KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > rękodzieło artystyczne (89)

BENIFLOR*****

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów florystycznych (dekoracyjnych). Na stronie znajdziesz katalog produktów i dane samej firmy.

http://www.beniflor.pl/ - 1 Lip 2002

Pracownia artystyczna KoHa Art*****

Pracowania artystyczna KoHa Art zajmuje się tworzeniem i sprzedażą ręcznie robionych i niepowtarzalnych kartek, prezentów, pamiątek, zaproszeń ślubnych oraz pudełek na różne okazje począwszy od imienin, przez pamiątki komunijne oraz kartki z okazji dnia babci, ojca czy nauczyciela po - wspominanie - zaproszenia ślubne. Specjalizujemy się również w delikatnej biżuterii sutaszowej (kolczykach, wisiorkach, bransoletkach, naszyjnikach ) wykonywanej na zamówienie według indywidualnych projektów.

http://kohaart.pl/ - 28 Cze 2017

Adam Hadrys - kreator biżuterii. Tychy****

Biżuteria tytanowa w połączeniu ze złotem 0,750 i brylantami. Obrączki ślubne, męska biżuteria. Złoty medal Mercurius Gedanensis. Na stronie, oferta, cennik, dane kontaktowe, dostępne w trzech wersjach językowych: polskiej, niemieckiej i angielskiej.

http://www.adamh.com.pl/ - 1 Lut 2006

Art Hand Studio Artystyczne - prezenty okolicznościowe****

W asortymencie naszej firmy znajdziesz całą gamę propozycji ręcznie robionych prezentów czy dekoracji na ślub czy każdą inną okoliczność. Proponujemy między innymi indywidualnie konfigurowane tablice weselne, przypinki, zaproszenia itp.

http://unikatoweprezenty.pl/ - 23 Lut 2018

Artystyczne malowanie ścian****

Twórczość artystyczna jest dziś jeszcze częściej wyszukiwana. Przy jej pomocy można bowiem w niesłychanie wyjątkowy rodzaj udekorować prawie każde wnętrze. Artystyczne malarstwo ścienne to ewentualność sprawiania niezwykle wielu niepowtarzalnych prac, jakie na pewno przyciągną uwagę każdego kto je dostrzeże. Dla zainteresowanych tym modelem upiększania ścian jest z pewnością nasza firma Muralist można tam znaleźć nadzwyczaj sporo tego typu prac, które na pewno zaciekawią tych, którzy takich właśnie usług wyszukują. Takie malarstwo dekoracyjne wymaga przede wszystkim dość sporego doświadczenia oraz pewnej dawki smaku artystycznego. Freski które można dostrzec w naszej galerii na pewno są w stanie przyciągnąć uwagę.

http://www.muralist.pl/ - 30 Sie 2012

B2B HANDMADE Zakątek Upominków i Dekoracji****

Zakątek Upominków i Dekoracji to miejsce stworzone z myślą o poszukujących oryginalnych, ręcznie wykonanych prezentów oraz przedmiotów wystroju wnętrz. Przedstawiamy Państwu twórcze, artystyczne i unikatowe ozdoby i przedmioty codziennego użytku, które mogą stać się oryginalnym prezentem biznesowym.

http://www.b2bhandmade.com/ - 4 Sty 2014

Biżuteria artystyczna i pierścionki****

Sklep internetowy zajmuje się dystrybucją biżuterii artystycznej: pierścionków, wisiorków i kolczyków.

http://www.cosladnego.pl/ - 4 Mar 2014

FPHU Marmad****

W ofercie sklepu znaleźć można półfabrykaty do wyrobu biżuterii: kamienie i minerały, koraliki, ceramikę, perły, półprodukty srebrne oraz inne akcesoria rękodzielnicze.

http://www.marmad.pl/ - 28 Lip 2014

Furdyna****

Pracownia witraży. Oferuje usługi w zakresie projektowania, wykonania i konserwacji witraży. Sylwetki projektantów, historia firmy, lista ważniejszych projektów i realizacji.

http://www.furdyna.com.pl/ - 22 Sty 2002

Galeria Arcole - biżuteria hand made, bransoletki modułowe i z grawerem****

Sklep zajmuje się dystrybucją ręcznie robionych bransoletek modułowych i grawerowanych, a także innej biżuterii hand made.

http://www.arcole.pl/ - 7 Lut 2014