KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chłodnictwo (222)

Thermo King****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, przedstawicelach handlowych, oferowanych produktach, serwisie oraz dane teleadresowe.

http://www.thermoking.pl/ - 5 Kwi 2002

Torty Weselne - Torty Ślubne - Galeria Tortów - Zdjęcia Tortów - Tort na Wesele****

Witamy w serwisie poświęconemu tortom ślubnym i tortom weselnym. Bogata Galeria zdjęci tortów ślubnych i zdjęci tortów weselnych pomoże Państwu, wybrać najlepszy tort weselny.

http://www.torty-weselne.com/ - 19 Maj 2008

Urządzenia chłodnicze. Bielsko - Biała****

Na tej stronie możesz znaleźć informacje i ceny urządzeń chłodniczych, które można nabyć w naszej firmie.

http://www.ekofreon.com.pl/ - 27 Sty 2006

Urządzenia Chłodnicze KIDE POLSKA****

Kide Polska jest polskim oddziałem hiszpańskiego producenta urządzeń chłodniczych najwyższej jakości. Obecnie firma jest jednym z czołowych producentów nie tylko urządzeń chłodniczych, ale też i drzwi chłodniczych oraz płyt warstwowych. Firma gwarantuje fachowe doradztwo techniczne, wykonanie projektów, dobór urządzeń poprzez dostawę i montaż. Świadczy też obsługę gwarancyjną sprzedawanych i produkowanych urządzeń.

http://kidepolska.pl/ - 24 Lut 2015

Vademecum klimatyzacji i wentylacji****

Strona poświęcona jest tematom wentylacji i klimatyzacji w budynkach mieszkalnych i firmach. Znajdują się na niej porady dotyczące wyboru, montażu oraz obsługi urządzeń chłodzących.

http://www.klimatyzacjawentylacja24.pl/ - 4 Sty 2014

WEBSTER - klimatyzacja samochodowa, zabudowy izotermiczne sklejkowe. Warszawa****

WEBSTER S.C. nasza oferta dotyczy usług związanych z klimatyzacją samochodową (serwis i przeglądy), montażu zabudów samochodowych (izotermicznych, sklejkowych i laminatowych) oraz wyposażania pojazdów w systemy mocowań ładunków.

http://www.webster.net.pl/ - 7 Kwi 2006

Wentylacja Wrocław****

Strona internetowy wrocławskiej firmy związanej z rekuperacją, wentylacją. Zapraszamy do kontaktu z nami.

http://www.totalwent.pl/ - 4 Maj 2013

Witryny chłodnicze, lady chłodnicze i krajalnice | Eladex.com.pl****

Firma specjalizująca się w wyposażeniu sklepów, w tym m. in. witryny, lady i szafy chłodnicze, krajalnice, klimatyzatory, szatkownice i artykuły masarskie. Pełny asortyment można znaleźć na stronie sklepu.

http://eladex.com.pl/ - 26 Mar 2013

WSK PZL-Krosno SA****

Witryna przedsiębiorstwa, które powstało w 1945 roku jako zakład remontujący szybowce i małe samoloty. Obecnie w wyniku dokonanych przekształceń firma zajmuje się produkcją wyrobów dla branży chłodniczej tj. schładzalników mleka, płyt zamrażalniczych dla gospodarki rybnej, komór chłodniczych oraz tuneli zamrażalniczych dla przetwórstwa rolno-spożywczego.

http://www.wsk-krosno.pl/ - 9 Sty 2002

Www.chlodnictwo.iso.pl - portal poświęcony technice powietrza****

Chlodnictwo.iso.pl - Internetowy Serwis Branżowy - zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Treść portalu skierowana jest do osób zawodowo związanych z branżą, jak i wszystkich poszukujących informacji z zakresu techniki powietrza. Na łamach serwisu znajduje się wiele interesujących wiadomości z życia branży, kierunków jej rozwoju oraz linki do firm, wydawnictw prasowych, instytucji, szkół, recenzje, opisy, porady dla projektantów, komputerowe programy doboru urządzeń, baza danych firm i produktów. Można tu również zamieścić ogłoszenie (giełdy: pracy, sprzętu, usług), wyrazić swoje zdanie na FORUM dyskusyjnym, dodać opinię lub umieścić prezentację firmy w Ogólnopolskim Katalogu Firm. Witryna stanowi platformę spotkań branżystów, miejsce wymiany poglądów oraz informacji.

http://www.chlodnictwo.iso.pl/ - 30 Maj 2003