KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chłodnictwo (222)

Maszyny do lodów nowe i używane - Gniezno - Taylor, Flavor Burst, Sevel, Bunn****

Zajmujemy wiodącą pozycję na rynku polskim w dziedzinie maszyn i urządzeń do gastronomii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn do produkcji lodów renomowanej amerykańskiej firmy Taylor, przystawek koloryzujących FlavorBurst, witryn do ciast i lodów Sevel oraz ekspresów do kawy firmy Bunn.

http://www.lodmar.com/ - 9 Lip 2007

Meble sklepowe, regały magazynowe, paletowe, półkowe****

Gs Detroit Italfrost - meble sklepowe, wyposażenie sklepów oraz magazynowe. Podesty, antresole, regały magazynowe i regały paletowe, półkowe, wspornikowe, chłodnicze oraz regały wysokiego składowania. Też lady chłodnicze i bonety mroźnicze. Zapraszamy po meble sklepowe i regały magazynowe.

http://www.italfrost.pl/ - 28 Lip 2010

Mikroprocesorowy regulator temperatury, pomiar i rejestracja temperatury - Semicool****

Doświadczona firma zajmująca się produkcją specjalistycznych rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej dla systemów grzejnictwa, chłodnictwa oraz klimatyzacji. Pośród dostępnych produktów znaleźć można między innymi mikroprocesorowy regulator temperatury, sterowniki i kompletne systemy pozwalające na pomiar i rejestrację temperatury i wiele innych propozycji.

http://www.semicool.com.pl/ - 21 Wrz 2013

Montaż Klimatyzacji - VIVER****

Montaż klimatyzacji i systemów wentylacji do domu, biura, sklepu, galerii i innych na terenie całej Polski. Instalujemy centrale wentylacyjne, rekuperatory i klimatyzacje dla wielkopowierzchniowych sklepów. Oferujemy także przegląd systemów klimatyzacji i wentylacji. Doradztwo i pomiar jest Darmowy. Zadzwoń do nas! Oferujemy tylko sprawdzone marki i najlepsze rozwiązania. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

http://www.viverpolska.pl/ - 21 Mar 2016

Naprawa i Konserwacja Urządzeń Chłodniczych - Boratyński****

Dzięki sporemu doświadczeniu i rozeznaniu w branży zapewniamy fachową obsługę, doradztwo techniczne, montaż a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń chłodniczych.

http://www.chlodnictwo.kalisz.pl/ - 4 Maj 2013

Naprawa Lodówek Kraków- Lodówki i Zamrażarki****

ZAPEWNIAMY WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH PRZEZ NAS USŁUG, DLATEGO W TROSCE O ZADOWOLENIE KLIENTA DAJEMY GWARANCJĘ NA NASZE NAPRAWY DZIAŁAMY NA TERENIE KRAKOWA I OKOLIC. PRZYJMUJEMY ZLECENIA NA TELEFON OD 7 - 20 DIAGNOZA 50 ZŁ - ANULOWANA PRZY NAPRAWIE SPRZĘTU. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

http://www.serwis-lodowek.pl/ - 4 Lut 2011

Naprawa Lodówek Kraków Serwis Lodówki****

Zepsuta lodówka? Naprawa zamrażarki? Serwis chłodziarki lub lady chłodniczej? Przyjedziemy, zdiagnozujemy i naprawimy usterkę – szybko i w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem sprzętu chłodniczego dla prywatnych klientów, firm i przemysłu. Profesjonalnie wykonujemy nasze działania w Krakowie i okolicach. Nasze doświadczenie w naprawach sprzętu chłodniczego zdobywamy już od wielu lat, co tytułuje nas weteranami branży. Od początku działalności naszej firmy staramy się dopasowywać usługi do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Cenimy wygodę naszego klienta, dlatego naprawy lodówek, zamrażarek i chłodziarko zamrażarek staramy się wykonywać na miejscu w krótkim czasie. Jest to możliwe za sprawą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, który umożliwia precyzyjne i szybkie zlokalizowanie uszkodzeń, a następnie ich usunięcie.

http://www.serwis-lodówek.pl/ - 1 Lip 2015

Naprawa Lodówek u klienta - Kraków i okolice****

Naprawa lodówek, zamrażarek u Klienta w Krakowie oraz okolicy. Dojazd do klienta. Szybkie naprawy, szybkie terminy.

http://www.naprawalodowek24.pl.tl/ - 4 Lut 2011

Ogrzewanie Podłogowe Klima System****

Montaż klimatyzacji w Szczecinie wykona dla ciebie Klima System. Firma posiada w swojej ofercie klimatyzatory, rekuperacje oraz ogrzewanie podłogowe. Klimatyzatory oferowane przez Klima System to szeroka gama urządzeń znanych producentów. Montaż klimatyzacji wykonywany jest profesjonalnie włączając w to zakres doboru urządzenia, jego montażu oraz późniejszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Ogrzewanie podłogowe w ofercie firmy to szeroki zakres systemów ogrzewania stosowanych w domach, halach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Profesjonalna instalacja ogrzewania podłogowego zaczyna się od doboru urządzenia lub wykonania projektu na samej instalacji kończąc. Rekuperacje w Klima System to urządzenia znanych firm. Nasze rekuperacje nadają się idealnie do budownictwa mieszkaniowego ponieważ są łatwe w doborze i montażu. Klima System oferuje pomoc w doborze wszystkich urządzeń oferując rekuperacje, klimatyzatory oraz ogrzewanie podłogowe i montaż klimatyzacji.

http://klimasystem.szczecin.pl/ - 8 Kwi 2015

Osprzęt wentylacyjny****

2Kan to firma z Warszawy zajmująca się produkcją oraz sprzedażą osprzętu wentylacyjnego. Nasza produkcja skupiona jest głównie na prostokątnych przekrojach kanałów, kształtek czy tłumików wentylacyjnych. Bogaty park maszynowy oraz sprawne zarządzanie, zapewniają terminową realizacje zamówień.

http://www.2kan.pl/ - 13 Kwi 2013