KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby (2 321)

Dh Domino - wykładziny dywanowe****

Ofertę firmy Dh Domino tworzą wyjątkowe dywany shaggy, eleganckie wykładziny, wełniane chodniki dekoracyjne oraz propozycje z serii Angella. Pełen asortyment znajdą Państwo w naszym salonie sprzedaży w Poznaniu.

http://www.dhdomino.pl/ - 6 Kwi 2016

Domator - producent rolet i plis****

Firma zajmuje się dystrybucją dekoracji okiennych. Producent poleca rolety i plisy, a także metalowe karnisze.

http://www.firmadomator.pl/ - 1 Lip 2014

DpCraft - decoupage, scrapbooking, quilling****

W ramach oferty naszej firmy dpCraft zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi w ramach sprzedaży takich produktów, które mogą być wykorzystane do zdobienia czy przy realizowaniu takich pasji jak quilling, decoupage, scrapbooking. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy zarówno pojedyncze przedmioty a także zestawy. Wszystkie produkty w naszej ofercie są odpowiednio wyselekcjonowane pod kątem zarówno wyjątkowego prezentowania się a także jakości wykonania

http://www.dpcraft.pl/ - 31 Maj 2018

Drewniana Dolina - zdobienia Decoupage****

Sklep Drewniana Dolina oferuje szeroką gamę produktów wykorzystywanych do ozdabiania techniką Decoupage. Technika ta umożliwia własnoręczne stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji. W ofercie sklepu znajdą Państwo produkty, dzięki którym zabawa z Decoupage stanie się o wiele łatwiejsza.

http://www.drewnianadolina.pl/ - 22 Lip 2009

Drewniane Dodatki - inicjały i napisy****

Firma jest producentem dekoracji wykonanych z litego drewna. W asortymencie sklepu internetowego znajdą Państwo stylowe litery, z których można tworzyć inicjały, a także całe napisy. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje zegary naścienne i designerskie breloczki.

http://drewnianedodatki.pl/ - 20 Maj 2017

Dywanex s.c. - koraliki do firan, tkaniny na leżaki, dzianiny futerkowe****

Sklep internetowy sprzedający pierwszej klasy, miłe w dotyku dzianiny futerkowe. Dostępne są również mocne tkaniny pościelowe i leżakowe, materiał na markizy oraz koraliki do firan.

http://firanydywanex.pl/ - 5 Gru 2015

ECARTO - Donice dekoracyjne do biura****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy ECARTO. Obejmuje ona duże donice dekoracyjne do biura, salonu, tarasu, ogrodu i nie tylko. Każda z nich została wykonana z włókna szklanego, zgodnie z potrzebami Klientów. Do stosowanie wewnątrz i na zewnątrz.

http://ecarto.pl/ - 18 Gru 2018

Eko-ceramika - Wazony ceramiczne****

W firmie Eko-ceramika znajdziecie Państwo efektowne wyroby, takie jak wazony, doniczki ceramiczne, świeczniki, figurki, osłonki do storczyków i wiele innych. Na amatorów rękodzieła czekają glina i masa do samodzielnego tworzenia dekoracji.

http://sklep.eko-ceramika.com/ - 8 Cze 2016

EMM Gallery - Marta Konaszewska-Mól. Kraków****

Na stronie absolwentka krakowskiej ASP, malarka i projektantka biżuterii prezentuje swoje prace - ikony i miniatury malarskie oprawione w srebro z bursztynem, dodatkowo -biżuteria artystyczna. Prezentacji towarzyszy oferta sprzedaży. Serwis wielojęzyczny.

http://www.emmgallery.com/ - 31 Sty 2006

Epic Carpets - Wykładziny dostępne w sklepach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie****

Nasza firma dystrybuuje nowoczesne wykładziny, cenione przez projektantów. Dostępne są one w wielu polskich miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Radom, Bielsko-Biała oraz w wielu innych.

http://epiccarpets.pl/ - 19 Cze 2015