KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > broń i amunicja (68)

Prexer Sp. z o. o. Łódź***

Firma zajmuje się produkcją celowników tachometrycznych do małokalibrowych armat przeciwlotniczych, lądowych i morskich, pistoletów 9mm WIST 94 oraz WIST 94L ze wskaźnikiem laserowym oraz peryskopowych przyrządów obserwacyjnych. Na stronie informacje o działalności oraz prezentacja oferty.

http://www.prexer.com.pl/ - 27 Sty 2006

Produkcja replik białej broni***

Produkcja pamiątek, repliki białej broni, repliki grodów, lokalizacja biskupin

http://biala-bron.com/ - 29 Kwi 2010

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "Cenzin. Warszawa***

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "Cenzin" zajmuje się eksportem produkowanego w Polsce uzbrojenia, a także importem na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

http://www.cenzin.com.pl/ - 27 Sty 2006

Radiotechnika Marketing Sp z o.o. Wrocław***

Radiotechnika Marketing Sp z o.o. jest firmą handlowo-produkcyjną będącą przedstawicielem kilkunastu firm zachodnich produkujących profesjonalny sprzęt pomiarowy dla wojska, przemysłu i placówek naukowo-badawczych oraz przedstawiciel znanych światowych producentów podzespołów elektronicznych i okablowania strukturalnego

http://www.radiotechmkt.com.pl/ - 27 Sty 2006

Repetier. Olsztyn***

Na stronie znajdziesz prezentację sklepu myśliwskiego, który oferuje: broń myśliwską, amunicję, lunety i lornetki, usługi rusznikarskie. Informacje o firmie, oferta.

http://www.repetier.pl/ - 27 Sty 2006

Secura***

Witryna Prywatnej agencji konwoju i ochrony SECURA- członka polskiej izby gospodarczej firm fizycznych i technicznej ochrony mienia. Agencja specjalizuje się w ochronie osób, obiektów, urzędów, imprez, mienia wartościowego.

http://www.secura.pl/ - 20 Lip 2000

Skorpion. Bytom***

Na stronie znajdziesz prezentację hurtowni broni, która posiada w ofercie (obejmującej także broń bez zezwolenia): pistolety, karabinki, amunicję, dodatki. Informacje o firmie, katalog produktów.

http://www.umarex.com.pl/ - 27 Sty 2006

Start Mateja - produkujemy broń od 1977r. Święta Katarzyna***

Na stronie znajdziesz prezentację producenta pistoletów i rewolwerów alarmowych kal. 6 mm. Pistolety stosowane są również inicjacji zawodów sportowych, wywołania alarmu w razie niebezpieczeństwa, wezwania pomocy amunicją sygnalizacyjną, odstraszania atakujących psów lub kotów, a także do imprez rozrywkowych i zabaw sylwestrowych.

http://www.start-mateja.com.pl/ - 27 Sty 2006

TaiwanGun- sklepy z bronią, akcesoria aeg***

Firma zajmuje się importem replik i części ASG. Oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów w konkurencyjnych cenach. Każde zamówienie jest sprawnie realizowane z satysfakcją dla klienta. Wysoka jakość wykonania wyrobów, którą warto docenić.

http://www.taiwangun.com/ - 11 Paź 2011

TAWS. Poznań***

Na stronie prezentacja firmy która świadczy usługi ochrony osób i obiektów, transport i konwojowanie gotówki, kosztowności i innych wartości. Firma prowadzi strzelnicę, a także szkolenia w zakresie nauki strzelania oraz ochrony mienia. Ponadto na witrynie można nabyć online broń strzelecką nie wymagającą zezwolenia.

http://www.parabellum.com.pl/ - 27 Sty 2006