KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > ceramika (88)

Ceramika Artystyczna. Bolesławiec*****

Ceramika Artystyczna to producent stylowej kamionki, któremu udało się połączyć cechy tradycji bolesławieckiej oraz bogactwo własnych, nowatorskich pomysłów. To firma znana na świecie i ciesząca się uznaniem, zdobywca wielu prestiżowych nagród. W roku 2000 zakład obchodził jubileusz 50-cio lecia działalności. Szczegóły na stronie.

http://ceramika-artystyczna.pl/ - 13 Gru 2005

Cerkolor. Opoczno, Czeladź, Petrykozy*****

Cerkolor uzupełnia ofertę rynkową o listwy ceramiczne i galanterię ceramiczną służącą do dekorowania i wykańczania okładzin ściennych oraz wykładzin podłogowych, jak również realizacji nietypowych aranżacji, np. wykonywania luster, blatów, półek, wnęk, dbając jednocześnie, aby nasze wnętrza nabierały dodatkowych walorów estetycznych i wyróżniały sie spośród innych.

http://www.cerkolor.com.pl/ - 13 Gru 2005

Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. Ostrzeszów*****

Fabryka Ceramiki Budowlanej zajmuje się produkcją akcesorów ceramicznych służących do wykończenia dachów pokrytych dachówką połaciową, galanterią ceramiczną służącą do wykończenia ogrodzeń z cegły klinkierowej, dachówki ręcznie formowanej oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów do dachówki, odtwarzaniem tradycyjnych wzorów dachówek oraz produkcją różnego rodzaju elementów na potrzeby architektów i konserwatorów zabytków.

http://www.kaflarnia.com.pl/ - 29 Mar 2006

Galeria Vox - artykuły dekoracyjne, prezenty*****

Sklep internetowy - Galeria Vox. W ofercie artykuły dekoracyjne, pościele i narzuty, lampy, ceramika, wazony, dzbany, świeczniki i inne artykuły dekoracyjne idealnie nadające się na prezenty. Zapraszamy po prezenty - pościele, lampy, ceramika.

http://www.galeria.vox.pl/ - 25 Wrz 2007

Prezenty i upominki biznesowe i dla osób prywatnych. Poznań*****

Piękne prezenty porcelanowe. Dla biznesu i osób prywatnych. Wersje limitowane dla koneserów. Obrazy, wazony, figury. Motywy znanych malarzy.

http://frasco.pl/ - 4 Sty 2006

ScandiDecor - wyposażenie, wystrój, dekoracje wnętrz, Katowice*****

Sklep z artykułami wyposażenia wnętrz oferuje dekoracje wnętrz ze Skandynawii. W ofercie artykuły świąteczne, naklejki na ścianę, dekoracje do ogrodu, artykuły dekoracyjne do salonu i inne wyposażenie wnętrz. Sklep zaprasza po artykuły dekoracyjne.

http://www.scandidecor.pl/ - 25 Lis 2008

Upominki, muszle morskie, kwiaty sztuczne i wiklina - Hurtownia Sabinex. Rumia k. Gdyni*****

W ofercie upominki i prezenty (muszle morskie, ceramika ozdobna, kwiaty sztuczne, lalki i pajace porcelanowe) oraz świece i serwetki ozdobne (papierowe) a także obrusy. W ofercie również artykuły bożonarodzeniowe i wielkanocne. Strona w wersji angielskiej i polskiej zwiera aktualne promocje oraz możliwość subskrypcji emaili z nowościami Firmy.

http://www.sabinex.pl/ - 22 Cze 2006

"Accord". Gdynia Orłowo****

"Accord" spółka z o.o. od 1989 roku zajmuje się sprzedażą glazury i terakoty, chemii budowlanej oraz wykonawstwem wszelkich robót okładzinowych w zakresie ceramiki i kamienia. Na stronach można zapoznać się z ofertą i działalnością firmy.

http://www.accord.pl/ - 6 Lut 2006

ALUMEN Sp. z o.o. Poznań****

Oferta firmy zajmującej się produkcją i montażem ślusarki z profili aluminiowych oraz montażem fasad ceramicznych. Są też linki do współpracujących firm.

http://www.alumen.com.pl/ - 16 Sty 2006

Cegła****

Największą tajemnicą naszych kolekcji elewacyjnych jest właśnie niepowtarzalna kolorystyka elewacji, którą wyznacza bogactwo barw, kształtów i faktur lica.Pastelowe cegły z Bogdanki powstają więc z myślą o ws zystkich naszych klientach, którzy potrzebują wytrzymałego i efektownego materiału budowlanego do realizacji swoich marzeń.

http://www.ekoklinkier.pl/ - 3 Sie 2010