KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > chłodnictwo (222)

Serwis urządzeń chłodniczych, naprawa lodówek****

Od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów prywatnych oraz firm, w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Naszym celem jest profesjonalna obsługa każdego Klienta. Na terenie Szczecina świadczymy usługi w zakresie serwisowania i naprawy oraz montażu wszelakich urządzeń chłodniczych.

http://www.serwischlodniczy.szczecin.pl/ - 27 Mar 2015

Spirowent - akcesoria wentylacyjne****

Jesteśmy producentem wszelkiego typu elementów do systemów wentylacyjnych, a także akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: podstawy dachowe, kształtki prostokątne czy też tłumiki wentylacyjne. Oferujemy również przewody, rury, kanały, przepustnice, siatki i kolana.

http://spirowent.com.pl/ - 18 Gru 2017

Sprężpol chłodnictwo-klimatyzacja ****

Firma zajmuje się montażem i naprawą ogólnie pojętych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

http://www.sprezpol.com/ - 19 Lip 2006

Szafy, regały chłodnicze - Ladex****

Ladex to profesjonalna wypożyczalnia urządzeń chłodniczych, pełny asortyment sprzedażowy powiązany z zagadnieniami chłodzenia oraz klimatyzacji, całodobowy serwis, skup i solidna obsługa klienta w jednym. Ogólnie działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, a sklep internetowy założyliśmy, aby obniżyć koszty produktów i jednocześnie wypełnić lukę branżowych potrzeb. Ladex zadba o klimat Twojego biznesu. Wybierz lady chłodnicze, obserwuj comiesięczne promocje, poczytaj opisy towaru, a jakość od razu rzuci się w oczy. Nie ryzykuj zakupów u mało doświadczonych jednostek. Ladex to partner znający się na chłodzeniu.

http://www.ladex.com.pl/ - 9 Paź 2013

Techmar - klimatyzacja, chłodnictwo, daikin, lg, electronics, electra. Radom****

Techmar. Nasza oferta to: klimatyzacja, chłodnictwo, klimatyzatory, agregaty, rabaty, upusty.

http://techmar.com.pl/ - 30 Sty 2006

Technikinstal - klimatyzacja i wentylacja****

Zapraszamy do skorzystania z usług Technikinstal zajmującej się montowaniem urządzeń klimatyzacji oraz wentylacji w pomieszczaniach biurowych oraz specjalistycznych. Działamy na rynku od wielu lat co pozwala nam oferować maksymalnie profesjonalne usługi w dziedzinie chłodnictwa.

http://www.technikinstal.pl/ - 27 Cze 2011

Technocold.pl****

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie sprzedaży wysokiej jakości oraz nowoczesnych systemów chłodniczych. Zapewniamy również urządzenie chłodnice, które posiadają zarówno niezbędne atesty a także certyfikaty, które potwierdzają jakość wykonania. Zapewniamy naszym klientom między innymi drzwi chłodnicze, kompletne komory chłodnicze modułowe, agregaty sprężarkowe, części zamienne od urządzeń chłodniczych. Oferujemy również profesjonalne usługo montażu.

http://www.technocold.pl/ - 8 Lut 2017

Termotrans - Chłodnictwo transportowe****

Chłodnictwo transportowe, autoryzowana stacja serwisowa Carrier Transicold - agregaty chłodnicze, zabudowy termiczne busów, izolacje termiczne, Webasto, klimatyzacje samochodowe, rejestratory temperatur. Ostrów Wlkp.

http://termotrans.za.pl/ - 21 Lut 2005

Termowent Technology****

Wyroby dla górnictwa, rury preizolowane, urzadzenia klimatyzacyjne, roboty górniczo-budowlane

http://www.termowent.net.pl/ - 6 Lip 2010

Thermo Comfort. Konstancin - Jeziorna****

Strona firmy zajmującej się projektowaniem, wykonawstwem i serwisem instalowanych systemów ogrzewania nawiewnego, wentylacji i klimatyzacji oraz nadwozi chłodniczych.

http://www.thermo-comfort.com.pl/ - 27 Sty 2006