KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chłodnictwo (224)

Ogrzewanie Podłogowe Klima System****

Montaż klimatyzacji w Szczecinie wykona dla ciebie Klima System. Firma posiada w swojej ofercie klimatyzatory, rekuperacje oraz ogrzewanie podłogowe. Klimatyzatory oferowane przez Klima System to szeroka gama urządzeń znanych producentów. Montaż klimatyzacji wykonywany jest profesjonalnie włączając w to zakres doboru urządzenia, jego montażu oraz późniejszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Ogrzewanie podłogowe w ofercie firmy to szeroki zakres systemów ogrzewania stosowanych w domach, halach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Profesjonalna instalacja ogrzewania podłogowego zaczyna się od doboru urządzenia lub wykonania projektu na samej instalacji kończąc. Rekuperacje w Klima System to urządzenia znanych firm. Nasze rekuperacje nadają się idealnie do budownictwa mieszkaniowego ponieważ są łatwe w doborze i montażu. Klima System oferuje pomoc w doborze wszystkich urządzeń oferując rekuperacje, klimatyzatory oraz ogrzewanie podłogowe i montaż klimatyzacji.

http://klimasystem.szczecin.pl/ - 8 Kwi 2015

Osprzęt wentylacyjny****

2Kan to firma z Warszawy zajmująca się produkcją oraz sprzedażą osprzętu wentylacyjnego. Nasza produkcja skupiona jest głównie na prostokątnych przekrojach kanałów, kształtek czy tłumików wentylacyjnych. Bogaty park maszynowy oraz sprawne zarządzanie, zapewniają terminową realizacje zamówień.

http://www.2kan.pl/ - 13 Kwi 2013

Ossmet. Kobylnica****

Firma działa w branży wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa. Na stronie oprócz oferty znajdziecie informacje o nowościach, projektach, serwisie i atestach.

http://www.ossmet.com.pl/ - 27 Sty 2006

Osuszacze powietrza - Osuszacze Kama****

Oferta firmy skupia się na sprzedaży osuszaczy powietrza. Wybór jest duży, oparty na różnego rodzaju grupach. Osuszacze powietrza: domowe, naścienne, profesjonalne, basenowe, budowlane czy adsorpcyjne zapewnią odpowiedni stan powietrza w pomieszczeniach. Duża rozpiętość rodzajowa osuszaczy pozwala na dopasowanie modelu sprzętu do specyfiki danej powierzchni.

http://osuszacze-kama.pl/ - 20 Sty 2009

Podłogówka Warszawa - Ogrzewanie Podłogowe w Warszawie****

Ogrzewanie podłogowe tańsze od tradycyjnego. Podłogówka w Warszawie. Metoda mokra i sucha ogrzewania podłogowego. Jak tanio ogrzać dom? Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie podłogowe. Suchy i mokry system podłogówki.

http://podlogowka.warszawa.pl/ - 20 Maj 2017

Pompa ciepła - Trigeo****

Trigeo tworzą doświadczeni i kompetentni specjaliści, zajmujący się doradztwem oraz montażem instalacji grzewczych, opierających swoje działanie o odnawialne źródła energii. Takie jak na przykład energia promieni słonecznych, energia wiatru czy geotermalna. Nowoczesne technologie grzewcze, które pozwalają na wykorzystanie takich źródeł energii to pompy ciepła różnego typu (pompy CWU, powietrzne, głębinowe), kolektory słoneczne czy ogniwa fotowoltaiczne. Zajmujemy się również instalacją wentylacji mechanicznej - tak zwanych rekuperatorów. Wszystkie czynności związane z adaptacją obiektu oraz montażem urządzeń wykonywane są tylko i wyłącznie przez pracowników Trigeo. Firma nie korzysta z usług podwykonawców. Ceny ustalane są indywidualnie, po przeprowadzeniu bezpłatnego audytu.

http://trigeo.pl/ - 31 Paź 2014

PPHU GRAF-TECH - klimatyzacja split****

Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji zlecicie Państwo firmie PPHU GRAF-TECH. Prowadzimy sprzedaż systemów od renomowanych producentów. Oferujemy chłodnictwo przemysłowe oraz typu split.

http://www.echlodnictwo.pl/ - 27 Kwi 2017

Producent drzwi i komór chłodniczych. Janówek****

Firma produkuje drzwi dla przemysłu chłodniczego i spożywczego, komory modułowe do przechowywania produktów spożywczych.

http://www.coldor.pl/ - 30 Sty 2006

Refleks - chłodnictwo****

Dystrybutor klimatyzacji i urządzeń dla chłodnictwa marki Haier z siedzibą w Legionowie pod Warszawą. Firma oferuje ponadto pompy ciepła, a także systemy rekuperacji i wentylacji wraz z montażem na terenie woj. mazowieckiego.

http://www.refleks-chlodnictwo.pl/ - 16 Mar 2015

Robeks Chłodnictwo Poznań****

Projektowanie urządzeń chłodniczych. Wykonywanie prac związanych z instalacją urządzeń chłodniczych. Wykonywanie w pełnym zakresie instalacji amoniakalnych i freonowych oraz klimatyzacji. Kompleksowa budowa komór chłodniczych. Izolacja poliuretanowa urządzeń, rurociągów i komór chłodniczych.

http://www.robeks.com.pl/ - 9 Kwi 2013