KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > broń i amunicja (70)

Forsport - torby myśliwskie***

Szanowni Państwo, od sprzętu wykorzystywanego na polowaniach, oczekujemy najczęściej daleko idącej wytrzymałości i odporności na niekorzystne oddziaływanie szerokiej gamy czynników atmosferycznych. Miło nam poinformować Państwa, że wyroby firmy Forsport, znakomicie wpisują się w powyższą charakterystykę. Nasze pokrowce do broni czy pasy na amunicję, sprawdzają się w nadzwyczaj wymagających warunkach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.forsport-hunter.com/ - 13 Cze 2012

Galanteria Łowiecka***

Na stronie prezentacja firmy z Sarbki zajmującej się projektowaniem i produkcją znaczków, breloków, medali i krawatników o tematyce łowieckiej, leśnej i krajoznawczej; oferta adresowana jest do kół łowieckich, nadleśnictw, biur polowań i towarzystw krajoznawczych. Katalog oferowanych produktów.

http://www.silva.com.pl/gzyl/ - 8 Maj 2002

Hubertech Sp. z o.o. Katowice***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem w wyspecjalizowany sprzęt techniczny i odzież dla leśnictwa. Ponadto oferuje odzież i akcesoria myśliwskie, ubrania wielosezonowe, profesjonalne szkolenia i pokazy oraz usługi w zakresie pielęgnacji i konserwacji terenów zielonych.

http://www.hubertech.pl/ - 27 Sty 2006

Kaliber 7,62. Zabrze***

Prezentacja sklepu z bronią i militariami - oferta oraz dane kontaktowe.

http://www.kaliber.go3.pl/ - 27 Sty 2006

Kapiszon. Warszawa***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która prowadzi obrót bronią i amunicją. Informacje o promocjach, koncesji, dane adresowe.

http://www.kapiszon.com.pl/ - 27 Sty 2006

Kordelas, produkcja - noże myśliwskie, biała broń***

Producent noży myśliwskich. Noże wykonane są ze stali nierdzewnej, rękojeść wykonana jest głównie z naturalnego poroża jelenia, na zamówienie również z drewna. Na zamówienie wykonujemy noże wg wzoru. Na stronie oferta, zdjęcia noży myśliwskich z cenami.

http://www.kordelas.combiz.pl/ - 17 Sty 2005

LiB Chmielarscy. Łódź, Czeladź, Zabrze***

Witryna firmy będącej importerem wyrobów wykonanych z Onyksu Pakistańskiego, odzieży myśliwskiej firmy Deerhunter oraz noży firmy KatzKnives i Cold Steel. Na stronie katalog z aktualną ofertą.

http://www.lib.com.pl/ - 27 Sty 2006

Militaria i antyki. Kraków***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która zajmuje się skupem, sprzedażą, wymianą i wyceną militariów. Prezentacja oferty oraz informacje o firmie.

http://www.militariaantyki.com.pl/ - 27 Sty 2006

OCHRONA i ZABEZPIECZENIA.***

Znajdziesz tu informacje branżowe: terminy i miejsca targów, informacje o wystawach i konferencjach w Polsce i na świecie. Strona ogłoszeń pracodawców o wolnych stanowiskach pracy oraz osób poszukujących pracy w obszarze ochrona i zabezpieczenia.

http://www.ochroniarz.pl/ - 4 Lut 2003

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego. Tarnów***

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie. Na stronach dostępny jest opis historii ośrodka oraz wyrobów z zakresu uzbrojenia.

http://www.obr.tarnow.pl/ - 27 Sty 2006