KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chałupnictwo (32)

Ogrzewanie domu*****

Efektywne i ekonomiczne systemy grzewcze. Ogrzewanie elektryczne, podłogowe, akumulacyjne, konwekcyjne.

http://www.domcieply.pl/ - 12 Gru 2005

Ogrodzenia****

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem różnego typu i rodzaju ogrodzeń. Świadczymy usługi dla firm, deweloperów jak również dla osób prywatnych. Wykonywane przez nas ogrodzenia od lat cieszą się dużym uznaniem a marka Firmy WINSBET gwarantuje trwałość i wysoką estetykę realizowanych zleceń. więcej informacji na stronie  www.winsbet.pl zapraszamy do współpracy.

http://www.winsbet.pl/ - 26 Mar 2013

Paper Queens - kartki ręcznie robione, zaproszenia ślubne - Kalisz****

Firma Paper Queensjest producentem i dystrybutorem ekskluzywnych zaproszeń ślubnych, zaproszeń na chrzest, zaproszeń komunijnych, kartek świątecznych oraz kartek okolicznościowych na różne okazje. Nasze zaproszenia wyróżniają się spośród innych zaproszeń tym, że są wykonywane w 100% ręcznie. Z ogromną starannością tworzymy dla Państwa wszystkie prace korzystając z materiałów najwyższej jakości. Mając na uwadze różnorodność potrzeb oraz upodobań naszych klientów staramy się indywidualnie rozpatrywać każde zamówienie. Aby uniknąć szablonowości i rutyny podczas komponowania prac korzystamy z różnych źródeł inspiracji począwszy od naturalnych materiałów , aż po wyszukane pomysły oparte na nowych technikach dekoratorskich. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, sprawdzenia oferty, która na dzień dzisiejszy obejmuje galerię ze zdjęciami zaproszeń ślubnych, z czasem będzie przybywało coraz więcej innych produktów przez nas wykonanych.

http://www.paperqueens.pl/ - 5 Sty 2011

Praca, zarabianie, pieniadze, kasa. Wrocław****

Strona poświęcona pracy chałupniczej oraz zarabianiu przez internet.

http://forsa.sisco.waw.pl/ - 27 Sty 2006

Pracuj w zaciszu domowego mieszkania, daj sobie szansę na lepsze warunki finansowe.****

Jeśli jesteś niezadowolony ze swoich zarobków, szukasz dodatkowego zajęcia czy pracy, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie musisz mieć kwalifikacji. Otrzymasz szczegółowe instrukcje i wszelką pomoc do realizacji wykonywanego zajęcia w zaciszu własnego mieszkania. Jedyny warunek, to chęci do pracy i zmiany swojego statusu finansowego.

http://www.pracujdlasiebie2006.republika.pl/ - 11 Sty 2006

Wójcik i Spółka - domowe maszyny do szycia i overlocki, akcesoria, części zamienne. Łódź****

Domowe maszyny do szycia i overlocki firm Toyota i Elna, akcesoria, części zamienne.

http://maszyny.wis.lodz.pl/ - 27 Sty 2006

Zarabianie w domu, chałupnictwo****

Praca w domu, praca chałupnicza, nikt nie oferuje więcej za ten rodzaj pracy. Zarabianie pewnych, realnych pieniędzy. Firma Mark Inc. pewny dochód, gwarancja zarobienia pieniędzy bez ryzyka.

http://www.homework.boo.pl/ - 26 Lip 2004

ZPŚ Bartek****

Zkład Produkcji Świec Bartek. Sprzedaż i produkcja świec i świeczek. Na stronie informacje o zakładzie, oraz oferowanych produktach.

http://www.bartek.kk.pl/ - 27 Lis 2001

AgaleKorale - biżuteria filcowa, wyroby hand made z filcu***

Jesteśmy producentami biżuterii z filcu. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są ręcznie, staramy się, aby nasza biżuteria była oryginalna, niepowtarzalna i odzwierciedlała aktualne trendy mody. Wśród naszych produktów znajdują się kolczyki, torebki, naszyjniki i wiele innych. Przekonaj się sam i wejdź do naszego sklepu.

http://www.agalekorale.sosnowiec.pl/ - 26 Maj 2008

Atrakcyjna praca w domu***

Atrakcyjne propozycje pracy w domu: praca chałupnicza, telepraca, reklama i promocja, dochodowa działalność, nowy jeszcze mało znany trend zarabiania w Internecie i inne oferty.

http://www.chalupnictwo.friko.pl/ - 6 Kwi 2004