KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > rośliny ozdobne (104)

Interflora*****

Jest to największa sieć międzynarodowa zajmująca się doręczaniem kwiatów na zamówienie, skupiająca najbardziej renomowane kwiaciarnie na świecie. Polskim oddziałem Interflory jest Poczta Kwiatowa.

http://www.interflora.com.pl/ - 5 Kwi 2000

Kwiaciarnia Inetrnetowa Twoje Kwiaty.*****

Stąd możesz wysłać naprawde piękne kwiaty do dowolnego miejsca w kraju i na świecie.

http://www.euroflorist.pl/ - 10 Lis 2000

Orchidea - Sztuczne Drzewka i Drzewa - Producent*****

Producent sztucznych drzew, firma Orchidea produkuje sztuczne drzewka i drzewa ozdobne. W naszej ofercie jest: sztuczna palma, jabłoń, sztuczny bonsai, bambus itp.

http://www.drzewka-sztuczne.pl/ - 29 Kwi 2010

Twoja Kwiaciarnia*****

Firma dostarczy wybrane przez Ciebie kwiaty w dowolne miejsce w kraju lub na świecie. Współpracuje z ogólnoświatową siecią zrzeszającą 60.000 sklepów kwiatowych w 180 krajach świata! Realizacja zleceń w 24h. Akceptacja kart kredytowych (bezpieczne połączenie z wykorzystaniem protokołu SSL, autoryzacja on-line przez Firmę PolCard, strona posiada certyfikat wydany przez Firmę Thawte). Na stronie można obejrzeć wiele pięknych bukietów.

http://www.twojakwiaciarnia.pl/ - 27 Cze 2001

Upominki, muszle morskie, kwiaty sztuczne i wiklina - Hurtownia Sabinex. Rumia k. Gdyni*****

W ofercie upominki i prezenty (muszle morskie, ceramika ozdobna, kwiaty sztuczne, lalki i pajace porcelanowe) oraz świece i serwetki ozdobne (papierowe) a także obrusy. W ofercie również artykuły bożonarodzeniowe i wielkanocne. Strona w wersji angielskiej i polskiej zwiera aktualne promocje oraz możliwość subskrypcji emaili z nowościami Firmy.

http://www.sabinex.pl/ - 22 Cze 2006

ACM Agrocentrum - sklep ogrodniczy****

Sklep internetowy ACM Agrocentrum gwarantuje szeroki wybór akcesoriów ogrodowych. W ofercie znajdują się też nasiona kwiatów i traw.

http://agrosklep.pl/ - 18 Sty 2017

Alusun - zabudowa tarasu, ogrody zimowe****

Witaj w firmie ALUSUN. Jesteśmy producentem ogrodów zimowych ze Szczecina. Oferujemy profesjonalne zadaszenia tarasów, zabudowy balkonów, drzwi i balustrady szklane od najlepszych dostawców. Tylko u nas zamówicie Państwo piękne oranżerie i aranżacje domowego patio. W sprzedaży nowoczesna deska tarasowa oraz praktyczne drzwi harmonijkowe. Z nami będziecie cieszyć się zielenią przez cały rok!

http://www.alusun.pl/ - 8 Lis 2016

Angielskie Ogrody - Barbara Durowicz****

Witryna internetowa poświęcona projektowaniu angielskich ogrodów. Na stronie: oferta, galeria, dane kontaktowe.

http://www.angielskieogrody.pl/ - 8 Kwi 2004

Beata****

Kwiaciarnia na swojej stronie proponuje: wiązanki okolicznościowe: chrzty, śluby, przyjęcia itp. Wiązanki pogrzebowe i wieńce. Kwiaty i rośliny do dekoracji wnętrz: żywe i sztuczne. Kwiaty na telefon.

http://www.bukiety.com.pl/ - 13 Lip 2001

Bujnie - nowoczesne kwietniki metalowe stojące i wiszące****

Świadczone przez firmę Bujnie usługi obejmują produkcję nowoczesnych kwietników metalowych stojących i wiszących. Można w nich umieścić zarówno kwiaty, jak i inne rośliny.

http://bujnie.pl/ - 19 Wrz 2017