KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > rzeźba (17)

Marco - Pracownia Ceramiki Artystycznej*****

Firma Marco producent ceramiki dekoracyjnej i użytkowej, prezentuje swoją oferte. Znajdziesz tu informacje na temat firmy oraz bogatą galerie zdjęć, naszych wyrobów.

http://free.of.pl/m/marcosc/ - 20 Cze 2000

Galeria etniczna AMBO****

Galeria etniczna znajduje się w Krakowie na ulicy Floriańskiej 11, oferuje eksponaty z wielu krajów (głównie afrykańskich) Na stronie można poznać kulturę afrykańską.

http://www.ambo.of.pl/ - 9 Maj 2000

Ostre Cięcie - atrakcje na imprezy, bar lodowy, rzeźbienie w lodzie****

Usługi dla branży rozrywkowej. Rzeźbienie w lodzie to doskonały pomysł na atrakcje na imprezy kulturalne, spotkania branżowe, uroczystości rodzinne. Wykonuję bary lodowe oraz niezwykłe figury. Dostarczam gotowe rozwiązania, które stanowią ozdobę eventu, jak też wykonuję je na miejscu, podczas trwania uroczystości, dostarczając niezwykłe emocje. Gwarantuję niezapomniane show.

http://www.ostre-ciecie.pl/ - 14 Mar 2014

Płaskorzeźby drewniane: rzeźba w drewnie, kamieniu, rękodzieło z drewna Warszawa****

Rzeźby Drewno i Kamień - Warszawa. Firma powstała z pasji do sztuki i rękodzieła. Jako importer oferuje płaskorzeźby drewniane - rzeźba w drewnie i rzeźba w kamieniu z takich krajów: Indonezja, Wietnam i Tajlandia. Nie ma w tym wypadku mowy o masowej produkcji czy chińskiej tandecie. Unikalne rzeźby do domu i firmy. Rękodzieło z drewna - rzeźby ogrodowe, płaskorzeźba w drewnie - Warszawa.

http://www.rzezby.warszawa.pl/ - 17 Paź 2015

Stylostudio - pracownia rzeźb i projektów****

Pracownia rzeźb i projektów zajmująca się rzeźbami, figurami 3D, dekoracjami przestrzennymi, makietami, ekspozycjami muzealnymi, obiektami reklamowymi. Duże doświadczenie i kilkadziesiąt zrealizowanych kontraktów.

http://www.stylostudio.com/ - 30 Mar 2016

Art Atelier - Rzeźba Ozdobna Fasadowa.***

Projekty i wykonanie rzeźb do fasad i wnętrz autorstwa N. Buczacki na indywidualne zamówienia. Informacj o firmie i usługach.

http://natabu.republika.pl/ - 17 Sty 2002

ASIAPOLO. Warszawa***

Importerem kamieni budowlanych z Wietnamu. Producent: parapetów, marmuru, płytek marmurowych, kominków, mebli ogrodowych...

http://www.asiapolo.com.pl/ - 7 Lut 2006

Burkot - Reźby***

Firma jest producentem rzeźb. Stosuje tradycyjne, przez wieki sprawdzone technologie i materiały. Rzeźby mogą być bejcowane lub polichromowane i złocone 23 karatowym złotem płatkowym i srebrem. Na stronach znajdują się zdjęcia oraz informacje o ofercie.

http://www.burkot.com.pl/ - 7 Mar 2000

Gardeon - Fontanny, akcesora ogrodowe***

Oferujemy elementy architektury takie jak: fontanny, donice, figury i inne rzeźby oraz meble ogrodowe. Wytworzone ze sztucznego kamienia wysokiej wytrzymałości na warunki atmosferyczne (wysokie temperatury oraz silne mrozy). Nasze wyroby skierowane są do osób ceniących sobie wysoką jakość, piękno, estetykę, oryginalność wzornictwa oraz funkcjonalność w swoim ogrodzie. Posiadamy szeroki wybór produktów, które idealnie ozdobią nie tylko przestrzeń ogrodu, ale również i domu (donice, kolumny).

http://sklep.gardeon.pl/ - 11 Kwi 2011

Ikony i Militaria - Pracownia Rękodzieła Artystycznego - Jan Roman Słonka***

Jan Roman Słonka - artysta rękodzielnik, jubiler, brązownik. Działalność artystyczna obejmuje złotnictwo, metaloplastykę, broszownictwo, rzeźbę, malarstwo, kopiowanie dzieł wielkich mistrzów, kopie ikon staroruskich. Strona zawiera: pełną ofertę, galerię dokonań, wyróżniena oraz dane kontaktowe.

http://www.slonka.poznan.pl/ - 29 Wrz 2004