KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > biura detektywistyczne (113)

ADW Agencja Detektywistyczno-Wywiadowcza***

ADW specjalizuje się w świadczeniu usług detektywistycznych w zakresie: wywiadu gospodarczego, spraw rodzinnych-rozwodowych, poszukiwań, ochrony prywatności, weryfikacji informacji personalnych, wykrywania oszustw, ekspertyz.

http://www.adw-detektywi.pl/ - 26 Sty 2006

Agencja detektywistyczna. Lublin***

Poszukiwanie osób, ustalanie wiarygodności firm, zbieranie informacji w sprawach cywilnych, wywiad gospodarczy i środowiskowy, obserwacja osób.

http://salvoiure.in.lublin.pl/ - 25 Sty 2006

Agencja Detektywistyczna "PREVENT". Kraków***

Wykaz usług krakowskiej agencji detektywistycznej.

http://www.detektywi.krakow.pl/ - 25 Sty 2006

Agencja ochrony Andała Patrol***

Agencja ochrony Andała Patrol oferuje usługi w sprawach rodzinnych, poszukiwawczych i gospodarczych. Zapewnia ochronę osób i mienia.

http://www.andalapatrol.pl/ - 7 Gru 2007

Ajax - ochrona fizyczna, sprzątanie, remonty ogólnobudowlane, prace na wysokościach. Poznań***

Ochrona, ochrona osób i mienia, monitoring, konwojowanie, ochrona fizyczna to jeden profil działalności firmy. Drugi to sprzątanie, remonty, czyszczenie obić tapicerskich, prace na wysokościach, taternicy, mycie okien, transport osobowy i drogowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

http://www.ajax.poznan.pl/ - 25 Sty 2006

Ares-mp.pl. Bydgoszcz***

Witryna firmy zajmującej się ochroną mienia i osób oraz świadczącej usługi detektywistyczne. Na stronie szczegółowa oferta, informacje o firmie i kursach, dane adresowe i wiele innych.

http://www.ares-mp.pl/ - 25 Sty 2006

ASEKURACJA Sp. z o.o. Kraków***

Witryna agencji ochrony mającej w ofercie ochronę osobistą, mienia i obiektów, konwojowanie wartości pieniężnych, zabezpieczanie imprez i usługi detektywistyczne.

http://www.asekuracja.net.pl/ - 25 Sty 2006

ASEKURACJA-MAXPOL. Toruń***

Strona Krajowego Biura Ochrony - toruńskiej agencji ochrony osób i mienia.Znajdziesz tu szereg informacji o działalności firmy oraz oferowanych przez nią usługach.

http://www.asekuracja.torun.com.pl/ - 25 Sty 2006

Biuro Detektywistyczne Enigma - Poznań***

Biuro Detektywistyczne Enigma świadczy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju i Europy. Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz firm.

http://www.bdenigma.webpark.pl/ - 18 Maj 2006

Biuro detektywistyczne Walker***

Generalnie rzecz biorąc, detektyw może działać na terenie całego kraju. Jest to przecież praca, która wymaga poszukiwania informacji. Nie ma ośmiogodzinnego czasu pracy, ale są za to efekty. Każdy zainteresowany powinien więc zwrócić się do prezentowanej firmy aby sprawdzić zakres działalności. Ten jest bardzo duży i można śmiało powiedzieć, że jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

http://detektyw-mazury.pl/ - 8 Sie 2012