KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > inne (76)

Chobot Furniture. Warszawa*****

Firma jest producentem mebli i półfabrykatów wnętrzarskich. Na stronach znajdują się informacje dotyczące oferty, produktów, hurtowni, danych kontaktowych.

http://www.chobot.com.pl/ - 9 Sty 2006

Decora. Środa Wielkopolska*****

Decora - producent artykułów wykończenia wnętrz: karnisze, listwy przypodłogowe, podkłady pod panele, listwy sufitowe, kasetony. Dzięki naszym produktom Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe!

http://www.decora.com.pl/ - 13 Gru 2005

Dekor Serwis. Łódź*****

Firma świadczy usługi kompleksowej dekoracji wnętrz i wystroju okna. W ofercie znajduje się projektowanie, wizualizacja, szycie, montaż, dekorowanie, konserwacja i pranie, a także handel hurtowy i detaliczny artykułami dekoracyjnymi.

http://www.dekorserwis.com.pl/ - 13 Gru 2005

K-2 BIURO HANDLOWE K.KLUZEK maszyny i dodatki cukiernicze. Warszawa*****

W ofercie można znaleźć szeroki asortyment dekoracji cukierniczych i okolicznościowych, opakowań i surowców do produkcji lodów oraz maszyny cukiernicze, wyposażenie sklepów cukierniczych i lodziarni. Na stronie: dokładna oferta wraz z ilustracjami.

http://www.kluzek.pl/ - 8 Lut 2006

B+B Polska. Kraków****

Serwis internetowy firmy produkującej wszelkiego rodzaju etykiety. Strony zawierają przykłady produktów firmy, informacje o niej, dane teleadresowe oraz formularze wspomagające zamówienia.

http://www.bbpolska.pl/ - 8 Lut 2006

BIZNES-HANDEL-BARPOL. Wrocław****

Na stronie oferta firmy zawierająca: powozy, zabawki, swiece, figury ogrodowe, meble, upominki, wyroby z drewna, metaloplastyka, zabawki, szklo artystyczne, ceramika, kowalstwo, porcelana, lampki oliwne i inne.

http://republika.pl/barpol/ - 4 Sty 2006

Cerpol. Gorzów Śląski****

Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne, wypalane z gliny materiały ścienne i stropowe. Strony zawierają informacje na temat firmy, asortymentu, cen.

http://www.cerpol.com.pl/ - 13 Gru 2005

Defor SA. Książ Wielkopolski****

Firma jest producentem stolarki budowlanej i fasad aluminiowo-szklanych. Na stronach znajduje się omówienie oferty i działalności firmy.

http://www.defor.com.pl/ - 12 Sty 2006

Dekor - elewacje, listwy styropianowe, profile elewacyjne i fasadowe****

Dekor to kompleksowy asortyment do wykończenia Państwa domów. Oferujemy Państwu sztukaterię zewnętrzną oraz wewnętrzną, która za pomocą odpowiednich elementów sztukaterii zdobędą Państwo elegancki budynek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. listwy styropianowe, profile elewacyjne i fasadowe. Pomożemy przy wykonaniu projektu elewacji, a eksperci doradzą i odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

http://www.decorsystem.pl/ - 3 Mar 2011

Dekoracje ślubne, kwiaty, wystrój wesela - Emotions in Flowers****

Przygotowujemy kwiaty na najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu. Dekoracje ślubne, wiązanki, dekoracje kwiatowe, wianuszki komunijne i inne aranżacje, które zapierają dech w piersiach. Naszymi klientami są zarówno odbiorcy indywidualni jak i instytucje. Specjalizujemy się we florystyce ślubnej. Dekorujemy również wnętrza mieszkalne, kościoły, biura, galerie handlowe, gabinety i firmy, wykonując zależnie od wymagań Klienta aranżacje sezonowe lub całoroczne.

http://emotionsinflowers.eu/ - 10 Maj 2011