KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chłodnictwo (222)

IGLOO Producent urządzeń chłodniczych dla handlu i gastronomii****

Strona producenta urządzeń chłodniczych IGLOO. Na stronie można znaleźć informacje o sprzedawanych urządzeniach, konfigurator urządzeń, informacje o dealerach a także o serwisie IGLOO. Strona wielojęzyczna.

http://www.igloo.pl/ - 3 Cze 2014

Igloocar. Dębica, Warszawa****

Strona Igloocaru, firmy zajmującej się produkcją nadwozi chłodniczych, izotermy, furgonów i lodowni. O tych produktach znajdziecie informacje na stronie.

http://www.igloocar.com.pl/ - 27 Sty 2006

IGLOOCAR S.A. Nadwozia chłodnicze, izotermiczne, furgonowe, lodownie. Dębica****

Firma jest lliderem na rynku krajowym w produkcji samochodowych nadwozi specjalistycznych. Produkuje nadwozia chłodnicze, izotermiczne, lodownie, furgonowe, do przewozu i dystrybucji napojów,specjalizowane.

http://www.wincom.com.pl/igloocar/ - 30 Sty 2006

Igloszron - urządzenia chłodnicze. Szypliszki****

Na stronie znajduje się informacja o firmie, aktualna oferta, realizacje oraz adresy oddziałów i przedstawicielstw.

http://www.igloszron.com/ - 30 Sty 2006

IN-THERM - rekuperacja i wentylacja****

Firma zajmuje się montowaniem klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Oferuje nowoczesne instalacje grzewcze, odkurzacze centralne czy rekuperatory. Przedsiębiorstwo działa na terenie województwa łódzkiego.

http://www.in-therm.pl/ - 28 Lut 2017

JBG Profesjonalne urządzenia chłodnicze. Warszowice****

JBG producent profesjonalnych urządzeń mroźniczych i chłodniczych dla sklepów, gastronomii, cukierni, Produkuje niezawodne, lady, regały, wyspy mroźnicze, szafy, panele i komory, tworzone w oparciu o najnowsze technologie.

http://www.jbg.com.pl/ - 30 Sty 2006

KARIBU. Kraków****

Autoryzowany dystrybutor firmy Danfoss z zakresu: automatyka chłodnicza, ciepłownicza i przemysłowa, armatura przemysłowa, sprężarki i agregaty chłodnicze, aparatura łączeniowa, przetwornice częstotliwości, wentylatory. Na stronie znajdują się informacje o firmie, produktach oraz aktualności.

http://www.karibu-gmm.pl/ - 27 Sty 2006

Klar. Gdynia - Pogorze Dolne****

Strona firmy oferującej meble chłodnicze do sklepów. Znajdziesz tu szczegóły oferty, informacje o firmie oraz jej dane teleadresowe.

http://www.klar.pl/ - 30 Sty 2006

Klimatyzacja - Wentylacja - Ogrzewanie - Chłodnictwo. Szczecin****

Energooszczędna klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, chłodnictwo: od projektu - poprzez dostawę i montaż urządzeń - po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Urządzenia: Daikin, Acson.

http://www.termooptima.com.pl/ - 27 Sty 2006

Klimatyzacja i chłodnictwo. Wielogłowy - Dąbrowa****

Firma oferuje na swojej stronie: klimatyzacje pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, produkcyjnych, sal bankietowych, restauracji. Chłodnictwo przechowalni owoców, jarzyn, mięsa, lodów, serwis 24 godzinny. Osuszacze powietrza, Chillery, urządzenia do produkcji lodu kostkowego i łuskowego. Projektowanie, modernizacje, dostawa podzespołów.

http://coolservice.pl/ - 30 Sty 2006