KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > przedmioty z kamienia (46)

Schody granitowe, parapety, płytki granitowe, płomieniowane*****

Strona firmy Zuzenti która importuje granit i kamień. W ofercie produkty takie jak płytki granitowe, płytki polerowane oraz płytki płomieniowane jak również schody granitowe oraz parapety granitowe. Granit i kamień z całego świata - zapraszamy po granity.

http://www.zuzenti.pl/ - 19 Cze 2009

Zakład Obróbki Kamienia LABRADORYT*****

Zakład oferuje marmury i granity naturalne oraz konglomeraty w bogatej kolorystyce i różnych grubościach. Wykonuje elementy kamienne o dowolnych kształtach, począwszy od prostych elementów, a skończywszy na skomplikowanych projektach architektonicznych.

http://www.labradoryt.com/ - 8 Cze 2001

"Accord". Gdynia Orłowo****

"Accord" spółka z o.o. od 1989 roku zajmuje się sprzedażą glazury i terakoty, chemii budowlanej oraz wykonawstwem wszelkich robót okładzinowych w zakresie ceramiki i kamienia. Na stronach można zapoznać się z ofertą i działalnością firmy.

http://www.accord.pl/ - 6 Lut 2006

Centrum Ogrodnicze Maja - Figurki betonowe i kamienie ozdobne****

Strona internetowa firmy oferującej ogrodowe kamienie ozdobne oraz figurki betonowe.

http://www.majacentrum.pl/ - 1 Paź 2015

Czyszczenie nagrobków****

Każdy kto potrzebuje usług z zakresu wykonywania usług kamieniarskich to bardzo dobrze trafił. Nasza firma wykonywaniem takich usług zajmuje się od ponad 40 lat. Pomniki oferowane przez naszą firmę są robione zarówno według naszych projektów jak i projektów osób zlecających nam zadania. Zajmujemy się także realizacją usług takich jak parapety granitowe, blaty kuchenne i łazienkowe, a także wiele innych rzeczy wykonywanych przez naszą firmę.

http://www.kamieniarstwo-orgas.pl/ - 23 Gru 2014

Ekomartines.pl****

Usługi w zakresie produkcji stolików w stylu antycznym z blatami marmurowymi, granitowymi oraz z innych kamieni. usługi ogólnobudowlane

http://ekomartines.pl/ - 19 Lut 2013

Globgranit - Wyroby z granitu****

Strona internetowa firmy Globgranit. Dostarczamy produkty i wyroby z granitu - schody, krawężniki, płyty chodnikowe, kostkę, elementy elewacyjne i tanie kruszywa.

http://budowlany.globgranit.pl/ - 14 Mar 2016

Graniteland - wyroby z kamienia naturalnego****

Strona internetowa firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego. Graniteland poleca między innymi takie rozwiązania, jak blaty kuchenne z marmuru lub granitu.

http://www.graniteland.pl/ - 29 Lis 2018

Jan Sobczak - Nagrobki w Białymstoku, Ełku, Grajewie, Mońkach****

Zakład kamieniarski Jana Sobczaka zaprasza Klientów z takich miejscowości jak Grajewo, Mońki, Białystok oraz Ełk. Oferujemy nagrobki, działamy w województwie podlaskim.

http://jan-sobczak.pl/ - 18 Maj 2016

Jaspis, labradoryt, kwarc różowy, agat, nautilus****

Art mada - importer z Madagaskaru oferuje kamienie półszlachetne i minerały. Sprzedaz hurtowa i detal - kamienie do masażu i kamienie półszlachetne, jaspis, agat, nautilus, labradoryt, kwarc różowy. Też szale jedwabne i torebki. Zapraszamy po kamienie półszlachetne.

http://www.sklep.artmada.pl/ - 10 Gru 2012