KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chłodnictwo (222)

Klimatyzacja i wentylacja Katowice - Waso Klim****

Oferujemy usługi montażu i naprawy klimatyzacji na terenie Katowic, Chorzowa i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy instalacjach klimatyzacji i wentylacji w lokalach prywatnych oraz firmowych.

http://www.waso-klimatyzacja.pl/ - 6 Lis 2012

Klimatyzacja Kraków Jarex Jarosław Steczko****

Jesteśmy firmą z okolic Krakowa zajmujemy się przede wszystkim montażem i serwisem klimatyzacji. Świadczymy także usługi w zakresie chłodnictwa, ogrzewnictwa, elektryki , elektroniki oraz utrzymania technicznego obiektów. Posiadamy niezbędne autoryzacje i certyfikaty raz świadectwa kwalifikacyjne. Działamy na terenie południowej Polski. Klimatyzacja Kraków JAREX, Jarosław Steczko.

http://www.klimatyzacjakrakow.com/ - 26 Lut 2017

Klimatyzacja, rekuperacja Wrocław****

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu doboru oraz montażu klimatyzacji. W naszych realizacja używamy tylko sprawdzonych urządzeń co daje gwarancje niezawodności.

http://klimat-center.pl/ - 5 Lip 2013

Klimatyzatory****

Uni-lux to firma, która zajmuje się przede wszystkim dystrybucją i serwisem urządzeń służących m.in. do ogrzewania, wentylacji i osuszania powietrza. W różnorodnej ofercie produktów można znaleźć wentylatory, nagrzewnice, osuszacze i oczyszczacze powietrza oraz ozonatory. Firma oferuje również możliwość wypożyczenia urządzeń, np. do biura.

http://www.uni-lux.eu/ - 1 Maj 2013

KLIWEKO s.c. Kraków****

Firma KLIWEKO począwszy od 1994 roku prowadzi sprzedaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych firmy CLIVET Italia s.r.l. W roku 1996 uzyskała ona status oficjalnego przedstawiciela na Polskę. Na jej stronie mozna znaleźć informacje dotyczące oferty handlowej firmy, dystrybutorów lokalnych.

http://www.kliweko.com.pl/ - 27 Sty 2006

Komory chłodnicze, mroźnicze, garownicza - Wiejak****

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w gronie producentów wyrobów ze stali. Mamy duże doświadczenie w obróbce metali. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju komory chłodnicze, mroźnicze, garownicze oraz odbojnice ścienne. Nasza nowa hala produkcyjna powstała w 2006 pozwala nam uzyskać wysokiej jakości produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą strony!

http://www.komory-chlodnicze.pl/ - 27 Mar 2013

Kompleksowe wyposażenie sklepów spożywczych i supermarketów****

Chemtor zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów. Jesteśmy importerem używanych mebli sklepowych, sprzętu chłodniczego wiodących firm zachodnich. W ofercie posiadamy również nowe wyposażenie.

http://www.chemtor.pl/ - 7 Mar 2006

Linea Systemy Chłodnicze - urządzenia chłodnicze i chłodnictwo dla sklepów.Kraków****

Linea Systemy Chłodnicze. Oferujemy urządzenia chłodnicze, chłodnictwo oraz wyposażenie sklepów i supermarketów: witryny chłodnicze, lady chłodnicze, meble chłodnicze, zamrażarki. W ofercie także chłodnie, komory chłodnicze i przemysłowe instalacje chłodnicze.

http://www.linea.net.pl/ - 27 Sty 2006

LodowkiHotelowe.pl****

Firma MILSYSTEM oferuje barki i minibary hotelowe wykorzystywane w nowoczesnych obiektach hotelowych.

http://www.lodowkihotelowe.pl/ - 27 Mar 2013

Maszyna do lodu****

Kostkarka - maszyna do lodu jest urządzeniem, za pomocą którego szybko i sprawnie przygotujemy duże ilości lodu. Kostkarki Ice-O-Matic słyną ze swojej wysokiej jakości i klasy Energetycznej Energystar. Mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, sklepach spożywczych, w przemyśle mięsnym czy rybnym. Kostkarka gastronomiczna Ice-O-Matic wyróżnia się spośród podobnych urządzeń na rynku dużym zbiornikiem, dzięki czemu nie ma potrzeby długo przechowywać lodu w zamrażalce. W kostkarkach Ice-O-Matic zastosowano nowoczesny system antybakteryjny, dlatego też otrzymany lód jest całkowicie bezpieczny i higieniczny.

http://iceomatic.pl/ - 14 Sie 2018