KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chłodnictwo (222)

Chłodnictwo przemysłowe, urządzenia chłodnicze i wentylatory przemysłowe****

Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z przedstawioną ofertą na chłodnictwo przemysłowe. Posiadamy agregaty chłodnicze, centrale, kanały i kształtki wentylacyjne oraz wentylatory przemysłowe. Od wielu lat sprzedajemy instalacje wentylacyjne więc możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo również chillery i rooftopy. Zapraszamy.

http://www.ozzone.pl/ - 3 Sty 2013

CHŁODNICTWO SERWIS KLIMATYZACJA MONTAŻ NAPRAWA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH****

Chłodnictwo, serwis, klimatyzacja, montaż, naprawa, chłodnictwo, urządzenia, chłodnicze, urządzeń, chłodniczych

http://www.klimafreo.pl/ - 20 Maj 2014

Chłodnicza Elektromechanika - Czechów, woj. lubuskie****

Chłodnicza elektromechanika. Na stronie oferta firmy, mapka, telefony kontaktowe.

http://www.chlodnictwo.renado.pl/ - 4 Lis 2004

ColdTeam - skraplacze powietrzne, dry coolery i systemy chłodzenia****

Jesteśmy doradcą i dystrybutorem systemów chłodniczych. Oferujemy profesjonalne urządzenia przemysłowe i komercyjne, proponujemy także systemy klimatyzacji. Oferujemy między innymi skraplacze powietrza, dry coolery, itp. Pomagamy w doborze odpowiedniego rozwiązania do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

http://www.wynajemurzadzenchlodniczych.pl/ - 5 Sie 2014

Cool - producent i dystrybutor urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Chotomów****

Oficjalna strona firmy Cool. Na stronie znajdują się informacje o firmie, jej produktach uraz aktualności.

http://www.cool.pl/ - 27 Sty 2006

CZYRNY - montaż chłodni****

Firma Dariusza Czyrnego z Wrocławia oferuje Państwu profesjonalny montaż, serwis oraz remonty urządzeń gastronomicznych, chłodniczych i klimatyzacyjnych. Funkcjonuje na rynku od ponad 20-tu lat przez co posiada duże doświadczenie i może zaproponować swoim klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Zakresem usług obejmuje przeróżne klimatyzatory, chłodnie, komory chłodnicze, zamrażarki, lodówki, lady i zmywarki, piece konwekcyjne, naczynia elektryczne, frytkownice i dużo innych. Specjalnością firmy jest serwis urządzeń takich marek jak: JUKA, DORA, METAL, LOZAMET, KROMET, FAGOR, EDESA, FUJITSU, DAIKIN, GREE, LG, SUNIKO, MIDEA, YORK, CARIER, SZARP i SAMSUNG. Firma ma na swoim koncie wiele przychylnych referencji, a grupa usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów stale się powiększa. Więcej detalów na stronie internetowej.

http://www.serwischlodniczy.com.pl/ - 28 Cze 2013

Dawsonrentals Polska sp. z o.o. - kontenery chłodnicze i komory szokowego mrożenia****

Dawsonrentals Polska sp. z o.o. to firma oferująca najlepsze kontenery przenośne, które są niezwykle praktyczne w zastosowaniu oraz funkcjonalne. Odznaczają się one również najwyższą jakością i atrakcyjną ceną! Są to komory szokowego mrożenia oraz kontenery chłodnicze, cieszące się ogromnym zainteresowaniem w różnorodnych branżach. Zapraszamy do współpracy!

http://dawsonrentals.com.pl/ - 19 Paź 2013

Drzwi chłodnicze, mroźnicze, wahadłowe - ARM****

Firma ARM to producent drzwi chłodniczych. W asortymencie produktów oprócz drzwi do chłodni znajdują się również drzwi mroźnicze, drzwi wahadłowe, a także zawiasowe. Drzwi chłodnicze i inne to główna oferta naszej firmy. Proponujemy także akcesoria m.in. automatykę do drzwi. Zapraszamy!

http://www.armdrzwi.pl/ - 26 Mar 2013

Ecoflow - urządzenia chłodnicze i chłodnie wentylatorowe****

Producent urządzeń chłodniczych oraz grzewczych dla przemysłu. W ofercie zarówno chillery - agregaty hydrauliczne, w tym wody lodowej, a także chłodnie wentylatorowe - free lub dry coller, podgrzewacze i termostaty do form oraz sterowniki sekwencyjne.

http://www.ecoflow.pl/ - 22 Paź 2014

ELGRA - Centrum zaopatrzenia****

Oferta: zaopatrzenie chłodnictwa, urządzenia klimatyzacji i wentylacji, osuszacze, kurtyny powietrza i paskowe, części zamienne do sprzętu AGD.

http://www.elgra.info.pl/ - 7 Kwi 2006