KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > biżuteria (371)

YES - Biżuteria "pełna uczuć"*****

Sklepy Jubilerskie YES polecają najpiękniejsze wzory pierścionków zaręczynowych z brylantami i obrączek ślubnych oraz złotej biżuterii idealnej dla Pani Młodej. To biżuteria godna tego, by symbolizować najpiękniejsze i najważniejsze chwile w życiu. Przekazywana z pokolenia na pokolenie, tworzy rodzinną historię. BIŻUTERIA YES - DZISIAJ. JUTRO. ZAWSZE

http://www.yes.com.pl/ - 4 Cze 2007

Anavrin - saszetki, torebki, portmonetki, kolczyki*****

Sklep internetowy oferuje torby, portfele damskie i portfele męskie, saszetki, torebki, portmonetki, etui i wizytowniki oraz torby męskie. W ofercie sklepu też biżuteria sztuczna - kolczyki i naszyjniki. Sklep zaprasza - atrakcyjna biżuteria i galanteria.

http://www.anavrin.pl/ - 4 Sty 2008

Apart - biżuteria złota, srebrna, platynowa i z brylantami*****

Producent biżuterii Apart. Firma posiada sklepy i salony jubilerskie na terenie całego kraju - na stronie adresy. W ofercie pierścionek, zegarek, obrączka ślubna, łańcuszek zaręczynowy, szwajcarski zegarek, biżuteria złota, biżuteria srebrna i platynowa oraz biżuteria z brylantami.

http://www.apart.pl/ - 28 Sty 2004

Art Jewellery - pierścionki, kolczyki, wyroby srebrne*****

Sklep internetowy. W ofercie biżuteria srebrna, szkło oprawione w srebro, biżuteria artystyczna, bursztyn, zegarki, bransolety, pierścionki srebrne, zawieszki oraz kolczyki srebrne. Artystyczna biżuteria srebrna oferowana w sklepie jest wysokiej jakości.

http://www.artjewellery.eu/ - 9 Maj 2006

Biżuteria firmy WĘC. Kraków*****

Oferujemy wysokiej jakości biżuterię złotą z brylantami. Są to przede pierścionki zaręczynowe, ponadto obrączki i inne formy jubilerskie. W serwisie znajdziesz część redakcyjną z poradami oraz informacjami o biżuterii oraz sklep internetowy.

http://www.wec.com.pl/ - 13 Gru 2005

Biżuteria handmade*****

Sklepy z rękodziełem artystycznym. W serwisie znajdziesz wiele pomysłów na wyjątkowe dekoracje, poradniki jak wykonać wspaniałe ozdoby krok po kroku. Poszukaj inspiracji lub kup wyjątkowy prezent. Srebrnaagrafka.pl zaprasza!

http://srebrnaagrafka.pl - 18 Gru 2012

Biżuteria srebrna Swarovski*****

Sklep internetowy z biżutrią oferuje biżutrię srebrną, kolczyki, wisiorki, biżuterie Swarovski. Oferta obejmuje kilkadziesiąt rodzajów kolczyków i wisiorków srebrnych oraz biżuterii ślubnej. Technologia cięcia kryształów Swarovskiego, ich szlif powodują, że wykonanana z nich biżuteria pięknie błyszczy i lśni w wielu odcieniach dzięki efektowi załamywania się światła.

http://www.sklep-shine.pl/ - 10 Lis 2010

Biżuteria złota Kraków*****

Pracownia Corand to miejsce, gdzie biżuteria jest wyjątkowo artystyczna. Firma proponuje bogatą gamę propozycji biżuteryjnych, zarówno gotowych projektów, jak i tych tworzonych na życzenie klienta. Produkowana i sprzedawana jest u nas jedyna w swoim rodzaju biżuteria artystyczna Kraków posiada wiele takich miejsc, ale Corand jest wyjątkowy - tu spełnisz swoje marzenia o cudownej biżuterii. To co polecamy najbardziej to tak modna zawsze biżuteria złota Kraków ma wiele pracowni, ale zapraszamy właśnie do nas.

http://corand.pl/ - 9 Sie 2012

Coraline - ręcznie wykonywana biżuteria srebrna*****

Strona prezentuje biżuterie wykonaną ze srebra i kamieni szlachetnych i półszlachetnych oraz umożliwia jej zakup. Biżuteria jest wykonywana przez artystę.

http://coraline.bazarek.pl/ - 17 Mar 2009

Dantemo - biżuteria artystyczna*****

Biżuteria artystyczna zawiera kryształy Swarovskiego, krzemień pasiasty, turkus, srebro. Kolczyki, naszyjniki i bransoletki na wyjście, na co dzień oraz ślubna. W ofercie również biżuteria do komórek.

http://www.dantemo.pl/ - 29 Gru 2007