KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > broń i amunicja (70)

Pimco - Pol. Gdynia, Warszawa***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która zajmuje się dostarczaniem sprzętu specjalistycznego dla policji, wojska oraz służb ochrony. W ofercie między innymi: systemy ochrony, systemy noktowizyjne, spadochronowe, broń. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja oferty wraz z dokumentacja techniczną.

http://www.pimco.pl/ - 27 Sty 2006

P.P.H. POLSKÓR. Tomaszów Mazowiecki***

Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów ze skór o wyprawie roślinnej, ma również w swojej ofercie wyroby z materiałów skóropodobnych, tkanin technicznych i dzianin. Produkcja ukierunkowana jest na potrzeby jednostek mundurowych, odbiorców cywilnych i eksport. Znaczący udział w produkcji stanowią akcesoria dla myśliwych. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje wyroby do Niemiec, Szwecji i Danii. W ciągłej produkcji mamy ponad 500 wzorów.

http://www.polskor.pl/ - 4 Sty 2006

Prexer Sp. z o. o. Łódź***

Firma zajmuje się produkcją celowników tachometrycznych do małokalibrowych armat przeciwlotniczych, lądowych i morskich, pistoletów 9mm WIST 94 oraz WIST 94L ze wskaźnikiem laserowym oraz peryskopowych przyrządów obserwacyjnych. Na stronie informacje o działalności oraz prezentacja oferty.

http://www.prexer.com.pl/ - 27 Sty 2006

Produkcja replik białej broni***

Produkcja pamiątek, repliki białej broni, repliki grodów, lokalizacja biskupin

http://biala-bron.com/ - 29 Kwi 2010

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "Cenzin. Warszawa***

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "Cenzin" zajmuje się eksportem produkowanego w Polsce uzbrojenia, a także importem na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

http://www.cenzin.com.pl/ - 27 Sty 2006

Radiotechnika Marketing Sp z o.o. Wrocław***

Radiotechnika Marketing Sp z o.o. jest firmą handlowo-produkcyjną będącą przedstawicielem kilkunastu firm zachodnich produkujących profesjonalny sprzęt pomiarowy dla wojska, przemysłu i placówek naukowo-badawczych oraz przedstawiciel znanych światowych producentów podzespołów elektronicznych i okablowania strukturalnego

http://www.radiotechmkt.com.pl/ - 27 Sty 2006

Repetier. Olsztyn***

Na stronie znajdziesz prezentację sklepu myśliwskiego, który oferuje: broń myśliwską, amunicję, lunety i lornetki, usługi rusznikarskie. Informacje o firmie, oferta.

http://www.repetier.pl/ - 27 Sty 2006

Secura***

Witryna Prywatnej agencji konwoju i ochrony SECURA- członka polskiej izby gospodarczej firm fizycznych i technicznej ochrony mienia. Agencja specjalizuje się w ochronie osób, obiektów, urzędów, imprez, mienia wartościowego.

http://www.secura.pl/ - 20 Lip 2000

Skorpion. Bytom***

Na stronie znajdziesz prezentację hurtowni broni, która posiada w ofercie (obejmującej także broń bez zezwolenia): pistolety, karabinki, amunicję, dodatki. Informacje o firmie, katalog produktów.

http://www.umarex.com.pl/ - 27 Sty 2006

Start Mateja - produkujemy broń od 1977r. Święta Katarzyna***

Na stronie znajdziesz prezentację producenta pistoletów i rewolwerów alarmowych kal. 6 mm. Pistolety stosowane są również inicjacji zawodów sportowych, wywołania alarmu w razie niebezpieczeństwa, wezwania pomocy amunicją sygnalizacyjną, odstraszania atakujących psów lub kotów, a także do imprez rozrywkowych i zabaw sylwestrowych.

http://www.start-mateja.com.pl/ - 27 Sty 2006