, gwarantujący szybkość działania i pełną dyskrecję. Nie musisz dłużej szukać dobrego detektywa w Poznaniu.

http://www.pitdetektywi.pl/ - 16 Lis 2014

Prywatny detektyw Poznań, Agencja detektywistyczna, Biuro detektywistyczne DETEKTOR****

Biuro i za razem agencja detektywistyczna DETEKTOR oferuje bogaty zakres usług detektywistycznych i windykacyjnych dla osób prywatnych oraz firm. Doświadczony prywatny detektyw odpowie na każde Państwa pytanie. Zapraszamy

http://www.bdd-detektyw.pl/ - 12 Paź 2012

Prywatny detektyw w Katowicach****

Działamy na rynku realizowania profesjonalnych oraz kompleksowych usług detektywistycznych, które zapewniamy na terenie całego kraju. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy specjalistów zajmujących się między innymi wykonywaniem wywiadu gospodarczego czy szukania mienia oraz osób. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne usługi zarówno realizowane dla klientów indywidualnych a także firmowych.

http://detektywbytom.eu/ - 6 Mar 2017

Prywatny Detektyw, Wywiadownia Gospodarcza****

Jesteśmy licencjonowaną Agencją Detektywistyczną działającą na terenie całego kraju i Europy

http://www.detektyw-sokolowski.pl/ - 7 Gru 2015

Residial - usługi detektywistyczne****

W naszym warszawskim biurze świadczone są usługi detektywistyczne. Residial to zespół składający się tylko z kobiet. Prywatność oraz dyskrecja zagwarantowane.

http://residial.pl/ - 18 Lut 2017